Przeznaczenie - problemy techniczne
#31
Nic nie mam. Tylko to, co konieczne(to w tym temacie do instalacji).
Odpowiedz
#32
Pokaż jak to wygląda na jakimś screenie. Dla mnie to wygląda jak jakieś niedoczytywanie plików przez GDMK albo coś w ten deseń.

(06.08.2016, 18:31:03)Egon napisał(a): Przez całą grę dręczy mnie nieco irytująca rzecz. Mianowicie sama klika mi myszka tzn wchodząc do ekwipunku "same" zjadają mi się zielska i inne, wystarczy że tylko najadę na nie, albo dla odmiany Bezi sam próbuje użyć jakiejś broni gdy na nią najadę w ekwipunku. Najgorzej jest w sklepie gdy Bezi sam robi zakupy :)

Nie pisał bym tego ale dzieje się tak tylko w Przeznaczeniu. Myszkę już raz zmieniłem, ktoś coś takiego miał?

Na pewno w zwykłym Gothicu nie dzieje Ci się coś podobnego?
To na pewno nie jest wina moda, lecz trudno będzie zlokalizować źródło problemu.
Odpowiedz
#33
Odpowiedz
#34
Tylko w DP masz te problemy?
Szczerze, to ne mam pojęcia co jest grane. Przeinstalowałbym GMDK na Twoim miejscu zaznaczając haczyki we wszystkich opcjach przy instalacji.
Odpowiedz
#35
Chyba tylko w DP, bo w JK ani w GD jeszcze nie byłem. W Khorinis jest wszystko ok. Przy wcześniejszej instalacji GMDK też zaznaczyłem wszystko, no ale spróbuję, bo da się niby grać, ale jednak trochę wkurzające to jest.

Przeinstalowałem GMDK, nic to nie zmieniło, ale znalazłem powód, dlaczego tak mi się to robiło. Przy wejściu do DP chyba zmieniała mi się odległość zanikania obiektów. Zwiększyłem ją sobie teraz i wszystko ładnie widać. Dzięki za pomoc. :)
Odpowiedz
#36
(06.08.2016, 18:39:17)Dota napisał(a):
(06.08.2016, 18:31:03)Egon napisał(a): Przez całą grę dręczy mnie nieco irytująca rzecz. Mianowicie sama klika mi myszka tzn wchodząc do ekwipunku "same" zjadają mi się zielska i inne, wystarczy że tylko najadę na nie, albo dla odmiany Bezi sam próbuje użyć jakiejś broni gdy na nią najadę w ekwipunku. Najgorzej jest w sklepie gdy Bezi sam robi zakupy :)

Nie pisał bym tego ale dzieje się tak tylko w Przeznaczeniu. Myszkę już raz zmieniłem, ktoś coś takiego miał?

Na pewno w zwykłym Gothicu nie dzieje Ci się coś podobnego?
To na pewno nie jest wina moda, lecz trudno będzie zlokalizować źródło problemu.

Krótka próba W G2 i nic z tych rzeczy się nie dzieje. Da się z tym grać ale trzeba uważać :)
Odpowiedz
#37
Nie mam pojęcia z czego wynika ten problem. Nikt nic takiego nie zgłaszał i mogę jedynie przypuszczać, że Gothic żre się z jakimiś sterownikami do klawiatury, czy cholera wie co.
Wiem, że to oklepany tekst, ale możesz próbować przeinstalować wszystko na nowo. To na prawdę jedyne co mogę Ci powiedzieć. Może ktoś inny będzie miał jakieś lepsze rady.

Windows 7?
Jeśli tak to po kliknięciu na ikonę Gothica wejdź w menadżer zadań, znajdź taki proces 'rundll32.exe' i go zabij.
Odpowiedz
#38
Gothic Ci się nie uruchamia? Włącz zwykłego Gothica II przez ikonę w folderze System. Potem włącz Gothic starter i Przeznaczenie. Na końcu CTRL + ALT + DELETE i usuń proces rundll32.exe i powinna modyfikacja się włączyć.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
#39
(08.08.2016, 08:53:14)Siekiera napisał(a): Pograłbym bardzo chętnie w Przeznaczenie, ale gra jest bardzo kapryśna, bo nie wiadomo kiedy i gdzie albo jak zapiszę albo jak wczytam to gra crashuje. Nie ciągle, czasami gram 2h bez przerwy i nic się nie dzieje, a czasami po 2 razy włączam grę i crashuje przy zapisaniu, wczytaniu. Dziwne. Nigdy nie miałem problemu z żadnym modem np. Edycja Rozszerzona, Returning, Złote Wrota, ale Przeznaczenie crashuje czasem niemiłosiernie. Chyba sobie odpuszczę, może kiedyś spróbuję znowu. Mam po prostu dość crashy.

Musisz mieć coś naknocone przy instalacji. W wersji klubowej grałem 200 godzin bez ani jednego crasha - bez żadnej ściemy.
Kiedyś robiłem testy Przeznaczenia bez System Packa, bo chciałem coś sprawdzić i w ciągu zaledwie 3 godzin miałem z 10 crashy. Nie chcę Ci nic zarzucać, ale moim zdaniem na 100% masz coś źle zainstalowane, nie czyściłeś Gothica przed instalacją Przeznaczenia albo coś w ten deseń.

Podstawowe pytania.
Uruchamiasz GothicStarter jako administrator i ze zgodnością z Windowsem XP? Instalowałeś Przeznaczenie na czystego Gothica i czy masz wszystko zainstalowane tak jak trzeba?
Jeżeli tak, to spróbuj jeszcze zaznaczyć opcję we właściwościach GothicStartera "Wyłącz skalowanie do wysokich rozdzielczości DPI."
Odpowiedz
#40
Lel, to ja gram bez SystemPacka i mi działa. Mam nadzieję, że nie używaliście podczas modyfikacji możliwości SystemPacka (więcej trójkątów, kwadratów czy czegoś tam), bo to byłby strzał w stopę.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
#41
(08.08.2016, 12:14:34)Epsilon napisał(a): Lel, to ja gram bez SystemPacka i mi działa.

Nie masz crashy?
Odpowiedz
#42
Nie, a przechodziłem już z Khorinis do DP.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
#43

Cytat:Bugi są na crackowanych Win 7 czy 8.

to info od jednego z naszych użytkowników na naszym FB

nie jest skierowane do kogokolwiek konkretnie, jednak być może na forum są i tacy, którym ta wiadomość pomoże
Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Witam!
Mam problem polegający na tym, że nie mogę wrócić z Jarkendaru do Khorinis. Gdy wchodzę do portalu zaczyna mi się wczytywać khorinis i nagle w pewnym momencie się zatrzymuje i pasek wczytywanie nie chce ruszyć ani o milimetr dalej. Co mogę w takim wypadku uczynić? 
P.S próbowałem powrócić również łodzią i to samo.
Dodam jeszcze, że na innych save mogę  swobodnie przez portal przechodzić
Odpowiedz
#45
Ehhh zaloze sie ze w wiezy mgiel przy dobrym komputerze nie da sie pozbyc spadkow fps tam jest nie do wytrzymania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości