Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Przebudzenie - przebieg prac (/showthread.php?tid=723)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [G2NK] Returning 3 - Lewkooo - 23.08.2017

Prorok najprawdopodobniej naprawił już platformy teleportacyjne, a ponadto i tak w grze są teleportery...


RE: [G2NK] Returning 3 - Draco - 23.08.2017

Bardzo mnie cieszy ta wiadomość. W pracy luźniej po sezonie, będzie to przyjemna rozgrywka na jesienno-zimowe wieczory. Powodzenia!


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 23.08.2017

Na finiszu prac wzbogaciłem jeszcze rutyny dla 40 NPC, ponadto wraz zTitufem i Lewkoo dokonaliśmy pewnych zmian w statystykach niektórych nowych broni i pancerzy.
Wykonanych będzie jeszcze kilka drobiazgów i szlifów oraz dojdzie jeden pancerz dla Beziego.


RE: [G2NK] Returning 3 - Dinozaur7 - 23.08.2017

Dobre wieści. Język


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 24.08.2017

Czas rozgrywki będzie się wahać między 40/50 h, 25 lvl spokojnie do osiągnięcia. Niebawem ostatnie podejście testerów...

[Obrazek: 7tJyiLj.jpg]


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 25.08.2017

Testy zostały zakończone - w tzw "uboższej wersji Finał działa bezbłędnie, co cieszy tym bardziej, że był on skryptowo trudniejszy do wykonania niż wersja "bogatsza".
Naniesione poprawki i zmiany zostaną sprawdzone w ostatnich testach dla przygotowanej już całościowo wersji BETAPLUS w ramach wewnętrznych testów w Teamie.


RE: [G2NK] Returning 3 - Wiśnia - 25.08.2017

(25.08.2017, 16:29:58)Memorius napisał(a): sprawdzone w ostatnich testach
Do boju Lewkooo  tamtam tamtam tamtam winner


RE: [G2NK] Przebudzenie - Memorius - 26.08.2017

Prorok dokonał sprawdzenia najważniejszych błędów jakie zostały poprawione i dziś została wydana wersja BETAPLUS, kompletna, poprawiona i jej download otrzymali gracze Klubu/Areny Przebudzenia jako wersję KLUB..
Ekipa DESTINY TEAM życzy Klubowiczom dobrej zabawy :)


RE: [G2NK] Przebudzenie - Dinozaur7 - 26.08.2017

Dziękujemy za włożoną pracę :>


RE: [G2NK] Przebudzenie - Token - 01.09.2017

Gratuluję prawie-ukończenia kolejnego, zapewne genialnego projektu. Dziękuję w imieniu wszystkich graczy!  OK OK  Sam oczywiście ogram go na spokojnie po Epilogu, niebawem.
Nie mam za bardzo czasu śledzić ostatnio Forum, więc dopytam - czy to na pewno ostatni projekt DT?  Troll


RE: [G2NK] Przebudzenie - Memorius - 01.09.2017

Cytat:Nie mam za bardzo czasu śledzić ostatnio Forum, więc dopytam - czy to na pewno ostatni projekt DT?

Zważywszy na aktualną kondycję DT, Community i Forum DT - tak ostatni.

Aktualnie trwają rozgrywki Klubu/Areny.
W oparciu o zgłoszenia uczestników oraz propozycje Teamu dokonaliśmy 25 poprawek zmian w grze, w tym dwie poważnie modyfikujące układ skryptowo-logiczny.
Ponadto poprawione zostały wykryte jeszcze błędy interpunkcyjne i literówki.
Zapewne jeszcze coś zostanie zmienione, przymierzamy się także do dodania jeszcze jednego zadania.

Pojawiła się tez pewna liczna nowych dialogów okolicznościowych, liczba ostateczna nowych dialogów tego typu nie jest jeszcze znana.
Zadanie dodatkowe zostało opracowane , zatwierdzone i jest teraz w fazie realizacji.
Będzie to zadanie z lekkim podtekstem filozoficznym , nieinwazyjne i poboczne.


RE: [G2NK] Przebudzenie - SparrowJacek - 12.09.2017

A ja mam takie pytanie:
Które zadania zostały dodane jako te ostatnie 5?


RE: [G2NK] Przebudzenie - Memorius - 12.09.2017

jak Klimek skończy....

tymczasem dodane zostało planowane wcześniej zadanie
teraz jest 60 plus jedno bonusowe

Zakończone zostały rozgrywki na Arenie Przebudzenia i teraz pozostaje nam tylko uwzględniając pewne poprawki i sugestie złożyć ostateczną wersję dla graczy.
Termin prezentacji G2 Przebudzenie wszystkim graczom zostanie podany w późniejszym terminie.


RE: [G2NK] Przebudzenie - Tituf - 14.09.2017

Temat dotyczący propozycji poprawek i zmian w Przebudzeniu zostaje usunięty. Teraz pora na złożenie instalki wersji ostatecznej moda.


RE: [G2NK] Przebudzenie - Memorius - 15.09.2017

Prorok dziś zacznie składać ostateczną wersję G2 - Przebudzenie.
Wersja zawiera łącznie 50 poprawek, zmian i uzupełnień w stosunku do wersji KLUB oraz jedno nowe zadanie.