Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 12.06.2021

Dobra, jestem debilem, namiętnie próbowałem wrócić do zleceniodawcy...

Chyba muszę się poddać i zapytać, szukam górskiego mchu, jedną sztukę mam(nie pamiętam skąd), szukam drugiej


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 20.06.2021




RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 23.06.2021

Dobra, to chyba będzie ostatnie pytanie bo i gry końcówka jak mi się zdaje. Powinienem móc (a przynamniej mi się tak wydaje) podsumować z Urshakiem moje dokonania. Aktywne mam 4 zadania: Nienawiść, Mistrz Złodziei, Przebudzenie, Do Krwi Ostatniej. Co do tej pory zrobiłem? Zamknąłem wątek Carnera, Ashgan i jego ludzie stoją grzecznie w kotle. Oddałem pancerz Gomeza, zamknąłem wątek druidów. Moi przyjaciele siedzą spokojnie na ziemiach orków ze swoimi prezentami. Tondral, Netbek i ekipa grzecznie na bagnach odprawiają swoje rytuały. Cytadela oczyszczona z zombie, pielgrzymi zaopiekowani. Askvil ma pierścień od Ur-Kosha. Zamknięte zadanie Kopacze i Myśliwi. Prawdopodobnie jedyną rzeczą której nie zrobiłem (a o której wiem), jest fakt, że Emilio nie znalazł pracy. Jak do tego doszło? Nie wiem do końca. Opcja w której jeden z kopaczy narzeka na Kervo po odejściu Grimesa pojawiła się u mnie dopiero po zamknięciu zadania Kopacze i Myśliwi. Myślałem, że może w takim razie i tak uda się go tam zatrudnić. Obgadałem wszystkich NPC w tej kopalni, poszedłem bezpośrednio do Emilio, Arto, Grimesa. Więcej pomysłów nie mam. Mam pomyślnie ukończonych 56 questów (zadania na teleport do zamku nie brałem). Nawet kupiec na Torbenit się znalazł.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 23.06.2021

Do krwi ostatniej - to zadanie powinno ruszyć dalej, skoro przyniosłeś wszystko swoim kumplom. Wcześniej dla Ur-Shaka też należało rozwiązać problem z szamanem naprowadzaczem i oddać mu odnalezione w skrzyni fanty. Powinna pojawić się u niego opcja, że jesteśmy gotowi. Devstructor parę postów wyżej miał chyba podobny problem.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 23.06.2021

Mam nadzieję że to do naprawienia, a nie jakiś bug kompletny. Jutro przejde wszystkich npc, jedyne co jeszcze przychodzi do głowy to błąd jaki miałem z Carmerem, czyli jakiś dialog zapodział się i pojawi po kilkukrotnym zagadaniu.

Oficjalnie stwierdzam brak pomysłów, wydaje mi się, że rozmawiałem z wszystkimi NPC których nie odwiedziłem poprzednio przy okazji szukania rozwiązania. Próbowałem nawet sprawdzić czy otwarcie bramy na zamek coś zmieni.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - N1kX - 24.06.2021

Daj mi zapis, jutro zobaczę.

Edit. 
Wygląda na to, że teraz są dialogi - jest ich nawet bardzo dużo.
W zapisie jest awaria, ale wydaje się, że można kontynuować grę.
Tak, zajrzyj do Ingmara na jedno zadanie.
Google


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 24.06.2021

Moglibyście mi podać nauczyciel wyciągania serc? Albo generalnie wszystkich NPC, co uczą o trofeach? Jest Gaan na zamku, zostały mi u niego tylko rogi zębaczy, a chcę sobie u Isidro zarobić na sercach, a ogniste golemy to easy temat na wulkanie Język


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 24.06.2021

Tylko Godar.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 24.06.2021

Dzięki, to wyruszam.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 25.06.2021

Dobra, mam nadzieję, że ktoś mnie tu zaraz uspokoi, bo jestem lekko przewrażliwiony przez ten mój save. Jestem po rozmowie z Ur-Shakiem, mam amulet ognistego smoka, zostałem wysłany do lodowej krainy. Tam na jeziorku grzecznie czeka sobie Tum-Arh. Jednak ani zagadać, ani zaatakować, zarówno z wyekwipowanym amuletem jak i bez. W dzienniku mam jeszcze tylko Nienawiść, Przebudzenie i do Krwi Ostatniej.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 25.06.2021

Musisz mieć ukończone zad Do krwi... Czy miałeś dialog po walce w zamku z Diego, że to chyba wszyscy? Rozprawiłeś się z głównym oponentem orkowym na zamku? Skoro nie było dialogu z Diego - nie masz wszystkich zabitych orków, bo tam jest licznik. Spróbuj dodać kodem jednego Smutny

Trzeba mieć aktywny w twoim przypadku tylko dialog z UrShakiem
DIA_Urshak_FourFriendsReady_Info
czyli - "Oni też są gotowi."

wtedy do Diego i na zamek - cała reszta wydarzy się później...


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 25.06.2021

(25.06.2021, 08:44:53)Tituf napisał(a): Trzeba mieć aktywny w twoim przypadku tylko dialog z UrShakiem
DIA_Urshak_FourFriendsReady_Info
czyli - "Oni też są gotowi."

wtedy do Diego i na zamek - cała reszta wydarzy się później...

Spróbuję jeszcze raz rozegrać fragment przechwałki>druid>ur-shak na save od N1kX, ale na 99% nie mam/nie miałem tego dialogu. Widzę, że jak się sypie to po całości.
Zresztą wyklikałem wszystko a przyjaciół też odwiedziłem i nic.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - N1kX - 25.06.2021

Naprawiłem zapisywanie, spróbuj.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 27.06.2021

Ktoś poza Godarem, Edgorem i Gaanem uczą trofeów? Chcę dowiedzieć się, jak wyrywać języki i usuwać płyty pełzacza i to już będzie komplet umiejek ;d


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 27.06.2021

Jeszcze jako czwarty - Gestath