Drużyna Spolszczenia
Arena Przebudzenia - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Arena Przebudzenia (/showthread.php?tid=889)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Arena Przebudzenia - Lewkooo - 13.09.2017

Ja też Draala nie znalazłem :/ Ale w ostatnim podejściu go znajdę i spróbuję ten 25 lvl wbić :D


RE: Arena Przebudzenia - Kravis - 13.09.2017

Zasłużone gratulacje dla Jacka. Od początku nie miałem wątpliwości co do jego wygranej.


RE: Arena Przebudzenia - Tituf - 13.09.2017

Jednym z elementów decydującym o Arenie miała być Receptura Jeremiasza z jej rozszyfrowaniem - ale dobrze, że zaniechaliśmy tego, bo to łatwizna się okazała.
A taka ciekawostka - miejsce z Torbenitem sam odkryłem dopiero podczas testów Facepalm


RE: Arena Przebudzenia - MaQo - 13.09.2017

Gratulacje dla Sparrowa!
W pełni zasłużone zwycięstwo  OK


RE: Arena Przebudzenia - Klimek - 13.09.2017

Memorius to niezly zgrywus. :> Pamietam jak sciemnial, ze Sparrow pozbawil sie zwyciestwa. :>

Zaklady bukmacherskie okazaly sie sluszne, a ja ciesze sie, ze dorownalem Jonxxowi. OK

Jacku, no no :D Gratulacje. Teraz musze opic smutek z powodu przegrania piniadzow w zakladach. :> Jednak wygral najdokladniejszy!


RE: Arena Przebudzenia - SparrowJacek - 13.09.2017

Tak. Zwyciężyłem i udało mi się udźwignąć nadzieje i marzenia ludzi, którzy uznali mnie za kandydata. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli. Dziękuję też za miłe słowa na końcu od uczestników Areny i forumowiczów.

Powiem wam jednak, że moje zwycięstwo nie napawa mnie taką radością, jak myślałem, mimo iż - zbiegiem okoliczności - jest to prezent urodzinowy. A dlaczego? Wygrałem nie dzięki temu, że najdokładniej przeszedłem Przebudzenie, o nie. Wygrałem dlatego, że doskonale znałem Przeznaczenie. Właśnie tak, tam poznałem miejsce z Torbenitem, wiedziałem więc, że powinienem i w Przebudzeniu tam pójść. Jonxx i Klimek nie wiedzieli, zrobili jednak punkt 5. który był czysto Przebudzeniowy, więc Przebudzenie oni przeszli dokładniej(nie wspominając o 30k doświadczenia więcej u Jonxxa) i wielkie brawa i gratulacje dla nich, tytuł zwycięscy przyjmuję, jednak równa chwała powinna spłynąć na Jonxa i Klimka.


RE: Arena Przebudzenia - Klimek - 13.09.2017

tamtam tamtam tamtam

Chwała Sparrowowi! Chwała Jonxoowi! Chwała Jastrzębiowi! Chwała Dinozaurowi! Chwała dla MaQo! Chwała Xaronowi! Chwała Klimkowi! Chwała wszystkim Gladiatorom za wzięcie udziału w tych wiekopomnych rozgrywkach! :>


Żałuję, że nie było mi dane stawić się na poprzednich Igrzyskach.


RE: Arena Przebudzenia - Michał - 13.09.2017

Gratulacje dla dzielnych Gladiatorów. Po raz kolejny udowodniliście, że stanowicie elitę społeczności skupionej wokół Gothica. Chwała zwycięzcom, chwała zwyciężonym, chwała zgromadzonym. Możecie kroczyć z podniesioną głową i niech Innos będzie z wami.


RE: Arena Przebudzenia - Klimek - 15.09.2017

Może pojawi się jakiś post/temat podsumowujący rozgrywkę, dobrze widoczny, taki dla potomnych? :> Taki z rankingiem i ogólnym przebiegiem Areny oraz streszczonym opisem dokonań każdego z uczestników wraz z komentarzem ich gameplayu.


RE: Arena Przebudzenia - Memorius - 15.09.2017

W temacie wszystko zostało w tym względzie raczej powiedziane.
Szkoda tylko, że "temperatura" Areny skupiła się na setkach postów w sb, a nie w tym temacie.
Dlatego temat jest taki "ledwo ciepły".
Ale cóż, to już efekt forumowej filozofii uczestników i Team na to wpływu nie miał.


RE: Arena Przebudzenia - SparrowJacek - 15.09.2017

A mnie zastanawia co byłoby kolejnym warunkiem zwycięstwa, gdybym odnalazł Draala, a Klimek znalazł i sprzedał kamień z kopalni.


RE: Arena Przebudzenia - Klimek - 15.09.2017

A mnie zastanawia, czy ja jestem na 3 miejscu czy egzekfo z Jonxxem, bo nie zostało to dokładnie opisane, czy w czymś byłem słabszy Hmm


RE: Arena Przebudzenia - SparrowJacek - 15.09.2017

W rzeczach, które były brane pod uwagę jesteś na równi z nim :)


RE: Arena Przebudzenia - Tituf - 15.09.2017

Jak tak bardzo chcesz, Klimek to zaraz coś wynajmę, że zdobędziesz III m.


RE: Arena Przebudzenia - Klimek - 15.09.2017

Ale było wspomniane jeszcze o różnych specakcjach. Przykładowo w jakiejś specakcji MaQo okazał się słabszy od Xarona, ale do tej pory nie dowiedzieliśmy się o co chodziło.

Chyba, że nieuważnie czytam sb. Lol Ale ostatnio mało jestem na internetach i już nie nadążam z jego czytaniem, więc dobrze by było zamieszczać takie info w temaciku