Drużyna Spolszczenia
Arena Przebudzenia - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Arena Przebudzenia (/showthread.php?tid=889)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Arena Przebudzenia - Klimek - 01.09.2017

kat
To się nazywa podkręcanie emocji!


RE: Arena Przebudzenia - Tituf - 02.09.2017

(02.09.2017, 15:12:32)XaroN napisał(a): Czy było to lepsze czy gorsze zakończenie? Mam nadzieję, że tego dowiem się od twórców!
Sporo już wiem po analizie save XaroNa ale nie pisnę słówkiem.


RE: Arena Przebudzenia - Memorius - 03.09.2017

Przyznam,ze z ogromnym zainteresowaniem czekam na save końcowe następnego zawodnika.
Rozstrzygnięcie rozgrywki może być bardzo emocjonujące, jak widzę OK

panowie, jedna istotna informacja

zadań jest łącznie zapisywanych w Dzienniku 60
jedno z nich pojawia się tylko przy pewnej drodze rozgrywki , a jedno  jest dostępne tylko jako bonus przy posiadaniu jednego z atrybutów w pewnej wysokości i  będzie brane pod uwagę przy ocenie TYLKO wtedy, gdy inne elementy brane do porównania będą takie same i gracz będzie miał zgodnie z posiadanym zestawem itemów możliwość wzięcia tego zadania

Odpadania nie będzie, bo zawodnicy grają na miarę swojego czasu i nie ma dekowania się.
Dziś jeszcze zapewne porównane zostaną wyniki dwóch, którzy już zakończyli Przebudzenie - MaQo i XaroN.


RE: Arena Przebudzenia - Tituf - 03.09.2017

Ponieważ i XaroN i MaQo zakończyli Przebudzenie dokładnie w tej samej wersji THE END (!!!) mogę ich sklasyfikować...
1. XaroN
2. MaQo
zadecydował detal eksploracyjny, który mamy jako element rozstrzygający


RE: Arena Przebudzenia - Memorius - 03.09.2017

Jak tak teraz analizujemy sobie te dwa save to dochodzę do wniosku, że ostateczne rozstrzygnięcia mogą być mega ciekawe. Faja


RE: Arena Przebudzenia - SparrowJacek - 03.09.2017

Tak, wydaje mi się, ze wszyscy gracze starają się być maksymalnie uwazni i wyniki będą niezwykle zbliżone do siebie. Ale to tym lepiej :)

Ciekawie będzie poczytać na zakończenie co braliscie pod uwagę i w jakiej kolejności, tak jak to było z poprzednimi tytułami, a przy okazji dowiedzieć się co kto ominął. Mam nieodparte wrażenie, ze będzie dużo remisów na poziomie questowym.


RE: Arena Przebudzenia - Tituf - 03.09.2017

Ja jestem za to ciekaw, który Gladiator jako pierwszy ukończy grę w inny sposób, niż poprzednicy.


RE: Arena Przebudzenia - Dinozaur7 - 03.09.2017

Ja jestem ciekaw gdzie jest ten moment rozdzielający. Na razie ,,stricte'' wyborów za dużo nie było. A te co były to raczej - poboczne? - :>


RE: Arena Przebudzenia - SparrowJacek - 03.09.2017

Dowiemy się później gdzie był punkt zwrotny? Bardzo chciałbym sprawdzić te druga ścieżkę jak następnym razem zagram.


RE: Arena Przebudzenia - Memorius - 03.09.2017

No ja myślę, że zawodnicy sami do tego dojdą w toku dyskusji.

Wiecie kto wygra?
Nie ten, który ma najlepszy pancerz, ani ten który ma najlepsze staty i level.
Wygra ten, który potrafi w pewnym momencie gry przełamać goticzkowy schematyzm myślenia, sięgnąć głębiej, zrozumieć więcej.
Który z was, tych którzy skończyli i tych, którzy jeszcze grają to potrafi? Relaks


RE: Arena Przebudzenia - Tituf - 09.09.2017

Właśnie jeden z faworytów ludu złożył swój save do oceny. SparrowJacek zawiesił poprzeczkę niezwykle wysoko... co nie znaczy, że nie pozostawił lekko uchylonej furtki do Sławy...


RE: Arena Przebudzenia - Memorius - 09.09.2017

Jestem pełen podziwu dla głębi rozgrywki SparrowJacka.
Majstersztyk!
O ostatecznym zwycięstwie może zadecydować szczegół, którego nawet do tej pory nie braliśmy pod uwagę przy klasyfikacji.
Ale pamiętajcie, że wygrać może tylko jeden!
ONLY ONE winner


RE: Arena Przebudzenia - Tituf - 09.09.2017

Sprawdziłem save Dinozaura, no i robi się ciasno na szpicy.

czy środa - 13.09 to dobry termin rozstrzygnięcia Areny?
ok, w takim razie czekam na wszystkie save do 18 tego dnia od uczestników Areny
ile otrzymamy do weryfikacji zapisów - tyle będzie sklasyfikowanych zawodników


RE: Arena Przebudzenia - Tituf - 11.09.2017

'spłynął' save Jonxxa -ja pier... ;(


RE: Arena Przebudzenia - SparrowJacek - 11.09.2017

Jak gracze powinni zareagować na Twój post Tituf? :)