Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - problemy z zadaniami - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Przebudzenie - problemy z zadaniami (/showthread.php?tid=918)



RE: Problemy z zadaniami - Draco - 24.09.2017

(24.09.2017, 15:19:07)Memorius napisał(a):
(23.09.2017, 22:00:27)Draco napisał(a): Proszę o podpowiedź kto jest Przyjacielem Marcelina, bo jedynie do głowy mi przyszedł Hipolit.
Przyjaciela Marcelina poznajemy w Przeznaczeniu przy okazji pewnego zadania. To były Nowicjusz Ognia.

Odnalazł się kolega naszego Nowicjusza.

(24.09.2017, 16:28:44)SparrowJacek napisał(a): revynar - kilofy przyniesione? Jeśli przyniosłeś i jesteś pewien, że masz wszystko, to trzeba otworzyć ekwipunek(ewentualnie wyrzucic cos z niego i poniesc) zamknąć ekwipunek i zagadać.

U mnie wystąpiła identyczna sytuacja, miałem komplet nie zadziałało, zobaczyłem do eq, pojawił się dialog. Także próbuj tą metodą co Jacek Ci podpowiada.


RE: Problemy z zadaniami - revynar - 24.09.2017

Memorius miał rację. Miałem nie tą miotłę co potrzeba. Kojarzyłem jednak, że miałem kiedyś jeszcze jedną i ją sprzedałem. Na szczęście była tam gdzie ją zostawiłem. I zadziałało.
Teraz znowu utknąłem utknąłem. Wykonałem już "Gorączkę złota" i "Myśliwi i kopacze". I zastanawiam gdzie szukać kolejnego "ruchu" fabuły. Bo zostało mi tylko 5 zadań: "Symbol władzy", "Nienawiść", "Ludzie i księgi", "Do ostatniej krwi" oraz "Przebudzenie".
Dodam, że w zadaniu "Do ostatniej krwi" mam zdobyć dla Lestera skręta.


RE: Problemy z zadaniami - SparrowJacek - 24.09.2017

Czy miałeś już zadanie Zjednoczeni Przeszłością?

EDIT: właśnie tak, zrób jak mówi Lefko :)


RE: Problemy z zadaniami - Lewkooo - 24.09.2017

Poczytaj pulpity w siedzibie magów na zamku i zagadaj do Tondrala i symbol władzy zrób oczywiście.


RE: Problemy z zadaniami - Memorius - 24.09.2017

Jeżeli nie wykonasz "Symbolu władzy"gra nie ruszy do przodu.


RE: Problemy z zadaniami - Draco - 24.09.2017

Poprosiłbym o podpowiedź dotycząca umiejscowienia Kordelasa. Sporo zadań za mną, handlarzy też raczej sprawdziłem i nie mogę dopaść tego mieczyka.


RE: Problemy z zadaniami - Lewkooo - 24.09.2017

Lutero ma.


RE: Problemy z zadaniami - Draco - 24.09.2017

Poważnie? To chyba czas najwyższy zakupić okulary... Setki razy przeglądałem jego ekwipunek. Najciemniej pod latarnią :)


RE: Problemy z zadaniami - Memorius - 24.09.2017

Cytat:handlarzy też raczej sprawdziłem

raczej chyba zbyt pobieżnie Troll 
ktoś w G2 P zawsze handlował rzadkimi przedmiotami....

(24.09.2017, 22:21:55)Lewkooo napisał(a): Lutero ma.
zakończenie mu opowiedz od razu


RE: Problemy z zadaniami - Draco - 25.09.2017

Prosiłbym o podpowiedź gdzie szukać Nieumrzyka Um-Urthara czy jak się zwał, albo jego pozostałości , chciałbym odzyskać pewną zgubę.


RE: Problemy z zadaniami - SparrowJacek - 25.09.2017

Jest w otoczeniu dziesiątek innych orków nieumarłych. Trudno przeoczyć ich :>


RE: Problemy z zadaniami - Draco - 25.09.2017

Dobra mój błąd, miecz został zasypany gradem ciał umarlaków i go przeoczyłem. Leży sobie kulturalnie pod ścianą. Mea culpa :)


RE: Problemy z zadaniami - revynar - 25.09.2017

Kiedy odezwie się do mnie Tonradral w sprawie zadania "Zjednoczeni przeszłością"? Bo powiedział, że odezwie się za jakiś czas i nic. Dostarczyłem mu już ten teleport do Bractwa i szkatułkę Y'Beriona, dąłem jaja Talasowi, pomogłem Lesterowi, pogadałem z Joru i Ur-Shakiem. I po tym wszystkim stanąłem w miejscu z tym zadaniem.


RE: Problemy z zadaniami - SparrowJacek - 25.09.2017

Popróbuj inne zadania robić. Co Ci w dzienniku zostało jeszcze?


RE: Problemy z zadaniami - revynar - 25.09.2017

Zostało mi do zrobienia: "Przebudzenie", "Ludzie i książki", "Nienawiść" i "Do krwi ostatniej"