Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Monoternox - 22.10.2020

Ewidentnie utknąłem, przeglądałem posty tutaj i nic mi nie przychodzi do głowy jedynie z tych wszystkich meldunków zastanawia mnie, to żeby uregulować sprawy na zamku czy wybicie zombie też się zalicza? Bo też już żaden npc z zamku nie ma mi nic do powiedzenia. Zdaje się, że wystąpił jakiś bug u mnie i raczej będę musiał sobie odpuścić.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - GokuSsj - 10.11.2020

Siemanko. Zacząłem tego moda 3 lata temu i odpuściłem bo nie wiedziałem co dalej robić. Teraz do niego wróciłem i chciałbym go skończyć. Mianowicie pozostało mi 7 zadań.
1. Gorączka złota
2. Myśliwi i kopacze
3. Nienawiść
4. Receptura Jeremiasza
5. Kopalnia Kompani Górniczej
6. Do krwi ostatniej
7. Przebudzenie
Moje pytanie brzmi co powinienem zrobić najpierw żeby ruszyć kolejne? Zakładam że gorączke złota tylko nie wiem skąd dorwać czyściwo i zestaw narzędzi stalowych. Kilofy oddałem i resztę też mam


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 10.11.2020

(10.11.2020, 20:12:26)GokuSsj napisał(a): Moje pytanie brzmi co powinienem zrobić najpierw żeby ruszyć kolejne? Zakładam że gorączke złota tylko nie wiem skąd dorwać czyściwo i zestaw narzędzi stalowych. Kilofy oddałem i resztę też mam



RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - GokuSsj - 11.11.2020

(10.11.2020, 20:16:57)Tituf napisał(a):
(10.11.2020, 20:12:26)GokuSsj napisał(a): Moje pytanie brzmi co powinienem zrobić najpierw żeby ruszyć kolejne? Zakładam że gorączke złota tylko nie wiem skąd dorwać czyściwo i zestaw narzędzi stalowych. Kilofy oddałem i resztę też mam

dzięki ziomek ruszyło z kopyta :) najlepsze jest to ze byłem  tam chyba ze 3 razy i przeszukałem cały obszar(przynajmniej tak mi sie wydawało bo nie wiedząc czemu nie wchodziłem na górę gdzie właśnie był ten kopacz xd beskitu hehe)


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - devstructor - 12.12.2020

Cześć, na wstępnie wazelina dla twórców. Świetna robota. Zamierzam przejechać całą sagę Destiny, bo do tej pory świetnie się bawię, pomimo problemów. Dzięki!

A teraz do meritum. Mam problemik. Spotykam się z Charonianem przy zatopionej wieży Xardasa. Mówi żeby mu przynieść z niej szafir, który tam zgubił. Gdzieś na forum wyczytałem, że powinien mieć go jeden ze szkieletów goblinów. Ubiłem wszystko, szafiru nikt nie miał :/. Mam przegrane ponad 20 godzin. Spodziewałem się ze to jednostkowy bug, dlatego zacząłem na szybko grę od nowa, żeby tylko zrobić to zadanie i poznać kod na ten szafir. Niestety za drugim razem znowu szafiru ani widu ani słychu... Czy robię coś źle? Czy ktoś mógłby mi podać kod na szafir?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 12.12.2020

A tak na przyszłość, to nie warto czytać "jakiegoś forum". Bo Szafir po prostu gdzieś leży, a nie ma go jakiś goblin.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 12.12.2020

Magicznego Szafiru nie ma żaden z goblinów szkieletów. Leży po prostu w wieży jeśli porozmawiamy z Charonianem na jego temat (warunek konieczny)


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - devstructor - 12.12.2020

(12.12.2020, 15:38:54)Memorius napisał(a): Magicznego Szafiru nie ma żaden z goblinów szkieletów. Leży po prostu w wieży jeśli porozmawiamy z Charonianem na jego temat (warunek konieczny)

Dostałem już kod od Titufa w PM (bardzo dziękuję). Oblatywałem wieżę z pochodnią z 10 razy, i próbowałem dwóch podejść (raz całkowicie od nowa zacząłem grę) i nie znalazłem tego... Dla świętego spokoju, sprawdzę raz i dam znać, może faktycznie gapa ze mnie. Dzięki za pomoc

(12.12.2020, 17:06:04)devstructor napisał(a): Dla świętego spokoju, sprawdzę raz i dam znać, może faktycznie gapa ze mnie. Dzięki za pomoc
Sprawdziłem, szafira jak nie było tak nie ma w wieży.

Podrzucicie kod na pancerz Gomeza? Odnalazłem Thierrego, sprawiłem, że gryzie piach, idę do tej jaskini po półkach skalnych. Pancerz powinien w niej leżeć na ziemi na samym środku, tak jak na tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=4x5g4Hua0M0.

Ale gucio, u mnie go nie ma... Mam chyba jakiegoś pecha

Moment z pancerzem: https://youtu.be/4x5g4Hua0M0?t=1648

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
hejka ponownie, zablokowałem się i nie wiem co dalej robić. Mam jeszcze 6 zadań w dzienniku:

1. Mistrz złodziei - coś tam trzeba chyba ukraść, ale nie wiem komu
2. Głosy z ciemności - zadanie dostałem na początku gry, wyrżnąłem wszystko w podziemiach - nie mam żadnej kwestii dialogowej z Metrofanem
3. Nienawiść - Askvil dostał pierścień od herszta orków
4. Do krwi ostatniej - wszystkie zachcianki kolegów spełnione.
5. Myśliwi i kopacze - w dzienniku info ze Ashgan zabiera się z ekipą do roboty do kompanii górniczej. Ale coś się nie może wybrać
6. Przebudzenie - w dzienniku info, ze potrzebuje pomocy Netbeka, idę do niego - brak opcji

Mogę prosić o podpowiedź gdzie uderzyć, aby gra ruszyła z kopyta?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 30.12.2020

1. Ile masz zręczności? (trzeba 120 aby zadanie poszło dalej u Domecjusza)
2. Odszukaj na dole Buzdygan Wyzwolenia
3. Później...
4. Tu jest sporo warunków wykonania zadań...
5. Skoro rozwiązałeś sprawę morderstwa, teraz scena chyba z Fredem i Netbekiem została
6. Chyba jeszcze nie pora


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - devstructor - 31.12.2020

dzięki serdeczne, pojechałem dalej z tematem. Okazało się, że kluczowa była rozmowa z Fredem czyli z gościem, który przez całą grę stoi w miejscu i opieka mięso na rożnie... ;-)

Niestety znowu utknąłem. Zostały mi 3 sztuki:

3. Nienawiść - bez zmian - Askvil dostał pierścień od herszta orków
4. Do krwi ostatniej - bez zmian - wszystkie zachcianki kolegów spełnione.
6. Przebudzenie - w dzienniku info ze teraz mam podsumować z Urshakiem swoje osiągnięcia w Górniczej Dolinie, ale nie pojawia się z nim żadna opcja dialogowa

Masz może jeszcze pomysł, co teraz winienem uczynić?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 31.12.2020

(31.12.2020, 01:03:15)devstructor napisał(a): Do krwi ostatniej



RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - devstructor - 01.01.2021

hm...

na zamku na pewno nie zrobiłem (ani nie dostałem w ogóle) zadania Dobry uczynek, tego co tam trzeba coś zrobić dla Hipolita. Czytałem o tym na forum. Jednak ja tego nie odkryłem. Co trzeba zrobić, żeby mieć to zadanie? Poza tym nie mam już na zamku żadnych niestandardowych opcji dialogowych.
Wszystkie pozostałe rzeczy z tej listy mam ogarnięte. Jest gdzieś spisana lista zadań do wykonania w Przebudzeniu? Zastanawiam się czy czegoś nie pominąłem.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 01.01.2021

Zadanie "Dobry uczynek " można rozpocząć tylko wtedy, gdy się spełniło prośbę Hipolita dotyczącą odzyskania jego zwoju.
Można z nim o tym porozmawiać bezpośrednio po tym jak już obejrzymy jego towary


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - devstructor - 02.01.2021

Dzięki za info. Ogarnąłem zadanie "Dobry uczynek". Przy okazji pojawiły mi się nowe kwestie u druidów. Ale ponownie po wyczerpaniu dostępnych ścieżek zostały mi te trzy wspomniane zadania w tym samym punkcie. Nic nie posunęło się do przodu.

Obskoczę jeszcze raz wszystkie postacie i jeśli nic nie znajdę to chyba na tym zakończę przygodę z modem...


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - MaQo - 02.01.2021

Czy Tondral i ekipa są już w obozie na bagnie?