Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Dota - 18.06.2023

Kurwa, faktycznie. Nawet se to zapisałem w telefonie, że on tą laskę chciał, ale zapomniałem o tym potem kompletnie. Dobra, dzięki wielkie.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Urudin - 21.06.2023

Czy Hokurn oferuje jakiś bonus za przyniesienie mu wszystkich dostępnych alkoholi? Rozstawianie się z porterem górniczym dającym 1 siły za 1pn jest trochę nieopłacalne.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Tituf - 21.06.2023

Nie ma dodatkowej nagrody za komplet alkoholi. W przypadku Portera wybrać trzeba najlepszą opcję dla gracza w danej chwili.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Cayen - 02.07.2023

Panowie zbliżam się prawdopodobnie do końca zamek odbity, Ur-Kosh odesłany do Beliara a po rozmowie z Ur-Shakiem i odesłaniu na statek czwórki przyjaciół mam kwestię dialogową żeby iść na jakieś negocjację z Ar-Gashem na wzgórzu gdzie był Hosh-Pak ale zachodząc tam jest Tum-Arh i na dodatek nieśmiertelny który mnie atakuję - co dalej?
EDIT: Jednak musiałem go od tylca podejść i pogadać ale coś tu się skrypty musiały popsuć bo to na wyczucie muszę podchodzić do niego a po zakończonej rozmowie dalej mnie atakuję tak jakby miał zle ustawione komendy bo po rozmowie nie powinien atakować

Tych orków da się wybić z biegiem fabuły gdzie się znajdowała dawniejsza orkowa palisada?
Kusi EXP :D


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Erwin - 02.07.2023

(02.07.2023, 14:01:19)Cayen napisał(a): ... ale zachodząc tam jest Tum-Arh i na dodatek nieśmiertelny który mnie atakuję - co dalej?
EDIT: Jednak musiałem go od tylca podejść i pogadać ale coś tu się skrypty musiały popsuć bo to na wyczucie muszę podchodzić do niego a po zakończonej rozmowie dalej mnie atakuję tak jakby miał zle ustawione komendy bo po rozmowie nie powinien atakować
Miałem tak samo na tej ostatniej przedpremierowej wersji. 
(02.07.2023, 16:09:31)Cayen napisał(a): Tych orków da się wybić z biegiem fabuły gdzie się znajdowała dawniejsza orkowa palisada?
Kusi EXP :D
Tych nieśmiertelnych, raczej nie.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Memorius - 02.07.2023

Niech to wytłumaczy N1kX.
W wersji skryptowej, którą dostał do tłumaczenia w rozmowie z Ur Shakiem  w dialogu "Wszystko będzie dobrze, zobaczysz." Tum Arh zmienia gildię na GIL_FRIENDLY_ORC i nie mowy o żadnym atakowaniu. Rozmowa z nim powinna przebiegać tak jak z każdym innym przyjaznym okiem.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Cayen - 02.07.2023

(02.07.2023, 16:48:06)Erwin napisał(a):
(02.07.2023, 14:01:19)Cayen napisał(a): ... ale zachodząc tam jest Tum-Arh i na dodatek nieśmiertelny który mnie atakuję - co dalej?
EDIT: Jednak musiałem go od tylca podejść i pogadać ale coś tu się skrypty musiały popsuć bo to na wyczucie muszę podchodzić do niego a po zakończonej rozmowie dalej mnie atakuję tak jakby miał zle ustawione komendy bo po rozmowie nie powinien atakować
Miałem tak samo na tej ostatniej przedpremierowej wersji. 
(02.07.2023, 16:09:31)Cayen napisał(a): Tych orków da się wybić z biegiem fabuły gdzie się znajdowała dawniejsza orkowa palisada?
Kusi EXP :D
Tych nieśmiertelnych, raczej nie.

Poważnie?? Aż mnie kusi by zekplorować tamte tereny i przy okazji wybić ostatnie zło mimo to szkoda Smutny

Panowie czy skrzynie z zatopionej wieży Xardupy da się otworzyć Skrzynie??


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Erwin - 10.07.2023

Nie pamiętam.
Jeśli można je otworzyć, to na pewno klucz do nich dostaniesz za wykonanie jakiegoś zadania. Nie jest tak, że jest gdzieś schowany w świecie.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Dota - 10.07.2023

To chyba nie da się ich otworzyć, bo przechodziłem Przeznaczenie niedawno i wydaje mi się, że zrobiłem wszystkie zadania, a nie dostałem do nich klucza. No chyba że jakoś z dupy się go dostaje i nie jest powiedziane do czego on jest, to ewentualnie taka możliwość też jest, bo losowo nie sprawdzałem, czy da się je otworzyć. W sumie zlazłem tam do tej wieży tylko raz jak był ten quest z szafirem i więcej już tam nigdy nie zaglądałem.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - HansKloss** - 10.07.2023

Nie jestem na 100% pewien, ale wydaje mi się że skrzynie w wieży Xardasa były jak najbardziej do otwarcia. Ale no, nie grałem już trochę a dopiero jutro będę miał jak to fizyczne sprawdzić (chyba mam save).


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Erwin - 10.07.2023

Ciężko to szybko sprawdzić, bo trzeba mieć rozpakowanego moda, żeby w edytorze światów podejrzeć instancję klucza, a potem jeszcze trzeba przeszukać skrypty i świat, łącznie ze skrzyniami, czy i i ewentualnie gdzie taki klucz występuje.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Klimek - 11.07.2023

Czyli graj spokojnie. Jeśli takiego klucza od nikogo nie dostaniesz to znaczy, że ta skrzynia ma pozostać zamknięta


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Valer - 25.02.2024

Hejo, czy wiecie gdzie znajdę klucz do skrzyni, która znajduje się w mojej kopalni (odbitej orkom) - ta schowana w kamieniach przy drugim nieczynnym wyjściu z owej kopalni?


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Dota - 25.02.2024

A tą skrzynię się w ogóle da otworzyć w Przebudzeniu? Potrzebujesz tej skrzyni do jakiejś misji czy po prostu ją znalazłeś i chcesz otworzyć? Bo może jest tak, że otwieraliśmy ją w Przeznaczeniu i w Przbudzeniu ona nie jest do niczego potrzebna. Nie jestem jednak tego pewny, musiałby ktoś potwierdzić jeszcze.


RE: Przebudzenie - problemy z zadaniami - Valer - 25.02.2024

(25.02.2024, 16:25:34)Dota napisał(a): A tą skrzynię się w ogóle da otworzyć w Przebudzeniu? Potrzebujesz tej skrzyni do jakiejś misji czy po prostu ją znalazłeś i chcesz otworzyć? Bo może jest tak, że otwieraliśmy ją w Przeznaczeniu i w Przbudzeniu ona nie jest do niczego potrzebna. Nie jestem jednak tego pewny, musiałby ktoś potwierdzić jeszcze.

Nie mam pojęcia haha. 

A może ktoś jest w stanie podpowiedzieć z misją Dobry uczynek czyli mikstura dla Hipolita. Wpisy w dzienniku mam od Atenodora, Orgetorixa i Parveza. Kto następny?

(25.02.2024, 17:00:13)Valer napisał(a):
(25.02.2024, 16:25:34)Dota napisał(a): A tą skrzynię się w ogóle da otworzyć w Przebudzeniu? Potrzebujesz tej skrzyni do jakiejś misji czy po prostu ją znalazłeś i chcesz otworzyć? Bo może jest tak, że otwieraliśmy ją w Przeznaczeniu i w Przbudzeniu ona nie jest do niczego potrzebna. Nie jestem jednak tego pewny, musiałby ktoś potwierdzić jeszcze.

Nie mam pojęcia haha. 

A może ktoś jest w stanie podpowiedzieć z misją Dobry uczynek czyli mikstura dla Hipolita. Wpisy w dzienniku mam od Atenodora, Orgetorixa i Parveza. Kto następny?

Nie miałem wystarczającej ilości ziela i nie miałem dialogu u szamana orków. Ok.