Drużyna Spolszczenia
Wrażenia z "Przebudzenia" - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przebudzenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=179)
+--- Wątek: Wrażenia z "Przebudzenia" (/showthread.php?tid=920)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Memorius - 03.09.2017

Gratulacje MaQo! OK
Pozostaje teraz zbadać save , co uczyni Tituf o zobaczyć co tam jest ciekawego... Troll


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jonxx - 03.09.2017

25 godzin za mną!

Odwiedziłem w końcu wieżę Xardasa (trochę żałuję, że tak późno, spodziewałem się większego oporu po drodze i zaniechałem pójście tam aż do teraz :/) i rozpoczęła się iście niesamowita gra. Zajrzałem również w końcu do starego Zjednoczonego Obozu, i do Opuszczonej Kopalni.

Ukończyłem kilka zadań w tym już opisane wcześniej "Głosy z ciemności". Szczególnie interesujące było również zadanie "Zakazana miłość", ostatecznie wątek przeszedłem oboma sposobami, i choć pozostaje pewien żal, iż nie było jeszcze lepszego rozwiązania, (w końcu Bezi to mistrz perswazji :>) to jednak jest to dość realistyczne zakończenie.

Kontynuując, wiele zadań poszło do przodu, dość mocno się już wzmocniłem, i byłem w stanie wyczyścić bardzo dużą część GD. Groźne są tylko grupy stworów, ale od czego jest pojedyncze wyciąganie. Relaks  Nadal pozostaje kilka miejsc do odwiedzenia.

Jak przed chwilą wspomniałem sporo się wzmocniłem, w końcu zacząłem dawać PN'y w siłę, a także znalazłem/dostałem/kupiłem trochę bonusów. Pewien pierścień również sporo pomaga, a własnoręcznie wykuty miecz sieje zniszczenie. Nauczyłem się um. kuszy do 30, rzadko jej używam, ale czasem się przydaje. Mógłbym kupić lepszą zbroję, ale nie jest mi jakoś szczególnie potrzebna.

Aktualne statystyki:
[Obrazek: stats.png]


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jonxx - 04.09.2017

28h.

Głównie czyściłem teren, zwiedzałem różne jaskinie i kopalnie, przy okazji robiąc pojedyncze zadania. Wykułem już wszystkie bronie Nordmardczyków i jednego przyjaciela, poszukiwania ostatniego rogu Cieniostwora trwają. ;)

Statystyki wiele się nie zmieniły od powyższego screenshota, 13 poziom, podbiłem siłę do 90, i um 1h do 60.


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Dinozaur7 - 04.09.2017

Zająłem się kończeniem zadań mniej istotnych i powoli zbliżam się do momentu ruszenia dalej. - Myślę że teraz już pójdzie z górki. 37h.

Znalazłem wszystkie rośliniki :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 04.09.2017

Takie małe przemyślenie - jakie zadania są tu mniej ważne a jakie bardziej? Co prawda większości nie ukończyłem jeszcze, ale wszystkie zdają się być tak samo istotne, każde zadanie wydaje się być kawałkiem układanki jaką jest Przebudzenie


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Dinozaur7 - 04.09.2017

Wszystkie są częścią układanki co nie zmienia faktu że niektóre wydają się być nieco mniejszej wagi niż inne patrząc całościowo.

Ot przykład - Myślę, że Zupa śledziowa dla Arenda mniej zaprzątała głowę beziemu niż klątwa nieumarłych. ;)


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jonxx - 04.09.2017

30 godzin. Gra nekromantów ukończona w połowie. Jeszcze nie zabrałem się za wykucie miecza, ale znalazłem ostatniego Cieniostwora, pokonałem wszystkie Lodowe Trolle, za co otrzymałem znakomity pancerz (w idealnym momencie, właśnie dobiłem 100 siły, za Pn'y z lvlów), i znalazłem też Velais.

Aktualne statystyki:
[Obrazek: stats.png]


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jastrząb - 04.09.2017

Mały raporcik: 25h, 28 zadań wykonanych

Wykonałem dziś zadanie "Nowe życie" naprawdę piękne zadanie i jedno z najlepszych w Przebudzeniu. Udało mi się też wykonać zadanie pewnego znajomego druida. Teraz wybieram się do dawnego obozu na bagnie, jestem ciekaw co mnie tam czeka :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - SparrowJacek - 05.09.2017

Jestem na dobrej drodze, liczę, że do piątku włącznie powinno udać mi się wreszcie przejść moda.

A poza tym - jesteście okrutni! Tak zakamuflować możliwość nauki mikstur siły/zręczności! :D Choć przyznam, że takie rozwiązanie ma sens, jeśli zaaplikować tu trochę logiki.


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - XaroN - 05.09.2017

(05.09.2017, 17:21:11)SparrowJacek napisał(a): A poza tym - jesteście okrutni! Tak zakamuflować możliwość nauki mikstur siły/zręczności! :D Choć przyznam, że takie rozwiązanie ma sens, jeśli zaaplikować tu trochę logiki.

Czy jest tak jak myślałem przez chwilę, choć nie testowałem, że najpierw trza nauczyć się zwykłych eliksirków ? Bo w sumie wyszło, że w końcu nie nauczyłem się tej sztuki ;d


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - SparrowJacek - 05.09.2017

Tak, ale tylko u pana z Zakonu Ocalenia, trzeba się nauczyć mikstur życia wszystkich :) fajne, podobają mi się takie drobne rzeczy, które pozwalają odkrywać jeszcze więcej w Gothicu.


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - MaQo - 05.09.2017

(05.09.2017, 17:55:30)XaroN napisał(a):
(05.09.2017, 17:21:11)SparrowJacek napisał(a): A poza tym - jesteście okrutni! Tak zakamuflować możliwość nauki mikstur siły/zręczności! :D Choć przyznam, że takie rozwiązanie ma sens, jeśli zaaplikować tu trochę logiki.

Czy jest tak jak myślałem przez chwilę, choć nie testowałem, że najpierw trza nauczyć się zwykłych eliksirków ? Bo w sumie wyszło, że w końcu nie nauczyłem się tej sztuki ;d

Niby tak, ale jednak nie...
Mi tam się udało tego nauczyć, ale nie mam pojęcia jak to działa :/


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Klimek - 05.09.2017

Ja to rozwiązanie przyjąłem z gorzkim grymasem, gdyż nigdy w Gothicu nie lubiłem marnować wydawać PN na naukę mikstur leczenia. zawsze odpowiednią ilość szło znaleźć a brakujące dokupić i nie był to jakiś duży wydatek. No cóż, tutaj to jest kwestia chyba jednego dodatkowego poziomu przeznaczonego na naukę alchemii więc da się to zgryźć. Ma to również podkład logiczny, w końcu aby umieć przygotowywać takie potężne mikstury to trzeba się nauczyć tych mniej zaawansowanych - realistyczne.

Rozwiązanie jak najbardziej logiczne i prawidłowe - ale grymas pozostaje :>


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Jonxx - 05.09.2017

Jeśli nauczymy się wszystkich mikstur many, to z kolei możemy nauczyć się mikstury + to max many. U tego samego nauczyciela.

Szkoda, że za potki do szybkości nie ma jakiejś specjalnej. Troll


RE: Opinie i wrażenia z rozgrywki - Dinozaur7 - 05.09.2017

Powinna być mikstura akrobatyki. Lol Swoją drogą w klubie Przeznaczenia było tam małe zamieszanie i nie pamiętam czy w podstawowej wersji też jest :>