Drużyna Spolszczenia
Wrażenia z "Przebudzenia" - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Wrażenia z "Przebudzenia" (/showthread.php?tid=920)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - XaroN - 13.09.2017

Aha, w takim razie to błąd, nie mogłem w ogóle wejść w interakcję - tak się jeszcze zastanawiam, bo jest 1-3 orków w świątyni na początku gry, do których również nie można kompletnie zagadać - jeden szaman, drugi co gra na bębenkach i chyba ktoś jeszcze, czy tak jest zrobione i Ghu Ghu jest błędem skryptowym czy ja mam po prostu zbugowanego gothica?


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Memorius - 13.09.2017

(13.09.2017, 16:18:33)XaroN napisał(a): bo jest 1-3 orków w świątyni na początku gry, do których również nie można kompletnie zagadać
nigdzie nie jest powiedziane, że wszyscy orkowie z Klanu Ur-Shaka gadają  lub gadają od razu...


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - SparrowJacek - 13.09.2017

Dobra, Draal i łódka znalezieni. Szkoda byłoby przegrać przez ten warunek w sumie, bo chłopa nietrudno znaleźć!

Powiem wam, że gdy zaczynałem poszukiwania ocalałych z zamku, to miałem cichą nadzieję, że zrobicie coś okropnego dla Arenowiczów i zmienicie Hipolita w owcę(wmiesza się w tłum tych, które już są na Zamku), a jego odnalezienie będzie jednym z warunków zwycięstwa :> Tak się niestety nie stało, w sumie byłoby to dość zabawne.


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Memorius - 13.09.2017

Tak naprawdę to opcji dialogowej BEZ kostura być nie powinno w przypadku Trolla.
Na tym polega tu główny haczyk w przeciwieństwie do Harrrgrrah.
Kto grał w Epilog zna zasady porozumiewania się z Jaszczuroludźmi.
U trolla sprawdzimy czy działa opcja bez kostura, jako taka.
Testerzy w trakcie testów twierdzili że działa.

(13.09.2017, 17:31:58)SparrowJacek napisał(a): Ja też miałem.
dyskusję zamykam w takim razie

(13.09.2017, 17:31:58)SparrowJacek napisał(a): Tak się niestety nie stało, w sumie byłoby to dość zabawne.
tworzenie nieśmiertelnych postaci zwierzęcych nie jest specjalnie ani zabawne ani logiczne
trudno wyobrazić sobie nieśmiertelną owcę-Hipolita, gdy gracz w czasie walki na zamku używa potężnych czarów obszarowych
no my i takie ewentualności musieliśmy brać pod uwagę
już nie wspomnę o trudnościach skryptowych w tworzeniu akcji typu - znika owca -pojawia się NPC

Tymczasem jedno z zadań otrzymało nowy tytuł, zaczyna się u kogoś innego i ma dopisanych kilka bardzo ważnych linijek.
No i doszedł kolejny ee :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Dinozaur7 - 13.09.2017

Same dobre wieści :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Memorius - 13.09.2017

Mam nadzieję, że wszyscy ładnie nauczyli się produkcji ognistych strzał oraz magicznych bełtów i strzał? /*


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jonxx - 13.09.2017

Oczywiście, że tak. ;)


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - SparrowJacek - 13.09.2017

Jak najbardziej. Nawet jedne przypadkiem stworzyłem, bo mi się źle kliknęło :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Memorius - 13.09.2017

Nie rozumiem jak można nie używać tak fspaniałych broni jak magiczne łuki i kusze! /*


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - SparrowJacek - 13.09.2017

Biłem nimi demony w najwyższej komnacie w najwyższej wieży fortecy Magnata, bardzo się przydały, ale w sumie Złota Kusza równie dobrze działała, więc jak się pociski jedne skończyły, to się ją wyciągnęło.


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Dinozaur7 - 13.09.2017

Ja z kolei jakoś ich zwyczajnie nie potrzebowałem. Zasadniczy powód jest taki, że dosyć późno te magiczne bronie zdobyłem :>

Jak już jesteśmy w temacie. Przez większą część rozgrywki dzielnie służyła mi znaleziona na zamku Zerwigłowa, potem do akcji weszła pochodnia, którą w zasadzie podmieniłem na krótko, na falcatę od Carducciego, by w końcu dorwać się do mieczy żywiołów. Na tym etapie rozgrywki to już w zasadzie żonglowałem sobie brońmi, ot tak z nudów :>
Dla przykładu zamek odbijałem z przyjacielem, a ostatnią walkę odbyłem z Aergistalem u boku - co jak co ale bardzo klimatyczne ostrze Język


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Memorius - 13.09.2017

Tylko dwa rodzaje broni były w tej wersji niedostępne dla gracza.
Kostur używany przez Zakon Ocalenia oraz Negocjator.
Teraz Negocjator został dodany do listy broni dostepnych, na podstawie nowej spec-akcji.


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Dinozaur7 - 13.09.2017

Cóż - Drugie podejście będzie obowiązkowe Język


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - SparrowJacek - 23.09.2017

Jastrząb, jak tam Przebudzenie? :)


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jastrząb - 23.09.2017

(23.09.2017, 11:59:13)SparrowJacek napisał(a): Jastrząb, jak tam Przebudzenie? :)

A dopsze, pozostało mi 6 zadań pewnie niedługo skończę, ale więcej napiszę gdy ukończę :)