Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Przebudzenie - przebieg prac (/showthread.php?tid=723)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [G2NK] Przebudzenie - Memorius - 12.05.2017

(12.05.2017, 17:32:52)Dinozaur7 napisał(a): Jak zaczniemy? Byleby znowu nie 10/10/10
Tak właśnie prawie będzie, a i Prezentów tym razem będzie jak na lekarstwo.
Bezi będzie na tyle słaby, że dłuugo ork będzie stanowić dla niego poważne wyzwanie.
Rozwój postaci będzie inny niż w Epilogu i zapewne bardziej zbliżony do stylu rozwoju z Przeznaczenia.


RE: [G2NK] Przebudzenie - Opos - 12.05.2017

Propozycja stroju dla Hipolita  Troll Troll Troll



RE: [G2NK] Przebudzenie - Dinozaur7 - 12.05.2017

(12.05.2017, 17:57:51)Memorius napisał(a):
(12.05.2017, 17:32:52)Dinozaur7 napisał(a): Jak zaczniemy? Byleby znowu nie 10/10/10
Tak właśnie prawie będzie, a i Prezentów tym razem będzie jak na lekarstwo.
Bezi będzie na tyle słaby, że dłuugo ork będzie stanowić dla niego poważne wyzwanie.
Rozwój postaci będzie inny niż w Epilogu i zapewne bardziej zbliżony do stylu rozwoju z Przeznaczenia.

Czuję dobre wytłumaczenie fabularne :>


RE: [G2NK] Przebudzenie - Memorius - 12.05.2017

Kwestie balansu zostawiamy na pierwsze testy, jednak tym razem naprawdę chciałbym uniknąć "barbarzyńcy z wielkim toporem".
Ponadto najprawdopodobniej zrobimy tak jak w opcji Złodzieje/Czarne Jastrzębie tylko w szerszym planie.
Bedzie można się w kolejnych fazach opowiedzieć to jakiejś stronie konfliktu przeciwko innej i byc może rozgrywać pewne rzeczy bez wyciągania broni przeciw NPC - Ludziom.


RE: [G2NK] Przebudzenie - Token - 12.05.2017

(12.05.2017, 18:21:07)Memorius napisał(a): Ponadto najprawdopodobniej zrobimy tak jak w opcji Złodzieje/Czarne Jastrzębie tylko w szerszym planie.
Bedzie można się w kolejnych fazach opowiedzieć to jakiejś stronie konfliktu przeciwko innej i byc może rozgrywać pewne rzeczy bez wyciągania broni przeciw NPC - Ludziom.
Super są takie przeciwstawne elementy. Ale jakby trzeba było broń wyciągnąć, to przeżyjemy :)


RE: [G2NK] Przebudzenie - Memorius - 14.05.2017

Wobec tragicznie niskiego poziomu odbioru Epilogu nachodzą mnie coraz większe wątpliwości co do celowości tego projektu. Facepalm 

Niemniej prace trwają nadal.
Zrobiłem pierwsze szkielety plików dialogowych, z których wyłania się powoli też handel, nauka , kradzieże, usługi...
Bez uporządkowania tego niemożliwa jest prawidłowa kompilacja całego content.
Nadal pozostało też do wstawienia około 30 NPC (ludzie) do zena z rutynami, sa to jednak po części postacie co do których lore i umiejscowienia nie ma jeszcze pełnej zgodności.

Uważam, że potrzebna ogólna dyskusja na forum całego Community w strategicznej kwestii - CZYM MA BYĆ PRZEBUDZENIE DLA GRACZA?
Bez tego będzie trudno sensownie skonstruować fabułę , zadania i balans gdy.
Tego się nie robi w jeden wieczór, a poprawianie jest trudniejsze niż robienie czegoś od nowa.


RE: [G2NK] Przebudzenie - Gepsiu - 14.05.2017

Nie róbcie moda pod kogoś.
Na Przebudzenie znajdą się smakosze :)


RE: [G2NK] Przebudzenie - Opos - 14.05.2017

Epilog wam wyszedł zajebiście, więc Przebudzenie zróbcie tak jak wy chcecie.


RE: [G2NK] Przebudzenie - Jonxx - 14.05.2017

Zdecydowanie się zgadzam z poprzednikami.


RE: [G2NK] Przebudzenie - AhnBael - 14.05.2017

Sądzę, że Przebudzenie powinno pójść w tym kierunku co Przeznaczenie i Epilog.


RE: [G2NK] Przebudzenie - MaQo - 14.05.2017

Chłopaki wyżej dobrze mówią!


RE: [G2NK] Przebudzenie - Klimek - 14.05.2017

I ja też się zgadzam. Trza iść za głosem serca i zrobić to co samemu uważa się za najlepsze   OK


RE: [G2NK] Przebudzenie - Dinozaur7 - 14.05.2017

Ja mogę tylko poprzeć przedmówców Język


RE: [G2NK] Przebudzenie - Token - 14.05.2017

Ja myślę tak - wiemy doskonale jakie są realia i jaki poziom prezentuje tzw. masa. Widzę dwa wyjścia - albo wycofać się teraz i rzucić to wszystko w diabły... albo przymykając lekko oko na realia, mając świadomość, że garstka osób to doceni należycie (a w przyszłości zapewne większe grono), stworzyć wisienkę na torcie składającym się z niewątpliwie  wspaniałych produkcji - Przeznaczenia i Epilogu. Jesteście teraz w sztosie - macie skład, resztki chęci, wiele pomysłów. Wiecie doskonale, że jak nie teraz to nigdy. Zróbcie to i wiedzcie, że wielkie, wyprzedzające swoją epokę dzieła, zostały w większości należycie docenione dopiero po czasie...
Zresztą ten post Titufa jest tu doskonałym podsumowaniem. Nic dodać, nic ująć:

Cytat:Powiem tak. Jesteśmy blisko zakończenia tego wszystkiego z przytupem. Ja miałem się wycofać po Epilogu, a tu nagle Przebudzenie. Skoro jest pomysł, zróbmy to jeszcze jeden raz, ostatni... Nawet, jeśli doceni to 5 osób. Ważne będzie, że o jakości decydujemy my, robimy to, co uważamy za dobre. A odbiór tego wszystkiego? Hejty i nieporadność w grze? Samo życie...



RE: [G2NK] Przebudzenie - Tituf - 15.05.2017

Wykorzystamy chyba bardzo ładny art do startowej planszy:

[Obrazek: HPZdNe7.png]