Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Problemy z zadaniami - Klimek - 18.12.2018

Dzięki za pomoc, wrócę do domu i sprawdzę sejwa.
Problem sie powtarza u innych, więc może po prostu jeden ork się nie insertuje?


RE: Problemy z zadaniami - Memorius - 22.12.2018

Karguk i Vorbak - czy grając w wersję 1.1.1. były jakieś problemy z nawiązaniem z nimi rozmowy gdy znajdowali się w pobliżu Cmentarzyska Orków - czyli przy pierwszym kontakcie z nimi?
Oni tam na zaczepkę bohatera odpowiadali tylko "Rozmawiać z Ur-Kosh"


RE: Problemy z zadaniami - Klimek - 22.12.2018

Nie dało się nawiązać z nimi dialogu. Stało się to możliwe dopiero gdy przenieśli się pod Świątynię. I mówili właśnie wtedy "rozmawiać z Ur-Kosh"


RE: Problemy z zadaniami - Memorius - 22.12.2018

Jest to dziwne, ale ten drobny błąd się jak widzę potwierdza.


RE: Problemy z zadaniami - Phantom - 29.12.2018

Witam, mam problem i proszę o pomoc. Zostały mi 3 zadania: Przebudzenie, Do Krwi Ostatniej oraz Nienawiść. Ostatnie wpisy to:

Przebudzenie: Muszę porozmawiać z Ur-Shakiem na temat tego co do tej pory osiągnąłem w górniczej dolinie. - Nie mam żadnego dialogu z Ur-Shakiem.
Do Krwi Ostatniej: Spełniłem wszystkie zachcianki przyjaciół. - Również nie mam z nikim dialogu.
Nienawiść: Nordmarczyk przyjął wyzwanie tego dowódcy orków. - Z tego co wiem zadanie ruszy dalej pod koniec wątku głównego.

Rozmawiałem ze wszystkimi NPC raczej żadnego nie pominąłem i nikt nie ma dialogu. Nie wiem już kompletnie co robić i obawiam się, że nie ukończę moda.


RE: Problemy z zadaniami - Tituf - 29.12.2018

Może nie porozmawiałeś z uciekinierem z zamku? Przespaceruj się na cmentarzysko.


RE: Problemy z zadaniami - Phantom - 29.12.2018

Na cmentarzysku już byłem żaden ork nie miał dialogu chyba, że mam wejść do środka. Kim jest ten uciekinier? Jedyne zadanie, które było związane z jakimś uciekinierem (Krnąbrny Więzień) mam już zrobione.


RE: Problemy z zadaniami - Tituf - 29.12.2018

z pewnością poruszasz się poprzez teleportacje - w stosownym momencie przed mostkiem na cmentarzysko kogoś powinieneś spotkać


RE: Problemy z zadaniami - Phantom - 29.12.2018

Hmm... Sprawdziłem to, przed mostami nikogo nie ma.


RE: Problemy z zadaniami - Erwin - 29.12.2018

Wrzuć save'a, to spróbuję coś wymyślić na "żywym materiale".


RE: Problemy z zadaniami - Tituf - 29.12.2018

Cytat: Nie mam żadnego dialogu z Ur-Shakiem.

A znalazłeś Jathnaar, zabiłeś zwiadowcę i szamana?


RE: Problemy z zadaniami - Phantom - 29.12.2018

Tak wszystko z powyższych zrobione.


RE: Problemy z zadaniami - Tituf - 29.12.2018

trudno cokolwiek podpowiedzieć - daj może screena z dziennika z tych pozostałych zadań (lub dokładnie napisz jakie są wpisy)


RE: Problemy z zadaniami - Memorius - 29.12.2018

Cytat:Do Krwi Ostatniej: Spełniłem wszystkie zachcianki przyjaciół. - Również nie mam z nikim dialogu.


oni zaczną gadać ponownie dopiero gdy rozwinie się akcja na zamku
ponadto niemożliwe jest, że skoro wszystkie życzenia zostały spełnione, to z Ur Shakeim nie ma opcjo dialogowej "Oni też są gotowi'
Ta opcja dialogowa jest kluczowa dla dalszego rozwoju zadania głównego oraz zadania Do Krwi Ostatniej.


RE: Problemy z zadaniami - Phantom - 29.12.2018

To są ostatnie wpisy z dziennika:
Nienawiść - Askvil przyjął pierścień i wyzwanie Ur-Kosha. Obawiam się, że nic dobrego z tego nie wyniknie.
Do Krwi Ostatniej - Lester po wypaleniu skręta Joru poczuł się jeszcze lepiej. Nie wróci jednak do dawnego życia i przyjaciół z przeszłości.
Przebudzenie - Przekazałem Ur-Shakowi wieści o rytuale. Musimy teraz podsumować z Ur-Shakiem co do tej pory osiągnąłem w Górniczej Dolinie.

Wygląda na to, że chyba mam jakiegoś buga. Nie wiem czy byłby ktoś w stanie wysłać save z tego etapu gry?