Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - oskaroborysek - 19.08.2018

Misja Przebudzenie - ostatni wpis ,,Nadchodzi czas decydujących rozstrzygnięć. Udam się teraz do ur kosha na naradę wojenną'' przy cmentarzysku orków nie ma tego ur kosha gdzie on teraz przebywa ? biegałem chyba dookoła koloni i go nie moge znalesc ;/


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Tituf - 19.08.2018

Rozmawiałeś z orkami i pewną osobą przy moście?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - oskaroborysek - 19.08.2018

(19.08.2018, 15:26:52)Tituf napisał(a): Rozmawiałeś z orkami i pewną osobą przy moście?

a to ciekawe tak mam teraz pewną kwestie u jednego orka ale wczesniej sprawdzalem kazdego i nie było widocznie musiał sie włączyc jakis skrypt kiedy mi odpisales  :)


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - nalcix - 02.10.2018

Hejka mam problem z misjami. Zostały mi 4 misje i mam z ur'shakiem podsumować co do tej pory osiągnęłam i koniec rozmowy. Jedną z misji jest klucz do wewnętrznego magazynu orków. Ukradłam mu klucz na początku gry i teraz nie wiem skąd wziąć ten drugi, potrzebny dla najemnika. Ktoś coś wie?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Tituf - 02.10.2018

Powinnaś mieć opcję kradzieży tego klucza po rozmowie z Mutzelburgiem u Pacho.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Champion - 30.10.2018

Witam wszystkim i mam nadzieję, że obejdzie się bez kłopotów. Proszę o pomoc:


[Obrazek: 1jpg_qwpaxrq.jpg]

-Zjednoczeni Przeszłością - Jaja oddane, eliksir zrobiony i wypity, Urshak powiadomiony, Tondral wie o Lesterze (sprawa z nim i pierscieniem załatwiona), Joru i Gor Hanisie z Netbekiem - dwaj ostatni nie mają żadnych dialogów. Teleporter oddany, nawet oczyściłem cały obóz na bagnach z orków ale to nic nie dało - nikt nie ma nic do powiedzenia.

-Gorączka Złota - mam wszystko co chce Grimes i nie mogę mu tego oddać. Wszystkie kilofy, młoty kowalskie, szczotki, miotły, narzędzia do pieca - wszystko.

-Myśliwi i Kopacze - stanęło na tym, że Paul poszedł do Wytwórni Mazina a Emilio za Grimesa do kopalni Arto. Nikt nie ma już nic do powiedzenia, myślałem, że pomoże wykonanie zadania ,,niemożliwego" dla myśliwych - oczyszczenie terenów w około zamku ale nie.

-Nienawiść - sprzeczka między Thorusem a Farenholtem i nic więcej, także Ur-Kosh oraz Askvil.

-Receptura Jeremiasza - nie mam klucza do karczmy Silasa.

-Kopalnia Kompanii Górniczej - ostatni wpis jest o tym, że Carducci odsunął mnie od sprawy i musze dalej się w okół niego kręcić. Nikt z Kompanii Górniczej ani Gildii Zamorskiej Araxos nie ma już nic do powiedzenia.

-Do Krwi Ostatniej - Milten, Gorn i Diego otrzymali swoje zachcianki, ale Lester nie. Nie wiem o jaki skręt mu chodzi, pare nowych znalazłem, pare dostałem od Tondrala ale Lester nie ma żadnego dialogu.

-Przebudzenie - Ur-Shak wie o wszystkim co się stało do tej pory, o orkach i najemnikach, o Tondralu i ludziach z bagien, o Jaszczuroludziach, Ur-Koshu, o zombie i zakonie czaszki - wszystko. I też utknąłem.


Podejrzewam, że jeden mały ruch wprawi w obrót wszystkie te zadania, ale nie wiem co, gdzie i jak :D Będę wdzięczny za pomoc.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 30.10.2018

(30.10.2018, 15:01:04)Champion napisał(a): -Do Krwi Ostatniej - Milten, Gorn i Diego otrzymali swoje zachcianki, ale Lester nie. Nie wiem o jaki skręt mu chodzi, pare nowych znalazłem, pare dostałem od Tondrala ale Lester nie ma żadnego dialogu.
ten nowy skręt to Powrót Nadziei. Zrobi go Joru, gdy już będzie w Świątyni

(30.10.2018, 15:01:04)Champion napisał(a): -Gorączka Złota - mam wszystko co chce Grimes i nie mogę mu tego oddać. Wszystkie kilofy, młoty kowalskie, szczotki, miotły, narzędzia do pieca - wszystko.
najpierw trzeba oddać kilofy - po prostu oddać 10 kilofów zgodnie z zamówieniem

Myśliwi i Kopacze -  zasadniczo zadanie rusza dalej gdy przynosimy Carducciemu wieść ,że Arto każe kupcom Araxos opuścić zamek i z tą wiadomością po tym dialogu idziemy do Asghana


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Champion - 30.10.2018

Dzięki za cynk z Joru. Tyle, że mam te dziesięć kilofów, równiutko - nie więcej, nie mniej (zresztą, nawet gdy mam jeden więcej to nic nie mam w dialogu).


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 30.10.2018

spróbuj zrobić tak
wyrzuć tyle kilofów żeby zostało 9
podnieś jeden i wtedy zagadaj do Grimesa

co do klucza Silasa - ma go Hertog i zdobędziesz go gdy wykonasz zlecenie Carnera związane z Najemnikami Araxos w Lodowej Krainie

Cytat:Nienawiść - sprzeczka między Thorusem a Farenholtem i nic więcej, także Ur-Kosh oraz Askvil.

to zadanie rusza dopiero pod koniec gry ponownie, gdy wydarzą się pewne rzeczy


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Champion - 30.10.2018

Wielkie dzięki za pomoc, zabieram się do gry.


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Tituf - 30.10.2018

Cześć Champion, a raczej... ...Wolf. Nie chcesz zmienić nicka?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Champion - 30.10.2018

Dobra, troche ruszyłem do przodu, Grimesowi odpalił się dialog, znalazłem Donato z kosturem i kryształem na Cmentarzu Orków, wszystko oddałem Tondralowi i Parvezowi i znów utknąłem, nie ma żadnego dialogu nikt więcej jeśli idzie o zadanie ,,Zjednoczeni Przeszłością".

Co do Kompanii Górniczej to kiedy Carducci znów zagada do mnie, jakie warunki trzeba spełnić?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Memorius - 30.10.2018

(30.10.2018, 17:20:46)Champion napisał(a): Co do Kompanii Górniczej to kiedy Carducci znów zagada do mnie, jakie warunki trzeba spełnić?
musi być zrobione zdanie Plan Carnera, zadanie z drewnem, zadanie Gorączka Złota, zadanie z Wytwórnią, rozwiązany problem Iwana, sprawa Vanadium oraz poznana historia jaką opowiedział Vincenzo o Pucharze Mnemona


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Champion - 30.10.2018

Już wszystko jest ogarnięte, mam tylko jedno zadanie w dzienniku na ten moment - Przebudzenie. Jestem po ataku na zamek przejęty przez orków. Wybiłem wszystkich orków, pogadałem z Ur-Koshem i także zginął, na zamku nie ma orkowego ducha - a mimo to Diego nie ma żadnego dialogu, jak i nikt z pozostałych przyjaciół. Myślałem, żę Ur-Shak czy ktoś, ale też nie. Potem pomyślałem, że może najpierw muszę odnaleźć tych co przeżyli, ale znalazłem chyba wszystkich:

-Kliff/Brasher wraz z Fiskiem na zamku
-Arto ze świtą w kopalni (Świstak, Siekacz, Siran)
-Cipher i Rod u łowców smoków
-Gilbert w obozie myśliwych
-Xavery i Nadja w leśnym obozie
-Balam u Magnata
-Hipolit i Lutero uwolnieni z więzienia
-Draal w podwodnej jaskini
-Santino u Carnera


Czego tu brakuje?


RE: [G2]Przebudzenie/Problemy z zadaniami - Tituf - 30.10.2018

wygląda na to, że nie zabiłeś wszystkich orków - tu jest licznik