Drużyna Spolszczenia
Korzenie Zła - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Korzenie Zła - przebieg prac (/showthread.php?tid=939)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Korzenie Zła - Opos - 01.10.2017

Najwyższych lotów ZEN DP nie jest, ale najgorszy też nie Język


RE: Korzenie Zła - Klimek - 01.10.2017

Akurat nie zauważyłem, aby Dolina Przodków zżerała wydajność w Przeznaczeniu. Może i nie jest jakoś super piękna, ale tak to ma swój urok i bardzo mocno zalatuje Gothicem 1 a dla mnie, jako dla nostalgicznego dinozaura, to bardzo duży plus. :>


RE: Korzenie Zła - Dota - 01.10.2017

Moim zdaniem jest brzydka i to mocno, w wielu miejscach są tekstury źle zeskalowane, niektóre krzoki blokują przejścia, a powinny być przenikalne, teren nad lasem po lewej stronie mapy jest strasznie pusty i nic tam nie ma, dużo tego do wymieniania. Da się oczywiście grać, nie mniej jednak ten zen jest nieporównywalnie gorszy od oryginalnych światów, czy światów z innych modów, a na słabszych komputerach czuć, że działa dużo gorzej od jakiegokolwiek innego świata, chociaż to i tak niebo a ziemia, w porównaniu z Global Modem.


RE: Korzenie Zła - Memorius - 01.10.2017

(01.10.2017, 14:22:26)Dota napisał(a): niektóre krzoki blokują przejścia, a powinny być przenikalne,
moim skromnym zdaniem to ŻADNE krzaki i drzewa nie powinny być przenikane, bo ja osobiście nie umiem przejść przed drzewo czy krzak

(01.10.2017, 14:22:26)Dota napisał(a): teren nad lasem po lewej stronie mapy jest strasznie pusty i nic tam nie ma
a co powinno być?
a może coś tam będzie?

brzydki-
niezliczone screeny temu przeczą

zabugowany - w sensie? czy któryś z triggerów nie działa prawidłowo? który?

(01.10.2017, 14:22:26)Dota napisał(a): dużo tego do wymieniania.
no to słucham, co jeszcze konkretnie?


RE: Korzenie Zła - Dota - 01.10.2017

Jakby żadne krzoki nie były przenikalne, to po tym wielkim lesie nie dałoby się poruszać.
To, że na screenach z DXem z daleko prezentuje się w miarę dobrze to nie dziwota. Jest masa miejsc, które wyglądają tragicznie jak się stoi blisko, zresztą robiłem kiedyś screeny w klubie Przeznaczenia i pokazywałem te lokacje.


RE: Korzenie Zła - Memorius - 01.10.2017

(01.10.2017, 14:56:46)Dota napisał(a): zresztą robiłem kiedyś screeny w klubie Przeznaczenia i pokazywałem te lokacje.
a potem się popłakałeś i uciekłeś z Teamu jak przyszło do realnej pracy nad poprawkami, więc tak już zostało
IMO dla odbioru fabularnego te fragmenty podłoża nie mają wielkiego znaczenia
szkoda, że kawałek ziemi gdzieś tam z lekka niedorobionej przesłania wielotygodniowy wysiłek dotyczący chociażby digitalizacji postaci, także iw tym zenie zresztą
oczywiście zawsze można przenieść całość akcji do niezniszczalnego zena Wyspa Etlu

Zakończone zostały prace nad NPC w grze - wykonana została digitalizacja i rutyny (startowe).
Łącznie w wersji podstawowej wystąpi 150 NPC ludzi (plus kilka gadających stworków) , natomiast w wersji rozszerzonej - 12 więcej.
Dotyczy to wyłącznie NPC z dialogami.
Tym razem żadnych NPC randomowych nie przewidujemy.


RE: Korzenie Zła - Klimek - 01.10.2017

Wersja rozszerzona - w koncu jakies platne DLC? Troll


RE: Korzenie Zła - Memorius - 01.10.2017

Powiedzmy, że nagroda dla inteligentnych graczy.
Zresztą to co inteligentni gracze zobaczą na zawsze zmieni ich wyobrażenie o lore i logice tej gry.
Ponieważ to już NAPRAWDĘ ostatni projekt w jaki się angażuję, to mogę sobie pozwolić w tej materii na pewne mocno nieoczekiwane rzeczy Relaks


RE: Korzenie Zła - Wiśnia - 02.10.2017

(01.10.2017, 20:02:11)Memorius napisał(a): to mogę sobie pozwolić w tej materii na pewne mocno nieoczekiwane rzeczy
uuu będzie się działo <3
W grze pojawi się tylko DP czy na przykład odwiedzimy kopalnię złota bez możliwości przejścia do GD ?


RE: Korzenie Zła - Tituf - 02.10.2017

Nie będzie Opuszczonej Kopalni.


RE: Korzenie Zła - Dinozaur7 - 02.10.2017

No to coś ciekawego, trzeba będzie wstawić w przejście ;)


RE: Korzenie Zła - XaroN - 05.10.2017

Czy będą jeszcze jakieś gadające stworzenia oprócz goblin/ork - np. Jaszczuroludzie?
Tytanów mamy, a więc hmm.. co z smokami? Pojawią się może? ;d


RE: Korzenie Zła - Tituf - 05.10.2017

Kto wie, co się pojawi gadającego? Na pewno gobliny i orkowie. Więcej atrakcji na razie nie przewidujemy.


RE: Korzenie Zła - Memorius - 06.10.2017

Jaszczuroludzi gadających nie będzie. Możliwe że będą zwykli ale na razie nie byli uwzględnieni w pierwszej wersji testowej.
Najbardziej zależałoby mi na zrobieniu Nieumarłej Gadającej Rzepy i być może tym razem mocniej wgryziemy się w ten problem niż w poprzednich częściach Sagi Przeznaczenie.
Na pewno natomiast nie będzie takiej masy potężnej magicznej broni jak poprzednich częściach i niewykluczone, że w wersji podstawowej asortyment broni dostępnej dla gracza ograniczy się do zestawu z G2 NK poszerzonej co najwyżej o takie rzeczy jak znane z Epilogu i Przebudzenia bronie z bonusami, jak Schiavona, Flamberg, Espadon czy Szamszir.
Gracze też stale marudzili, że mikstur za dużo i roślinek masa się uskłada zawsze.
Tym razem wyjdziemy naprzecie i mikstur leczniczych do kupienia w Korzeniach Zła praktycznie nie będzie (kilka sztuk).
Kto korzysta z miksturek ten się nauczy alchemii , kto nie, ten będzie zjadał roślinki i sam gotował sobie żarcie.
Oczywiście żadnych gówien w rodzaju śpiworów nie przewidujemy, a sen to tylko popychanie zegara do przodu.


RE: Korzenie Zła - Kravis - 06.10.2017

A jak będzie sprawa wyglądała z legendarną czwórką? Nie wiem jak ich losy się potoczą, bo dopiero ich odnalazłem w Przebudzeniu, ale czy odegrają jakąś rolę w Korzeniach i czy w ogóle w nich wystąpią?