Wrażenia i opinie Klubu o Przeznaczeniu
Ja to raczej nie porównam z innymi modami, bo grałem tylko w Globala. Co prawda jest dużo podobieństw, ale główny nacisk jest położony, jakby to powiedzieć na odkrywaniu powiązanych ze sobą elementów. W Globalu starano się raczej pozostawić pewną równowagę pomiędzy robieniem zadań a rozwojem postaci.
Fabuła to raczej kwestia indywidualna, jednemu się spodoba drugiemu nie. Balans, hmm, ja to na początku miałem masę zastrzeżeń, ale na chwilę obecną uważam, że w większości bezzasadnych. Po prostu trzeba było trochę dłużej pograć, aby objąć całość tego balansu. Ogólnie balans jest na tyle ciekawie pomyślany, żeby nasza postać była raczej wszechstronna, jedynie z lekkim naciskiem na główny nasz atrybut.
Z tym 40lvl to też nie ma paniki, ja mam 28 czy tam 29 i raczej jestem słabszy od reszty Klubowiczów, którzy byli na tym etapie gry, a jakoś ciężko nie jest. Ogólnie to jak ktoś jest masochistą to i 50lvl wbije, bo i na to są sposoby.

Mod jest przede wszystkim dla ludzi cierpliwych. Jeśli ktoś posiada ową cechę, to na 99% będzie zadowolony i ukończy Przeznaczenie. Ja niestety nie jestem aż taki cierpliwy jak bym chciał, ale walczę:)
Odpowiedz
W Przeznaczeniu każda gildia jest ciekawa. Osobiście gram Mrocznymi i wydaje mi się, że jest to wisienka na torcie lodowym. Co do tekstu "najemnik zbyt OP", to nie jest podstawka,returning ani inna modyfikacja. To jest Przeznaczenie, jedyny mod, który posiada dobry balans.

Jako, że ukończyłem rozgrywkę w gildii Mroczny Zakon chciałbym pierwszoplanowo podziękować Memoriusowi i Titufowi za możliwość spróbowania swoich sił przedpremierowo. Oczywiście dziękuję również osobom, które zaproponowały mnie do listy klubowiczów, oraz w trakcie rozgrywki pomagały mi w kryzysowych sytuacjach i największy nacisk daję tu dla Doty, który wziął mnie pod swoje "oszukańskie" skrzydła :> . Cieszę się, że miałem możliwość współpracy z Teamem oraz Gladiatorami, z którymi dzieliłem swój los. Cieszę się również, że jako gracz mogłem dodać swoją cegiełkę do końcowego rezultatu gry poprzez wyszukania się jakiś błędów. Mówiłem na początku naszej współpracy, że w momencie kiedy ukończę Przeznaczenie pojawią się w moim dziale opinie itd. No więc.. Na początku mojej przygody z Przeznaczeniem myślałem, że będzie to banalna rozgrywka, bez balansu, z idiotycznymi misjami, masą bugów i przede wszystkim na krótko ale stwierdziłem, że dam teamowi pole do popisu bo byłem zaciekawiony od samego początku moją gildią i powiem szczerze.. było warto ale teraz po kolei :
1. Przeznaczenie nie jest banalną modyfikacją, ma swój charakter i przede wszystkim balans, którego brakuje w innych modyfikacjach.
2. Jest parę idiotycznych questów typu "przynieś, podaj, pozamiataj". Jedyne co w tym przeszkadza to dystans jaki musimy przebiec, lecz sam wątek zadania jest bardzo ciekawy przez co naprawdę w wielu zadaniach jest to ogromna rekompensata.
3. W grze przedpremierowej napotkałem się na parę bugów, ale.. Było ich o wiele mniej niż gdziekolwiek indziej. Najlepsze w tym wszystkim to, że i te bugi zostały wyeliminowane w wersji finalnej. Oczywiście są pewne bugi związane z silnikiem gry ale na to Team niestety nie ma wpływu.
4. Gra wg. mnie jest przeznaczona na ok. 200h oczywiście dla osób, które lubią bawić się w poszukiwacza przygód oraz zielarza. Modyfikacja posiada multum zadań pobocznych, które dają możliwość rozluźnienia się i poznawania Przeznaczenia w całej jego okazałości.
5. Mroczny Zakon <-- Wisienka na torcie lodowym, jestem tego zdania od początku gry, gdy po raz pierwszy skrzyżowały się drogi między mną a tą wspaniała gildią. Mroczni dodają do rozgrywki bardzo ciekawe wątki, nowe zwoje/runy, grając Mrocznym Wojownikiem jest możliwość wykucia własnego orężu, który różni się od standardowych, korzystanie z kręgów magii. Gildia daje możliwość bycie "Hybrydą". Ukończyłem rozgrywkę mając jednocześnie dużą ilość siły/zręczności/many oraz 3 kręgiem magii. Do tego wysoko rozwinięta 2h i łuk. Przychodzi też moment w trakcie gry, że chcesz pierdzielnąć wszystkim o ziemię i poniechać rozgrywkę, lecz ciekawość jaka kryje gildia jest silniejsza i ciągnie was dalej do eliminacji zadań w dzienniczku.
6. Rada dla użytkowników wersji finalnej : Czyśćcie dziennik jak najbardziej w każdym rozdziale, i jeżeli wiecie, że macie przeskoczyć do następnego rozdziału to poczekajcie z tym i upewnijcie się, że rozmawialiście z każdą osobą i oczyściliście dziennik do minimum. Powtarzać do skutku a Przeznaczenie będzie wasze.

Więc raz jeszcze dziękuję za współpracę i mam nadzieję, że doczekam się jeszcze kiedyś na coś nowego z waszej strony,ale wiedzcie jedno.. Do PRZEZNACZENIA wrócę jeszcze nieraz :>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości