Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Betlarr - 26.08.2021

Dobra dzięki za odpowiedź jutro zobaczę. ?

Dzień dobry to znowu ja. Dziękuje za pomoc trochę śmignąłem do przodu niestety znowu się zatrzymałem i nie wiem co dalej. Skończyłem wątek z kopalnią zarówno moją i tą Carnera oraz z Ashganem i myśliwymi i zniknęły mi te zadania z dziennika nadal jednak pozostało pare.
1. Zjednoczeni przeszłością bez zmian niestety nic a nic się quest nie ruszył.
2. Żywi i martwi Wiadomość pobudziła Nestoriusza.
3. Nienawiść ostatni wpis z tym pierścieniem.
4. Ludzie i księgi słyszałem że jakiś potwór ma tą książke ale sie na niego chyba nie natknąłem.
5. Do krwi ostatniej brakuje mi skręta dla Lestera.
6.Przebudzenie ostatnie dwa wpisy są o Fredzie i Picie a ostatni o tym, że Netbek odzyskał spokój.

Pozdrawiam.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 27.08.2021




RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Betlarr - 27.08.2021

Dzięki bardzo. Już się za to biore. A co do jaja modliszki to zdobyłem od tej płonącej na bagnach.

Wszystko jasne nie oddałem szkatułki XD. W każdym razie teraz lecę znowu do przodu miejmy nadzieję że już się nie zatnę i wielkie dzięki za wszelką pomoc Tituf.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - HansKloss** - 18.09.2021

Cześć, jestem nowy na tym zacnym forum, ograłem całe Przeznaczenie i Epilog bez większego problemu, ale pod koniec gry w Przebudzenie w końcu nadszedł moment, w którym chciałbym prosić o radę. Zostały mi dosłownie 3 zadania - klasycznie, jak u innych "Do krwi ostatniej", "Przebudzenie" i "Nienawiść".

- "Do krwi ostatniej" ostatni wpis jest o spełnieniu zachcianki Lestera (to ostatni z obdarowanych przyjaciół).
- "Przebudzenie" ostatni wpis dotyczy przekazania Ur-Shakowi informacji o rytuale, oraz informuje o konieczności podsumowania z Ur-Shakiem dotychczasowych działań.
- "Nienawiść" ostatni wpis mówi, że Askvil przyjął pierścień i wyzwanie Ur-Kosha.

Wszystkie inne wątki wydają mi się poprawnie zakończone (przez pośpiech zepsułem tylko Misję Cavalorna). Z ważniejszych informacji:
- Diego, Milten, Lester, Gorn nadal siedzą w kociołku;
- U nikogo nie mam nowych dialogów;

Czy ktoś będzie uprzejmy pomóc? W rewanżu chętnie pomogę z problemami z zadaniami w Przebudzeniu lub Epilogu.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 18.09.2021

co do zadania Nienawiść -
w ścieżce Farenholta istotny jest dialog z Thorusem
description    = "Farenholtowi chyba nie podoba się...";
który pojawia się po zrobieniu zadań "Szpieg Thorusa",Problem Wilfreda", "Chciwość" oraz "Wbrew rozkazom" - czy była już taka rozmowa?

co do - "Do krwi ostatniej " - informujemy o gotowości przyjaciół Ur _ Shaka - dialog "Oni też są gotowi." i musi się odbyć cała akcja zdobycia zamku przez orków - wtedy zaczepia Gorn z opcji "Zamek!"


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - HansKloss** - 18.09.2021

(18.09.2021, 12:35:34)Memorius napisał(a): co do zadania Nienawiść -
w ścieżce Farenholta istotny jest dialog z Thorusem
description    = "Farenholtowi chyba nie podoba się...";
który pojawia się po zrobieniu zadań "Szpieg Thorusa",Problem Wilfreda", "Chciwość" oraz "Wbrew rozkazom" - czy była już taka rozmowa?

co do - "Do krwi ostatniej " - informujemy o gotowości przyjaciół Ur _ Shaka - dialog "Oni też są gotowi." i musi się odbyć cała akcja zdobycia zamku przez orków - wtedy zaczepia Gorn z opcji "Zamek!"

Tak - wszystkie te zadania są już dawno zamknięte w dzienniku - klucz do bramy głównej zabrany od Carlosa, żuwaczki oddane Wilfredowi, Scatty podwójnie uleczony, a głowa Cabrala dawno u Thorusa.

Do krwi ostatniej - nie mam takiego dialogu u Ur-Shaka.

Nie wiem w czym może być tutaj problem - cały świat obleciany dwa razy.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 18.09.2021

Podejrzewam, że tego dialogu:
(18.09.2021, 12:35:34)Memorius napisał(a): "Oni też są gotowi."
nie było, bo to przedtem wymaga się zamknięcia niemal wszystkich rozpoczętych kwestii i zadań w zamku i nie tylko... min zlikwidowania orkowego naprowadzacza, oddania rytualnych naczyń.

Parę postów wyżej Heksados miał identyczny problem. Może to znowu jakiś techniczny błąd. I może znowu N1kX pomoże?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - HansKloss** - 18.09.2021

(18.09.2021, 13:27:02)Tituf napisał(a): Podejrzewam, że tego dialogu:
(18.09.2021, 12:35:34)Memorius napisał(a): "Oni też są gotowi."
nie było, bo to przedtem wymaga się zamknięcia niemal wszystkich rozpoczętych kwestii i zadań w zamku i nie tylko... min zlikwidowania orkowego naprowadzacza, oddania rytualnych naczyń.

Parę postów wyżej Heksados miał identyczny problem. Może to znowu jakiś techniczny błąd. I może znowu N1kX pomoże?

Dzięki Memorius za pomoc, serio ją doceniam. Wszystkie zadania w zamku wydają mi się wykonane (czy dużo jest zadań w zamku niezapisywalnych w dzienniku, których wykonanie jest konieczne?). Jeżeli chodzi o naprowadzacza, naczynia i tego typu rzeczy to już dawno to załatwiłem.

Tak wyglądają zapisy z 3 zadań, które mam jeszcze w dzienniku - https://files.fm/u/w4bf2hdch
Jeżeli ktoś będzie miał pomysł, co jeszcze powinienem zrobić, proszę o pomoc :-)


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Beliarwielki - 25.10.2021

Witam. Mam problem z zadaniem Niewolnicy orków. Stanąłem na tym że kopacz najbliższy wejściu do kopalni każe nam zawiadomić Alepha, ale kręciłem się po niej kilka razy i nie mogę go znaleźć. Proszę o poradę.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 25.10.2021

Aleph chyba przebywa tam gdzie w Przeznaczeniu był ee, że jesteś miszczem. Czyli po wejściu do kopalni odbij w prawo i dalej zejdź do wyrobiska z wodą na dole.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Beliarwielki - 27.10.2021

Ok. Mam następny problem. Skąd mogę zdobyć ubrania dla grimesa? Narzędzia i eliksiry mu oddałem.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 27.10.2021

Musisz znaleźć tego Kopacza , który już nie jest Kopaczem i on udzieli ci wskazówek.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Beliarwielki - 31.10.2021

Jestem ponownie zmuszony prosić o pomoc do 3 zadań.

1. Pięcioksiąg. Mam księgę z zamku, księgę od goblinów z mroźnej krainy i księgę od Clydea. Gdzie szukać reszty?
2. Dobry uczynek. Wiem że do antidotum potrzeba wody święconej(od druidów) i kruczego ziela(od Parweza). Kogo mam szukać dalej?
3. Zadanie od druidów. Skąd mam zdobyć zwój "przyzwanie stada"?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 31.10.2021

Co do ksiąg
jedna jest we wraku na plaży
drugą zaoferuje ci ktoś powiązany z zadaniem "Pielgrzymi" po jego wykonaniu

Zwój ma handlarz handlujący luksusowymi towarami

Co do "Dobry uczynek" - musisz zwrócić się do orka, któremu już pomogłeś ze składnikami w innym zadaniu


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - kirec - 27.11.2021

Nie udało mu się misja cavalorn...

Myślę, że zrobiłem coś złego w oknach dialogowych...

Zdałem sobie z tego sprawę znacznie później.

Czy uniemożliwi to zakończenie gry?