Przeznaczenie - problemy techniczne
(10.04.2019, 10:25:47)quentin7 napisał(a): Mam też błąd tego typu ze nie mozna normalnie wyłączyć gry.
Próbowałeś na wersji 'clockwork'?

(10.04.2019, 10:25:47)quentin7 napisał(a): Dzieje sie tak nie tylko w modzie przeznaczenie.
Pytania należy kierować do twórcy DX. Pewnie modyfikacje nie 'współpracują' z tym graficznym dodatkiem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie próbowałem na clockworku. To jakas inna wersja Directa pewnie ?
Odpowiedz
(10.04.2019, 13:05:31)quentin7 napisał(a): Nie próbowałem na clockworku. To jakas inna wersja Directa pewnie ?

Spróbuj zainstalować tę wersję 17.1. Po instalacji masz zaktualizowany do 17.4
Z archiwum kopiujesz wszystko do folderu Gothic II\System
(Попробуй установить эту версию 17.1. После установки, она у тебя обновиться до 17.4
Из архива все копируешь в папку Gothic II\System)

https://www.mediafire.com/file/cj1a6iyyj...2.zip/file
Odpowiedz
(10.04.2019, 13:55:24)N1kX napisał(a):
(10.04.2019, 13:05:31)quentin7 napisał(a): Nie próbowałem na clockworku. To jakas inna wersja Directa pewnie ?

Spróbuj zainstalować tę wersję 17.1. Po instalacji masz zaktualizowany do 17.4
Z archiwum kopiujesz wszystko do folderu Gothic II\System
(Попробуй установить эту версию 17.1. После установки, она у тебя обновиться до 17.4
Из архива все копируешь в папку Gothic II\System)

https://www.mediafire.com/file/cj1a6iyyj...2.zip/file

Dziekuje za pomoc lecz niestety nie pomaga.  Gra nie wyłącza sie normalnie
Odpowiedz
(10.04.2019, 15:55:19)quentin7 napisał(a): Gra nie wyłącza sie normalnie
wersja DX 17.6 (chyba po aktualizacji auto) - sprawdziłem przed chwilą i gra bezbłędnie zamknęła się u mnie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cześć. Mam problem z instalacją moda na Windows 10. Wykonuje wszystko zgodnie z instrukcją, mod się instaluje, ikona pojawia się na pulpicie. Niestety gdy uruchamiam gre mam zwykłą Noc Kruka. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
Odpowiedz
Usuń wszystkie modyfikacje z Returningiem na czele. Wyczyść rejestr. Spróbuj od początku wg wskazówek.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No właśnie instalowane na czystym dysku. Nowy system stawiałem i żadnych modyfikacji nie było.
Odpowiedz
(26.07.2019, 16:05:10)grabar16 napisał(a): No właśnie instalowane na czystym dysku. Nowy system stawiałem i żadnych modyfikacji nie było.

Rozpoczęcie gry skąd? Steam?
Jeśli tak, uruchom spod folderu przez gothicstarter
Odpowiedz
W Gothicu na Steamie to jest ciekawe, że jak się poinstaluje te wszystkie patche, to nie trzeba nawet Steama włączać, bo i tak gra się uruchomi z Gothic Startera.
Odpowiedz
Mam taki problem może on być związany głównie z dx11, kiedy chodzę sobie po różnych lokacjach to czasami trafiam na niewidzialne moby albo NPC widać tylko ich nazwę i nie wiem co mam zrobić z takim problemem.
Odpowiedz
Po odinstalowaniu dx11 wszystko działa poprawnie?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(10.04.2019, 10:25:47)quentin7 napisał(a): Szukałem odpowiedzi na forach ale nie moge nic znaleźć.
Wy jesteście bardziej ogarnięci w takich sytacjach wiec postanowiłem zamiescic post.

Otóż mam taki problem ze po zainstalowaniu sobie DX11 do Przeznaczenia mam dziwny błąd przy rozmowach z poszukiwaczami lub przy chramie Beliara - nie wyswietla opcji z ramki dialogowej.
Dzieje sie tak nie tylko w modzie przeznaczenie.
Mam też błąd tego typu ze nie mozna normalnie wyłączyć gry. Zawsze musi być uzyty alt+ctrl+del
Wystarczy bodajże będąc w menu gry wejść ctrl+f11 w opcje DX11 i włączyć "Atmospheric Scattering" w General.

(15.08.2019, 17:19:08)InsaneCrip napisał(a): Mam taki problem może on być związany głównie z dx11, kiedy chodzę sobie po różnych lokacjach to czasami trafiam na niewidzialne moby albo NPC widać tylko ich nazwę i nie wiem co mam zrobić z takim problemem.

Textury się nie ładują czasami to fakt ale wystarczy np zapisać grę, występuje ponowne przeładowanie i po problemie tekstura moba/postaci się pojawia.


Nie wiem czy ktoś miał problemy z zniekształconymi twarzami ja miałem tak pare razy w Dolinie przodków.
Rozwiąznanie: Wystarczy mieć gdzies save'a z Khorinis i w przypadku problemu z twarzami załadować save z innego Zena, rozjerzeć sie w około żeby załadować świat i wczytać ponownie nasz zapis, problem znika.
Odpowiedz
Jeśli chodzi Ci o to, że czasem twarze są ciemne, jakby nie miały tekstury, to faktycznie fajna porada. Ja w takim przypadku zawsze uruchamiałem grę od początku. Muszę kiedyś spróbować sposobu z tym savem z innego zena.
Odpowiedz
Może głupie pytanie ale jak podnosić przedmioty pod wodą? W opuszczonej kopalni widzę pod wodą szczaw królewski ale kompletnie nie mogę sobie poradzić z jego podniesiem :O?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości