Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Zagloba - 09.03.2022

A jak pobierałeś to nie przeczytałeś opisu? "Modyfikacja wykorzystuje zasoby Przeznaczenia i Epilogu..."


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 09.03.2022

Litości, Smutas.  Facepalm Nawet nie będę tego posta szczegółowo komentować.
A masz podpis Smutas z Gothic Site


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Smutas - 10.03.2022

Rany, ja jestem zwykłym graczem a nie współautorem tych modów, toteż nie znam ich tak dobrze. Jeszcze mnie opierniczacie że w niego gram.... :-(((((((
A Gothic Site już umarło jakiś czas temu.... NIestety.

A tak z boku. U kogo mam kupić te 5 flaszek alkoholu żeby dostać eliksir ze słonecznego aloesu? Już chyba wszystki wódki, starki, rumy itp. przećwiczyłem. CHyba już żadnego kupca więcej nie ma na mapie?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 10.03.2022

(10.03.2022, 16:19:45)Smutas napisał(a): Jeszcze mnie opierniczacie że w niego gram....
Przecież dostajesz wsparcie i pomoc, nawiasem mówiąc dobry zwyczaj wymaga chociaż podziękować forumowyn propsem... I nikt nikogo nie opiernicza. Tylko też się dziwię, że do pewnych rzeczy nie dochodzisz sam, jak na gothicowego weterana przystało.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Smutas - 10.03.2022

Och, Tituf, ja już większość zadań mam zrobionych. Pytałem tylko o kilka, gdzie nie wpadłem na to że trzeba kolejny raz porozmawiać, albo że zamknięta skrzynia nie musi być otwarta. Czasem to mylące i frustrujące. Przy niektórych zadankach oblatywałem odkryty bteren po kilka razy zanim znalazłem to co trzeba. Całkiem dobrze się bawię, ot że czasem o coś spytam? Możę dlatego, że lubię mieć solucję pod ręką. Taki leń ze mnie.

I wybacz, nie załapałem od razu że tu macie punkty reputacji. Moja wina, przeoczyłem.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 11.03.2022

Cytat:U kogo mam kupić te 5 flaszek alkoholu żeby dostać eliksir ze słonecznego aloesu?

Potrzebny alkohol ma Battlori.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Smutas - 11.03.2022

Dzięki, chociaż u niego też kupowałem, ale sprawdzę jeszcze raz.

I nie wiem co nie tam robię z zadaniem "zły" Spotykam go w piwnicy, bajera, zabijam go i dalej mam wp[is że mam się z nim w piwnicy spotkać. Tylko nie mówcie, ża mam komuś o tym zameldować.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 11.03.2022

Jak będziesz mieć jego naszyjnik, to ktoś sam cię zaczepi.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Smutas - 11.03.2022

Heh, czyli jest jak przeczuwałem... Dopiero po zabiciu go mam z kimś pogadać. Cholerka, to strasznie mylące zadanie. Zabijam gościa i nic... Nie wiem czy skopałem zadanie czy nie...
A jego naszyjnik mu już ukradłem. CHyba że chodzi o ten co ma jeszcze przy sobie.
Dzięki za info. Zostało mi 15 zadanek i trzeci dzień staram się coś popchnąc do przodu. Najbardziej dobiło mnie jak rozwaliłem tych dwóch orków z magicznymi kuszami i znalezłem w skrzyni 5 orkowych artefaktów. I teraz nie pamiętam czy przypadkiem z kimś o tym gadałem czy nie. W opisie żadnego zadania nic nie mam na ten temat. Na razie planuiję obleceć wszystkie postaci, może któraś zagada....

A te cztery miecze żywiołów? DOstałęm zadanko jakiś czas temu, eksploruję mapę i nic... Czy one pojawiają się w miejscach gdzie mogliśmy wcześniej być? Czy też są w takich gdzie nie mogliśmy się dostać?

Wybaczcie ilość pytań, ale od jakiegoś czasu stoję w miejscu i żadnego istotnego zadania nie mogę pchnąć do przodu. Biegam tylko po mapie, gdzie wszystko wybite i wyzbierane...


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 11.03.2022

Mieczy pilnują Opiekunowie Mieczy i są oni rozmieszczeni zgodnie z nazwami żywiołów, które reprezentują - powinieneś to już wiedzieć. Na zachętę - powietrze - jeden jest w okolicy Górskiej Fortecy...


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 11.03.2022

Najtrudniejszy do znalezienia jest być może Miecz ZIEMI ... to pewna wypełniona cześciowo wodą jaskinia.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Smutas - 11.03.2022

NO, dzięki. Czyli ci opiekunowie mogą być tam gdzie już byłem... Znowu bieganie. :-)))))

A tak z ciekawości. Można brać zatopione przedmioty, czy tylko mi się nie udaje? Pół godziny straciłem na próbach podniesienia z dna szczawiu w Wolnej Kopalni, w tym oczku wodnym, przed kratami z kołowrotem i jednym niewolnikiem-kopaczem.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Erwin - 11.03.2022

Można, ale trzeba sposobem - podpływasz pod item, aż Ci go namierzy, wciskasz i trzymasz Ctrl, wypływasz na powierzchnię i klikasz LPM. Jakoś tak to podnosiłem. Popróbuj z controlem w każdym bądź razie.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Smutas - 11.03.2022

Spróbuję.

Heh, jaką bronią rozwalacie golemy? Ni cholery nie mogę kamiennego ruszyć. Czary się go nie imają a mój miecz "przyjaciel" żagnego wrażenia na nim nie robi. CZarnego Trola nim ubiłem, a tego golema za nim ni cholery nie idzie. Jakąś broń obuchową trzeba mieć? Co polecacie?

Na mapie zodtały mi tylko te nieśmiertelne orki i góra gdzie był ognisty smok, bo cholernego golema nie mogę pokonać.

Są gdzieś wyjaśnienia jak działają te zwoje co handluje nimi Lutero?

Eeee..... Czy to prawda, że do skończenia gry potrzebny jest ten Kostur Porozumienia co go mamy na początku gry? Ja go sprzedałem jak miałem krucho z kasą i teraz kupiec w ekwipunku go nie ma. Jest może na to jakiś kod?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 12.03.2022

Cytat:Jakąś broń obuchową trzeba mieć?

tak, można go pokonać tylko bronią obuchową - Młot Bojowy, Morgensztern, Łomotacz, Kruczy Dziób, Inkwizytor, Ciężki Młot Bojowy, Magiczna Pałka Szamana, Kostur Oświecenia, Kostur Zakonu Czaszki, Grachtnakk
można też lagą luz2
Cytat:Są gdzieś wyjaśnienia jak działają te zwoje co handluje nimi Lutero?

Rozumiem, że chodzi o zwoje Mrocznych. Jest temat Magia I runy i tam są chyba wszystkie istotne informacje.

Cytat:Czy to prawda, że do skończenia gry potrzebny jest ten Kostur Porozumienia co go mamy na początku gry? Ja go sprzedałem

Tak to jest jak się w coś gra od środka a nie od początku. To przedmiot kultowy i legendarny z Przeznaczenia i skoro został dodany do ekwipunku na samym początku gry to chyba był w tym jakiś fabularny cel, prawda?
Kodów na itemy nie dajemy od zawsze. Grę można ukończyć i bez Kostura lecz drogą alternatywną z innym zakończeniem.