Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Zagloba - 29.10.2017

Czy Thanatodisa znajdę gdzieś spośród tych dwóch miejsc: Opuszczona Kopalnia lub Wolna Kopalnia? Przeczesałem chyba całą GD i nie natknąłem się na bydlaka.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Klimek - 29.10.2017

A więc przyczesywałeś tą dolinę tak samo "skrupulatnie" jak ja. Również prosiłem o pomoc w jego odnalezieniu i wówczas okazało się, że mało dokładnie eksplorowałem. Owszem, Opuszczona Kopalnia to dobry trop, powinieneś się tam udać. OK
  Faja


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Zagloba - 29.10.2017

Znalazłem. Z podziękowaniem waszmości z podziękowaniem.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Kravis - 02.11.2017

Jakie kroki należy podjąć po zabiciu Phletegonona pod postacią nieumarłego cieniostwora i po przeczytaniu notatki znalezionej w jego ciele? Nestoriusz nie ma nic do powiedzenia na ten temat. Z treści notatki wynika, że nekromanta żyje i ma się dobrze i nie jest sam, więc pewnie czeka mnie komitet powitalny, ale w jakim rejonie GD rozpocząć poszukiwania, bo w pobliżu krypty pusto...


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - XaroN - 02.11.2017

Cytat:bo w pobliżu krypty pusto...

Aj.. tak blisko, a tak daleko. Może trza jednak zajrzeć do tej krypty.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Kravis - 02.11.2017

Szlag by to... byłem w krypcie zanim przeczytałem notatkę. Niepotrzebnie zwlekałem tyle czasu. W każdym razie dzięki za pomoc Xaron.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - centos - 04.11.2017

Czy jest możliwość otwarcia dawnego magazynu paladynów? Zdobyłem klucz dla szóstego zwiadowcy, ale chciałbym chciałbym odwiedzić to miejsce, zanim oddam klucz do ukrytego pomieszczenia.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Lewkooo - 04.11.2017

Jest możliwość, ale na późniejszym etapie gry. Więc klucz musisz oddać.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Kravis - 06.11.2017

Utknąłem chyba w martwym punkcie... ekipa z Tondralem na czele powróciła na Bagna, w wyniku czego udało się wykonać zadanie "Zjednoczeni przeszłością", lecz w sprawie szkatułki Y'Beriona Tondral nakazał mi się zwrócić do Netbeka, ale ten milczy i teraz nie wiem jak to interpretować. Czy zająć się pozostałymi zadaniami, czy nie ma takiej potrzeby aby Netbek się odezwał?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 06.11.2017

szkatułką się nie przejmuj

Netbek zagada dopiero wtedy gdy wyjaśnisz jego wątpliwości i rozterki duchowe, czyli odnajdziesz odpowiedniego Mędrca


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Kravis - 06.11.2017

A któryś z NPCtów nakieruje mnie gdzie go szukać czy mam szukać wiatru w polu, bo szczerze powiedziawszy to nie przypominam sobie, aby była jakaś wzmianka o nim albo po prostu moja pamięć szwankuje...


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 06.11.2017

po prostu graj co masz grać


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Kravis - 06.11.2017

Teraz z kolei mam podsumować moje wszystkie poczynania w Górniczej Dolinie wspólnie z Ur-Shakiem, ale nie chce na ten temat rozmawiać, więc pewnie muszę resztę zadań posunąć do przodu. Z tych ważniejszych zostały mi do zrobienia "Misja Cavalorna", "Nienawiść", "Chciwość", "Do krwi ostatniej" i oczywiście "Przebudzenie", ale żadnego nie jestem w stanie ruszyć dalej.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Tituf - 06.11.2017

więcej szczegółów potrzeba


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Kravis - 06.11.2017

W "Misja Cavalorna" miałem poinformować go o działaniach członków Zakonu Ocalenia, ale po tym całym zamieszaniu z nekromantami i wykonaniu zadania "Żywi i martwi" z Cavalornem nie mogę porozmawiać na ten temat, w "Nienawiści" Askvil podjął wyzwanie Ur-Kosha, w "Chciwości" dalej nie mogę pomóc Scattyemu pomimo znalezienia Mędrca, w "Do krwi ostatniej" legendarna czwórka czeka wciąż w miejscu spotkania, ale wszystkie ich zachcianki zostały spełnione, a o "Przebudzeniu" była już mowa, że razem z Ur-Shakiem mamy podsumować wszystkie osiągnięcia Beziego w GD.