Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy techniczne - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy techniczne (/showthread.php?tid=916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - monuu - 26.08.2021

(25.08.2021, 10:48:49)Erwin napisał(a): To spróbuj jeszcze ustawić uruchamianie GothicStartera jak administrator - prawym myszki=> właściwości=>zgodność.

Jak nie pomoże odinstaluj grę i wywal ręcznie to co się nie odinstalowało, czyli najlepiej cały folder Gothic.
Zainstaluj od nowa, pobierz te paczkę patchy z Uniona, skopiuj i pozamieniaj pliki. Potem mod i zobaczymy.

https://www19.zippyshare.com/v/4qy1pf5s/file.html

Zrobiłem wszystko jak pisałeś, zmieniłem pliki i pokazuje mi teraz przy uruchomieniu że brakuje mi 3 elementów.  mss32.dll, binkw32.dll, oraz bugslayer. co mogę w tej sytuacji zrobić? reinstall czy powrzucać do tej nowej paczki brakujące pliki


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Erwin - 26.08.2021

Poczytaj sobie co to za pliki. Może to coś związanego z systemem albo DirectX. Ja najpierw spróbowałbym znaleźć i powrzucać te brakujące pliki w odpowiednie miejsca. U kolegi tak robiłem kilka razy, co prawda nie chodziło o Gothica, ale potem zaczęło działać.


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - monuu - 26.08.2021

Błąd binkw pojawia się ponieważ mam "nieoryginalne" pliki gry, tzn te co ty wysłałeś, postaram się powrzucać i zobaczymy, ewentualnie reinstall


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Erwin - 26.08.2021

Zobacz czy na tym steamie nie masz włączonego sprawdzania integralności plików gry. Dawno nie używałem swojej steamowej wersji, ale kiedyś trzeba było to koniecznie wyłączać żeby jakiegokolwiek moda odpalić.


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - monuu - 26.08.2021

Zrobiłem wszystko co mówiłeś, podmieniłem te pliki, teraz wchodze do gry i wyskakuje mi access violation. Jak nie wiesz co mozna jeszcze zrobić to trudno, coś innego ogram.

mimo wszystko dzięki wielkie za pomoc <3


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Erwin - 26.08.2021

A teraz zwykły G2 NK lub jakiś inna modyfikacja od Przebudzenia uruchamia się normalnie?


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - monuu - 26.08.2021

gothic tak, modyfikacji jeszcze nie sprawdzałem


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Erwin - 26.08.2021

To zainstaluj jeszcze jakiegoś innego moda i zobacz czy się uruchomi przez GothicStarter.
Jeśli Noc Kruka uruchamiałeś ze skrótu steamowego, to może GothicStarter ma jakiś problem - zobacz jak to będzie jakby mu ustawić uruchamianie jako administrator i zgodność z XP+SP3.
Jakby się okazało, że tylko  Przebudzenie nie chodzi, to jakimś cudem może jest coś z instalką, ale pierwszy raz się spotykam z takimi poważnymi problemami przy próbie odpalenia tego moda. Jak ktoś miał problem, to jakieś proste zabiegi zawsze wystarczały.


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - monuu - 27.08.2021

wiesz co, myśle ze u mnie jest problem zwiazany rowniez z tym ze mam gothica ze steama, kupie plytke i zobaczymy


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Wiwir - 29.09.2022

Acces Violation -pojawil się od momentu przyjęcia zadania od Złego ,ale dało się  niekiedy wejść po taranie a niekiedy teleportować do zamku-więc jakoś MĘCZYŁEM się z tym . Doszłem do momentu że ani teleport ani taran nie działał i już mialem odinstalować 
ale jeszcze przeszukałem temat i ktoś tam wspomniał że  : Gra nocna na zamku jest BEZPROBLEMOWA.
Wypróbowałem -faktycznie można wejść i teleportować się do zamku w godzinach nocnych .

Myślę że dla potomnych taka informacja powinna pojawić się na CZERWONO pod linkiem pobierania .


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Erwin - 29.09.2022

Wrzucałeś te poprawki dla moda co N1kX robił?


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Wiwir - 29.09.2022

(29.09.2022, 12:59:32)Erwin napisał(a): Wrzucałeś te poprawki dla moda co N1kX robił?

Tak  próbowałem lecz po tym mod nie odpalał -pask ładowania stał w miejscu.

Co prawda nie probowałem ustawień z posta 33


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Tituf - 29.09.2022

poprawki wrzuciłeś przy instalacji czy jak zaczęło wyrzucać, bo ten dodatkowy plik wymaga nowej gry


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Wiwir - 29.09.2022

(29.09.2022, 13:27:43)Tituf napisał(a): poprawki wrzuciłeś przy instalacji czy jak zaczęło wyrzucać, bo ten dodatkowy plik wymaga nowej gry

Ano tak nowej gry- po reinstalacji Gothica wgrałem save .


RE: Przebudzenie - problemy techniczne - Erwin - 29.09.2022

A to wrzucałeś?

(08.06.2021, 18:25:53)N1kX napisał(a): Gdzie masz zainstalowaną grę? Masz prawa do folderu z grą? To tak, jakbyś nie miał racji, a gra nie może skompilować tekstury.
Tutaj spróbuj skopiować HUM_ARAXOS-C.TEX do C:\Games\Gothic II NoTR\_work \ Data \ Textures\_compiled

Google drive

Widzę też problemy: w skrzyniach brakuje wielu przedmiotów, niektóre potwory nie są wstawiane do świata gry. Potem po epilogu będę się rozglądał.