Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Tom23 - 09.11.2017

1. Jest jakoś szczególnie ukryty czy pojawia się w dalszej części wątku Asghana? Szukałem Logana kilka razy w różnych porach dnia w obozie i nic.
2. No tak... Przetrwała dzięki mojemu łaskawemu podejściu do węży


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 09.11.2017

Logan ma rutyny
    TA_Stand_WP(8,0,9,0,"OBOZ_BDT_02");
    TA_Smoke_Joint(9,0,10,0,"OBOZ_BDT_02");
    TA_Stand_Guarding(10,0,12,0,"OBOZ_BDT_05");
    TA_Smoke_Joint(12,0,13,0,"OBOZ_BDT_05");
    TA_Practice_Sword(13,0,17,0,"LOCATION_11_15");
    TA_Stand_ArmsCrossed(17,0,18,0,"OBOZ_BDT_02");
    TA_Stand_Drinking(18,0,20,0,"OBOZ_BDT_02");
    TA_Stand_Eating(20,0,22,0,"OBOZ_BDT_02");
    TA_Smoke_Joint(22,0,23,0,"OBOZ_BDT_02");
    TA_Stand_Guarding(23,0,8,0,"OBOZ_BDT_02");


co do węży
łaskawy stosunek do nich owocuje nie zdobyciem jednego z pancerzy


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Tom23 - 09.11.2017

To jest bardzo ciekawa sprawa. Nie było go nigdzie w obozie, po szukaniu w każdym przedziale czasowym rutyn zauważyłem go między bramą a częścią mieszkalną, gdzie odbyłem początkowy dialog i rytualną kradzież kieszonkową. Później z ciekawości poczekałem aż przejdzie na kolejną część rutyny. Dalej stał na środku drogi parę metrów dalej!

Wczytałem i zrobiłem eksperyment-zasadzkę. Efekt - o 13:00 POJAWIŁ SIĘ na drodze.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - matero77 - 15.11.2017

Witam was wszystkich :)
dawno mnie tutaj nie było, a widząc, że wyszedł kolejny was mod musiałem wrócić do Gothic'a :)
pomimo wielu godzin szukania i próbowania samemu rozwiązać najcięższych zagadek waszych leże i płacze.
Nie proszę was o miejsca konkretnie gdzie się znajdują, ale mniej więcej gdzie ich szukać. Chodzi mi o czaszki ludzkie, mam łącznie 4, a nie byłem jeszcze w obozie na bagnie i cmentarzysku :)
Czy one są totalnie porozrzucane na świecie czy w jakiś konkretnych miejscach? Bo szukam i szukam i nic... Naprawdę nie zadania z myśleniem są problemem, a znalezienie zwykłych (no może nie takich zwykłych(, czaszek . Z Góry dziękuję za pomoc.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - MaQo - 15.11.2017

Kilka można znaleźć dookoła zamku.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - matero77 - 15.11.2017

No właśnie terenów wokół zamku nie ruszałem bo bałem się, że jak zabije (a bardzo mam na to ochotę), wszystko co tam jest to potem sobie jakieś zadania popsuje... No nic miksutra szybkości i da radę.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 15.11.2017

(15.11.2017, 22:09:32)matero77 napisał(a): a bardzo mam na to ochotę
szczerze to polecam :>


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - matero77 - 16.11.2017

i Dzięki tobie fabuła poszła dalej :)

Witam,
niestety muszę znowu prosić o pomoc, co mam zrobić aby dostać drewno?
Wiem, ze muszę wykonać jakaś przysługę i kręcić się obok Fiska, ale nic mi się nie odpala, okraść go nie mogę (chyba wszystkie możliwe skrzynie przeszukałem w zamku).
Tak samo zadanie czarna owca --> rozwiąże się samo czy coś skopałem gdy pogodził się z tym kusznikiem?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 18.11.2017

Bo trzeba więcej czytać.
A do czytania są nie tylko księgi.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Bezimienny - 28.11.2017

Mogę się mylić, jeśli chodzi o mody i podstawkę też  (ale wątpię, bo na razie u mnie wszystko działa dobrze), że w Przeznaczeniu (i innych), najważniejszą sprawą na początek jest zdobycie kasy i umiejętności. tak jak jak napisał swego czasu Memorius, że nie może być ograniczeń finansowych. 
Zatem polecam zachowania typu "nurek śmietnikowy"  albo "ruska armia" i zbieranie wszystkiego i okradanie wszystkich, co jest podstawą do sukcesu. Pierwsze co zrobiłem, to odnalazłem Diego i nauczyłem się całego złodziejstwa (PODSTAWY!!!). Potem wyciągania wszystkich podrobów ze zwłok potworów. Również od innych Towarzyszy pozostałych umiejętności.
Możecie wierzyć lub nie, ale nie opuszczając zamku mam 30 tysięcy złota (!!!) i stać mnie na kupienie najpotężniejszych zwojów masowej zgłady, co daje po ich użyciu na armii oblegającej Zamek, kolejne PD. Jęczenia lamerskie typu "Pokonanie armii oblegającej Zamek" czy "Jak zdobyć  Grobowy Mech" uważam za śmieszne, bo Czaszek czy Grobowego Mchu jest tyle wokół Zamku, że można obłożyć grób własny i jeszcze prababci xD 
Zdobyłem tym sposobem moją ulubioną broń "Orkowa Zguba" a po nauczeniu się Akrobatyki (Memorius Język), działa super efektownie. 
Tak że, nie jęczcie, tylko zachowujcie się jak w realu zachowałby się bezdomny i bezrobotny! Oblećcie wszystko i wszystkich sto razy i zbierajcie wszystko co popadnie i wymieniajcie na kasę. To samo z nauką. Chociażby ostrzenie starej broni czy tworzenie Spahy i sprzedawanie jej Gilbertowi, to też niezła przebitka :xD


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 28.11.2017

Niestety, nie podzielam twojego entuzjazmu.
Coś ci się chłopie zbugowało w opcji dodawania zręczności, bo w grze akrobatyka nie istnieje, a ściślej mówiąc nie ma możlwiości wbicia tyle zręczności by się ta opcja pojawiła(wymagana zrevczność powyżej 300)
Co więcej, Orkowa Zguba wymaga 150 siły i nie sądzę, żeby można było tyle wbić nie tylko na etapie zamek i okolice, ale ogólnie niemal do końca gry.
Radzę zagrać od nowa i pilnować gdzie się pojawił bug bo tak jak teraz jest to balans jest całkowicie zaburzony, co wiecej, nie uruchomią się prawidłowo pewne zadania.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Bezimienny - 28.11.2017

Orkowej Zguby jeszcze nie mogę użyć, co nie oznacza, że później jej nie założę :) Chodziło mi ogólnie o bronie jednoręczne, w których akrobatyka daje niezłe efekty.
Zrobię jak radzisz, chociaż nie jestem na etapie samego Zamku, którego otoczenie podałem tylko jako przykład, że można nazbierać sporo fajnych rzeczy, by nie mieć problemów z kasą, którą przeznaczam na naukę i zwoje.
Miałeś rację. Coś musiało się zbugować w którymś momencie, bo kontrolnie zagrałem od początku i opcja akrobatyki nie pojawiła się. Czyli zaczynam jeszcze raz :)

Charonian zgubił szafir. Latam po wysepce, resztkach wieży, pływam i nurkuję i za cholerę go nie mogę znaleźć.
Jakaś podpwiedź?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 10.12.2017

leży wśród ciał goblinów- szkieletów


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Bezimienny - 11.12.2017

(10.12.2017, 20:02:09)Memorius napisał(a): ciał
xD Mogłem się domyślić, że owe "ciała" muszę sam wyprodukować z tych biegających i latających "stworzonek".
Czy mógłbym prosić też o wskazówkę, gdzie znajdę kogoś, kto rozpozna Trupiankę oraz Żelazny Pierścień?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 11.12.2017

ejże, jasne że nie :>
na tym polega to zadanie by nieco pobiegaći pomyśleć nad tym, "kto to może być?"