Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 27.06.2021

Znajdę go tam, gdzie w Gothicu?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 27.06.2021

(27.06.2021, 15:45:07)Simon napisał(a): Znajdę go tam, gdzie w Gothicu?

Tak


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 11.07.2021

Z przywódcami stada jest jakieś zadanie czy mogę je zabijać od razu? Pytam, bo spodziewałbym się jakiegoś wyjątkowego eq, a nie mają nic poza mięsem Język


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 11.07.2021

Można zabijać.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 12.07.2021

Dobra, utknąłem fabularnie i nie wiem co dalej robić:
1. Przebudzenie: Ostatni wpis dotyczy tego, że Farenholt nie może wiedzieć o kluczu do zamku.
2. Do krwi ostatniej: Diego dostał ode mnie szczypce, mam tutaj czekać na rozwój dalszych wątków?
3. Porwana: Gdzie znajdę Ursulę i Gro-Bara?
4. Czarna owca: No Siran ze Świstakiem już się godzi od dwóch tygodni xD Kiedy ciąg dalszy?
5. Wykwintna potrawa: Gdzie znajdę ostry pieprz?
6. Kopalnia Kompanii Górniczej: Mam wpis o tym, że musimy się kręcić przy Carduccim.
7. Nienawiść: Askvil ma pierścień od Ur-Kosha.
8. Myśliwi i kopacze: Emilio jest nowym pracownikiem kopalni. Sprawdzałem Ashgana, nie ma żadnego dialogu.
9. Plan Carnera: Rzekomo mam pogadać z pracownikami, ale żaden nie ma opcji dialogowej.
10. Drewno dla kopalni: Zagadałem Draala, ale ten powiedział tylko coś w stylu, że czemu miałby nam pomóc.
11. Mistrz złodziei: Kogo trzeba okraść? Okradłem już Arto.

11. Już rozwiązałem jak coś.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 12.07.2021

(12.07.2021, 11:08:34)Simon napisał(a): Dobra, utknąłem fabularnie i nie wiem co dalej robić:
1. Przebudzenie: Ostatni wpis dotyczy tego, że Farenholt nie może wiedzieć o kluczu do zamku.
2. Do krwi ostatniej: Diego dostał ode mnie szczypce, mam tutaj czekać na rozwój dalszych wątków?
3. Porwana: Gdzie znajdę Ursulę i Gro-Bara?
4. Czarna owca: No Siran ze Świstakiem już się godzi od dwóch tygodni xD Kiedy ciąg dalszy?
5. Wykwintna potrawa: Gdzie znajdę ostry pieprz?
6. Kopalnia Kompanii Górniczej: Mam wpis o tym, że musimy się kręcić przy Carduccim.
7. Nienawiść: Askvil ma pierścień od Ur-Kosha.
8. Myśliwi i kopacze: Emilio jest nowym pracownikiem kopalni. Sprawdzałem Ashgana, nie ma żadnego dialogu.
9. Plan Carnera: Rzekomo mam pogadać z pracownikami, ale żaden nie ma opcji dialogowej.
10. Drewno dla kopalni: Zagadałem Draala, ale ten powiedział tylko coś w stylu, że czemu miałby nam pomóc.
11. Mistrz złodziei: Kogo trzeba okraść? Okradłem już Arto.
Nienawiść rozwinie się sama i tego nie przegapisz, co do prezentów dla przyjaciół, masz ich 4 więc i prezenty będą 4, Urszula docelowo powinna być nad kopalnia naprzeciwko tej z której uciekła (tam była chata pustelnika w Mrocznych Tajemnicach), Gro-Bar tam gdzie Ur-Kosh w Przeznaczeniu, drewno załatwisz z Dralem kiedy odwalisz dla niego przysługę. Nie jest to proste, można powiedzieć że to zadanie które rozpoczyna pewna akcja na zamku. Przyjrzyj się temu co robią pewne osoby. Plan Carmera, ogadales na pewno wszystkich? Na zewnątrz też? Czarnej owcy pozwól się dalej rozwijać, tutaj dużo popchnie brakujące zadanie na zamku. Ostry pieprz jest do kupienia u bodaj Fernando. Jeśli nie wiesz kogo masz okraść w mistrzu złodziei to nie mów, że gadałeś z wszystkimi ludźmi Carnera. Oj Simon... Nie chce ci się. Wystarczy że ruszysz to co potrafisz reszta sama pójdzie jeśli nic się nie zbuguje. Powodzenia. Zadania niewymienione będą wymagać pchnięcia pozostałych. Myśliwi i kopacze za mało informacji, jest 2 którym mamy znaleźć pracę (załatwiłeś drugiemu?), a potem jeszcze mini zadanie detektywistyczne.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 12.07.2021

Cóż, postaram Ci się odpisywać dalej w punktach, by zapewnić czytelność:
2. Skoro napisałem, że Diego dostał już szczypce, prośba, która pojawiła się dopiero po spełnieniu zachcianek reszty, to skąd założenie, że nie pomogłem reszcie?
3. Tak, już zdążyłem to zadanie wykonać przed Twoją odpowiedzią, ale dziękuję i tak.
5. Fernando? No ostatni raz jak dobrze pamiętam to zabijałem go w Epilogu, więc chyba coś Ci się pomyliło.
8. Obydwóm załatwiłem pracę. Znowu napisz jaka akcja detektywistyczna, jeśli nie chcesz pomóc to po prostu nie pisz...
10. To może mi po prostu napisz, która akcja ma nastąpić.
11. Dosłownie napisałem dużo wcześniej, że to zadanie rozwiązałem jednak, natomiast nie wiem co to ma do rzeczy, skoro pracownicy na zewnątrz i wewnątrz są obgadani.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 12.07.2021

2. Bo to był warunek równoległy nie liniowy, nie ma znaczenia w jakiej kolejności spełnisz te zachcianki, zachcianka Fortuno będzie zaspokojona wraz z rozwojem głównego wątku, w pewnym momencie Tondral i ekipa wrócą na stare śmieci.
5. Dobra nie Fernando, kupiec w Zamku w głównym holu na wprost drzwi, imię wstaw jakie wolisz xD.
8. Nie nie chcę, po prostu wraz z rozwojem fabuły to się samo rozwikła, na pewnym etapie Ashganbwroci do swoich ludzi i wtedy ruszy z kopyta.
10. Przeczytaj księgę Fiska jak pójdzie spać i tyle.
11. Napisałeś o Arto, są jeszcze dwie osoby z czego jedna w kotle.
I się nie obrażaj, tylko rusz po trochu co możesz, bo to naprawdę jest piramida warunków. Nie jestem ci na przykład teraz w stanie pomóc z tą kopalnia bo nie mam dziennika, ale żeby ruszyć u Cardicciego już musisz mieć tam załatwione wszystko (między innymi drewno), więc sam widzisz, że serio wszystko trzeba po kolei.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 12.07.2021

2. Mogło tak być, po prostu u mnie ten dialog się pojawił, jak spełniłem zachcianki reszty, aczkolwiek mogło to wynikać z progresu w innym miejscu.
5. Luthero, jestem ślepy.
8. To czemu nie mogłeś tak po prostu napisać?
10. x2 PS: Właśnie ją przeczytałem przed Twoim postem, więc można powiedzieć, że podpowiedź jednak słuszna xD
11. Ale ja przecież dałem dwa posty, z czego drugi już jest złączony, że to zadanie zdążyłem wykonać Język


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 12.07.2021

(12.07.2021, 12:00:37)Simon napisał(a): 2. Mogło tak być, po prostu u mnie ten dialog się pojawił, jak spełniłem zachcianki reszty, aczkolwiek mogło to wynikać z progresu w innym miejscu.
5. Luthero, jestem ślepy.
8. To czemu nie mogłeś tak po prostu napisać?
10. x2 PS: Właśnie ją przeczytałem przed Twoim postem, więc można powiedzieć, że podpowiedź jednak słuszna xD
11. Ale ja przecież dałem dwa posty, z czego drugi już jest złączony, że to zadanie zdążyłem wykonać Język

Dobra lol z 11, z 8 chciałem uprzedzić pytanie a kiedy Ashgan idzie (nie pamiętam) oraz uważam że to serio nie są sprawy które są warte spoilerow, szczególnie że gdy wykonasz Fiska to gra cię poprowadzi za rączkę.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 12.07.2021

To tak na koniec: Kto mi udzieli odpowiedzi w sprawie Brata Bitwy Tum-Arha?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Hexados - 12.07.2021

Chętnie Ci pomogę, ale musisz powiedzieć co masz w dzienniku. Jeśli jesteś po rozmowie z Ur-Shakiem i w trakcie dialogu Bezi doszedł do wniosku że on swojego brata "wzywa", to musisz udać się do specjalistów od przywołań - druidów. Mam nadzieję, że zrobiłeś ich wątek zadaniowy. Gdybyś jednak jakimś cudem ich ominął, to znajdują się w leżu bagiennego smoka.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Simon - 12.07.2021

Zrobiłem, co prawda nie skojarzyłem, że to oni będą tymi specjalistami Język


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Betlarr - 26.08.2021

Dobry dzień lub wieczór. Widze że Simon ogrywa to może recenzja jakas :D Ogólnie to Mam problem z ruszeniem zadań.
1. zjednoczeni przeszłością Oddałem Tondralowi teleport kamień z cmentarzyska i zrobiłem questa z tymi jajami ale nie wybiłem chyba 100% wszystkich orków w obozie bractwa może to dlatego nie mogę ruszyć zadaniamoże nie moge znaleźć tych orków. Ostatni wpis mówi o tym że prace nad miksturami z jaj posuneły sie do przodu. (lestera zrobiłem)
2. Nienawiść oddałem pierścień temu nordmarczykowi i zrobiłem zadanie szpieg Thorusa.
3. Myśliwi i kopacze ostatnie dwa wpisy są takie że wsparcie Ashgana może się opłacić i że poparł sparwę z paulem
4. Kopalania kompanii mam się kręcić koło Carducciego założyłem że mam po prostu czekać aż do mnie zagada po jakimś czasie ale sporo minęło i wciąż nic.
5. Przebudzenie zrobiłem zadanie z naprowadzaczem i szamanem gadałem z magnatem i paladynami a ostatni wpis jest o przyjęciu pomocy Tondrala i mam mu to powiedzieć tylko że nie mogę tego zrobić.
Ogólnie też nie wiem o co chodzi z netbekiem i mędrcem

Dodam też że zrobiłem zadanie gorączka złota Grimes jest już w środku i pogadałem z niewolnikami.

Więc ogólnie na razie nie mam pojęcia co robić jak to pomoże to mogę napisać wszystkie zadania z dziennika.

Możliwe że coś zrobiłem w złej kolejności czy coś i musze grać od nowa dajcie znać. Przepraszam, że taka długa odpowiedź.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 26.08.2021