Drużyna Spolszczenia
Wrażenia z "Przebudzenia" - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Wrażenia z "Przebudzenia" (/showthread.php?tid=920)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 11.09.2017

Zostały mi 4 zadania do wykonania, jednak jestem do tyłu za innymi bo wszystkich łącznie mam raptem 58. Na jedno wciąż liczę, że mi przybędzie ale coś się chyba na to nie zanosi...

Bardzo dużo biegania, biegania i jeszcze raz biegania. Jest to tym bardziej uciążliwe, że po drodze nawet nie ma już potforkuf do omijania lub pokonywania, nic tylko łykać red-bulla i śmigać. Szkoda, że statyczne teleportery są tak niepraktyczne, gdyby istniał ten w Leśnym Obozie to zapewne ułatwiłoby to poruszanie się po dolinie. Ale czyżbym był jedynym płakaczem na "za dużo biegania"? Troll

Sprowadziłem już nowych ludzi do Kotła. Co ciekawe opcja z pozyskaniem nowego kopacza do kopalni Arto pojawiła mi się dopiero po zakończeniu zadania Myśliwi i Kopacze.
Odnalazłem w końcu długo wyszukiwanego mędrca. Ale że ON? Trylogia Przeznaczenia potrafi niejednokrotnie zaskoczyć...
Znalazł się też kumpel Marcelina, ale byłem gotowy przysiąc, że już wcześniej do niego zagadywałem nawet po przeprowadzce i nie było żadnych opcji dialogowych... Pewnie był jeszcze jakiś dodatkowy warunek którego nie zdołałem wypatrzyć ale ostatecznie zadanie zakończone sukcesem.

Może jutro wieczorem uda mi się ukończyć, jeśli nie będzie komplikacji.


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jonxx - 11.09.2017

Stało się, po ponad 66 godzinach w końcu ukończyłem Przebudzenie. Wykonałem wszystkie 60 zadań, wydaje mi się, że ukończyłem grę "lepszym" zakończeniem, i wykonałem wszystko co się dało, ale to się jeszcze okaże.  o//o Udało się również wbić 25 poziom.
Była to wspaniała przygoda, której z pewnością prędko nie zapomnę, świetny klimat, wymagające walki, interesujące zadania i npc'towie, to wszystko znajdziemy w Przebudzeniu. Ciężko teraz znaleźć równie wciągający tytuł.

Zwłaszcza końcówka gry zasługuje na wzmiankę (nie ujmując znakomitym zadaniom pobocznym!), nie spodziewałem się prawie żadnego ze zwrotów akcji, co chwilę miałem - ;( Brawo.

Statystyki na koniec:
[Obrazek: stats.jpg]


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - SparrowJacek - 11.09.2017

Jonxx, czy my graliśmy w tego samego moda? :>

Co to za poziom? Co to za statystyki? Dlaczego masz 180 ochrony przed brońmi? :D Skąd tyle życia? Skąd taki czas nawet?!Siedzę teraz z bananem na twarzy i śmieję się widząc jak dokładnie przeszedłeś modyfikację, zostaje jedynie pogratulować! I chyba nawet ja przestaję wierzyć w Klimka widząc jak kolosalna jest różnica między Tobą a innymi graczami. Mam też nadzieję, że twórcom uda się odnaleźć te 30k doświadczenia i powiedzą, gdzie one się skryły. Tak czy siak, dam 2 PR, bo to się nazywa majstersztyk :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 11.09.2017

To jeszcze raz.

Jaką Jonxx miałeś zbroję i założoną biżuterię + pas podczas robienia powyższego screena?

:))


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jonxx - 11.09.2017

Pancerz Rycerski Stone'a, Amulet Czarnej Tarczy, Pierścień Um, Pierścień Siła Trolla no i Pas Mocy. Nic nadzwyczajnego.


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 11.09.2017

+ Miksturka zrobiona za wódkę no i stad taka wysoka ochrona, no to wszystko jasne :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Dinozaur7 - 11.09.2017

Graty Jonxx - Jak tak patrzę to.... Nie chciało by mi się ;)


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Memorius - 12.09.2017

Ujmę to tak - w kwestii wykorzystania balansu i układu - wzorcowa postać i jak ktos będzie jęczał,w sprawie balansu do dostanie właśnie tego screena pod nos.
Oczywiście gratulacje, i jak i dla innych 2 PR za ukończenie i 1 PR za postać.
Teraz wiem , że moje trzy dni spędzone na na cięciach i poprawkach balansu nie poszły na marne. OK


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 12.09.2017

Płaczu ciąg dalszy Troll

Jestem w trakcie odbijania zamku a w dzienniku wiszą mi jeszcze dwa zadania do wykonania. :> Uważam, że dziś wieczorem uda mi się wysłać sejwa, bo podejrzewam, że to już jeden z ostatecznych etapów gry. OK


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Dinozaur7 - 12.09.2017

No to już niedaleko klimqu. :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jonxx - 12.09.2017

Tak z ciekawości, Klimku, myślisz, że jest szansa u Ciebie na 25 lvl?


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 12.09.2017

Nie.

Wielu Orkuf z zamku pokonali za mnie kumple Beziego, i ogólnie nie goniłem jakoś mocno za expem, zwłaszcza teraz pod koniec rozgrywki gdy mam zwyczajnie mocną postać i nic nie jest w stanie Bezimiennemu podskoczyć. :>

Możliwe, że osiągne 24 level ale na 25 nie ma szans.

No to wracam do gry


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 12.09.2017

Po ponad 41 godzinach rozgrywki ukończyłem w końcu Przebudzenie. Sam nie wiem co napisać. Starałem się osiągnąć tak dużo jak tylko mogłem ale na pewno coś przeoczyłem, więc... gratuluję zwycięzcy, ja na pierwsze miejsce nawet nie liczę. :)

Wykonałem 59 zadań. Z premedytacją odrzuciłem jedno zadanie z pobudek osobistych i mam nadzieję, że ta sytuacja z Gildią Araxos nie będzie brana pod uwagę w ostatecznej punktacji. A jeśli będzie no to trudno. :>

Było mnóstwo zadań niezapisywanych w dzienniku i wykonałem chyba każde z nich, znalazłem sporo ciekawych przedmiotów ale czy na pewno odkryłem wszystko co było do odkrycia? Czy nie poślizgnąłem się na czymś?

Sytuacja, w jakiej pozostała Górnicza Dolina po odesłaniu Bezimiennego to temat na kolejną opowieść... To co się tu wydarzyło to jeszcze nie koniec, co to to nie!

Jak teraz pod koniec gry biegałem po Górniczej Dolinie przed ostatecznym rozstaniem to przyszło mi do głowy, co może wpłynąć na zakończenie i uważam to za dość prawdopodobną opcję ale to już się roztrzygnie zapewne w innej dyskusji. :>

Dziękuję wam za wspaniałą Trylogię! Na półkach sklepów nigdy nie znajdę takiej gry jaką można znaleźć w dziale download na tym forum ;)


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Memorius - 12.09.2017

(12.09.2017, 22:29:07)Klimek napisał(a): Wykonałem 59 zadań. Z premedytacją odrzuciłem jedno zadanie z pobudek osobistych i mam nadzieję, że ta sytuacja z Gildią Araxos nie będzie brana pod uwagę w ostatecznej punktacji. A jeśli będzie no to trudno.
to zadanie nie jest brane pod uwagę przy końcowej ocenie

a ogólnie - gratuluję ukończenia ostatniej części Destiny Gothic Trilogy!


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 12.09.2017

Jak to ostatniej części? To nie będzie płatnego DLC?! ;(

Zapomniałem o statystykach. Oto i one. Z założonym zręcznościowym setem - pas, amulet i pierścień złodzieja, oraz pierścień umiejętności. Siła pochodzi z kapliczek, smoczych korzeniuf i innych miksturek :> W sumie nic nadzwyczajnego, no ale...

Z nordmarskim łukiem Bezi siał w Górniczej Dolinie najklasyczniejszy pogrom OK

[Obrazek: CIrSGcy.png]