Drużyna Spolszczenia
Korzenie Zła - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Korzenie Zła - przebieg prac (/showthread.php?tid=939)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Korzenie Zła - Tituf - 06.10.2017

na razie nie ma dla nich miejsca i pewnie tak zostanie


RE: Korzenie Zła - Memorius - 06.10.2017

tak, nie ma dla nich miejsca
ponadto liczba orków została zmniejszona z 3 do 2

W jednym z dialogów pojawi się wreszcie imię Bezimiennego.
OK


RE: Korzenie Zła - Klimek - 07.10.2017

Nie, będzie to kontynuacja Wiedźmina 3.

Z tym imieniem Bezimiennego nie uważam, aby był to dobry pomysł. Pewne rzeczy powinny zostać nigdy niepoznane. ;)


RE: Korzenie Zła - Tituf - 07.10.2017

(07.10.2017, 15:20:19)Klimek napisał(a): Z tym imieniem Bezimiennego...

Lol


RE: Korzenie Zła - Klimek - 07.10.2017

Relaks ok


RE: Korzenie Zła - Tituf - 09.10.2017

Możliwe, że do końca mca złożymy pierwszą wersję testową Korzeni - VA1


RE: Korzenie Zła - Memorius - 10.10.2017

Zapewne tym razem bardzo przydatna będzie znajomość lore gildii Myśliwych, co zrozumiałe w powiązaniu z miejscem akcji.
Ci, co grali Myśliwym wiedza jak bardzo obraz Stowarzyszenia różni się w stosunku do rozgrywki innymi gildiami w Przeznaczeniu.
W Korzeniach Zła bohater będzie już tylko bardzo, bardzo luźno powiązany z Mrocznym Zakonem...

Tymczasem Michał już po części przygotował swoje zadanie-potwora logicznego w stylu tego z Epilogu.
Niełatwe problem do rozwiązania stanie przed graczami. Troll


RE: Korzenie Zła - Tituf - 10.10.2017

Pytania Barthosa, z którymi były problemy, to rebusik dla dzieci był.


RE: Korzenie Zła - Dinozaur7 - 10.10.2017

No to zobaczymy co tam nasz kapelan przygotował. - Ostatnio było do przejścia na spokojnie - Zobaczymy teraz :)


RE: Korzenie Zła - Memorius - 10.10.2017

(10.10.2017, 20:26:53)Dinozaur7 napisał(a): Ostatnio było do przejścia na spokojnie
bo interweniowałem
tym razem będę daleki od tego typu działań, bo sam szykuję coś , co wami wstrząśnie


RE: Korzenie Zła - Dinozaur7 - 11.10.2017

Wiem wiem. Widziałem słynny temat ;)


RE: Korzenie Zła - Draco - 11.10.2017

(10.10.2017, 20:04:48)Memorius napisał(a): Zapewne tym razem bardzo przydatna będzie znajomość lore gildii Myśliwych, co zrozumiałe w powiązaniu z miejscem akcji.
Ci, co grali Myśliwym wiedza jak bardzo obraz Stowarzyszenia różni się w stosunku do rozgrywki innymi gildiami w Przeznaczeniu.
W Korzeniach Zła bohater będzie już tylko bardzo, bardzo luźno powiązany z Mrocznym Zakonem...

Tymczasem Michał już po części przygotował swoje zadanie-potwora logicznego w stylu tego z Epilogu.
Niełatwe problem do rozwiązania stanie przed graczami. Troll


W końcu coś dla mnie! Ave Midlas!


RE: Korzenie Zła - Memorius - 15.10.2017

Korzenie Zła będą składać się z 40 questów i pewnej liczby spec-akcji.
Tym razem mój wkład zadaniowy będzie znacznie mniejszy niż poprzednio- zobowiązałem się przygotować 20 zadań.
Reszta będzie autorstwa i wykonania pozostałych członków Teamu.
Na ten moment w content mamy na gotowe 3 zadania, w tym zagadkowego potwora autorstwa Michała.


RE: Korzenie Zła - Michał - 15.10.2017

Oczywiście moim zadaniem zagadka jest zbyt prosta dla mistrzów areny, dlatego przygotuję jeszcze jedną, innego typu, żeby mogli poczuć się uradowani.


RE: Korzenie Zła - Memorius - 15.10.2017

(15.10.2017, 19:25:36)Michał napisał(a): Oczywiście moim zadaniem zagadka jest zbyt prosta dla mistrzów areny
ta Facepalm