THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
#46
Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png]

Usłyszeliście właśnie kilka rzuconych mimochodem uwag kilku naszych Gladiatorów.
Chłodna, grzeczna, fachowa wymiana zdań....

ale ile przy tym podskórnego napięcia i emocji :exclamation:


To tylko wierzchołek góry lodowej tego co kryje Arena w swoich kazamatach i mały przedsmak tego co jeszcze sobie w przyszłości powiedzą...

i ty możesz wczuć się w ten klimat Nieustannej Walki

jeśli będziesz z z nami

śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!





INFO - Jutro relacja z Areny dopiero w późnych godzinach wieczornych - ZAPRASZAM L&G !
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#47
Dinozaur, nie tylko pancerzyk.
Odpowiedz
#48
Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png]

Nie było wczoraj komunikatu z Areny.
Czy to oznacza, że nic się na niej nie działo?
wręcz przeciwnie i późny wieczór oraz noc obfitowały  w dramatyczne wydarzenia :exclamation:


Gladiatorzy mieli zadanie związane z odnalezieniem i udzieleniem pomocy lub eliminacji ciężko rannemu Gladiatorowi rumiun
nie dopełnili tego i zostali skazani na losowanie z kapelusza (poza rumiunem) w sobotę.

W OSTATNIEJ CHWILI GRUPA GLADIATORÓW URATOWAŁA WSZYSTKICH PRZED TYM PO DRAMATYCZNEJ ROZMOWIE W SHOUTBOXIE  PÓŹNO W NOCY.

TAK, BO ARENA NIGDY NIE ZASYPIA :exclamation:


z okazji Dnia Dziecka wszyscy otrzymali tradycyjne gladiatorskie upominki w postaci special secret info oraz boosterów
:>

do gry wszedł także ostatni ze zgłoszonych zawodników SZTEJER :exclamation:


chcesz wiedzieć więcej???
pozostań z nami
śledząc na
bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!





INFO - Jutro relacja z Areny dopiero w późnych godzinach wieczornych - ZAPRASZAM L&G !
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#49
Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png]


Wykluczony został na własne życzenie Karwallo.


Karwallo



chcesz wiedzieć więcej???
pozostań z nami
śledząc na
bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
Otóż to, odszedłem sam bo mam do siebie szacunek i nie pozwolę 50+ letniemu gościowi budować swojego ego kosztem mojej godności. Jak ktoś chce wiedzieć więcej to zapraszam na PW.

Podsumowując mod jest genialny (choć nie bez wad) ale paradkosem jest to że przyjemność w jego granie psują sami twórcy. :)
Odpowiedz
#51
A nie możesz napisać tutaj więcej? Aaaa no tak, tutaj będziemy mogli zweryfikować Twoje kłamstwa i oszczerstwa, którymi przewiduję, że planujesz sypać.
Odpowiedz
#52
Cytat:PS: Nigdzie nie wyrażałem zgody na zmienianie mojego avataru bez mojej wiedzy. Sobie mogę ustawiać co zechcę.

 No, prawo inaczej stanowi... :)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#53
Bym napisał, ale jaki to ma sens jak zaraz 'ktoś' to skasuje?
Nie zapomnij wazelinki użyć jak będziesz komuś w tyłek wchodzić :)

(01.06.2016, 16:06:56)Tituf napisał(a):
Cytat:PS: Nigdzie nie wyrażałem zgody na zmienianie mojego avataru bez mojej wiedzy. Sobie mogę ustawiać co zechcę.

 No, prawo inaczej stanowi... :)

Masz rację. Zedytowałem swój post . Plus dla Ciebie :)
Odpowiedz
#54
Nikt tego nie skasuje, a przynajmniej w jawnym temacie każdy będzie mógł się odnieść do Twoich słów.
Jedni postrzegają coś tak, a drudzy inaczej. To co Ty zaprezentujesz w złym świetle, inni mogą widzieć w dobrym. Dzięki temu obserwator z zewnątrz będzie mógł sam to ocenić bazując na opiniach jednej i drugiej strony. Proste.

(01.06.2016, 16:07:00)Karwallo napisał(a): Nie zapomnij wazelinki użyć jak będziesz komuś w tyłek wchodzić :)

A Tobie polecam:

 [Obrazek: 0002Q27XG8SB8543-C116-F4.jpg]
Odpowiedz
#55
Ciekawe czy w realu też byś był taki cwany ^^ No ale internetowe trolle muszą się najeść :)
Odpowiedz
#56
(01.06.2016, 16:01:48)Karwallo napisał(a): Podsumowując mod jest genialny (choć nie bez wad)...

Tak naprawdę graczy interesuje pewnie tylko ta kwestia - resztę mają pewnie w głębokim poważaniu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#57
Cytat:Masz rację. Zedytowałem swój post . Plus dla Ciebie


był szybszy niż ja - jak to powiedziałeś o mnie "mentalny komunista"
i miałeś nieco szczęścia bo jestem w tych sprawach bardzo zasadniczy a ponadto mieszkam całkiem niedaleko od ciebie
pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy dla osób łamiących prawo
tyle w tej kwestii
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#58
Ciekawe, czy w realu też żaliłbyś się całemu światu?
Ogólnie, to w tym miejscu czas zakończyć tą konwersację, bo Twoje wypowiedzi Karwallo, pozbawione są już jakiejkolwiek merytorycznego odniesienia do tego co powiedziałem wcześniej, do tego co ktokolwiek powiedział.
Idź się żalić ludziom na PW. Na pewno każdy chce słuchać Twoich jęków.
See ya! <3
Odpowiedz
#59
Cytat:Bym napisał, ale jaki to ma sens jak zaraz 'ktoś' to skasuje?

i kto tu jest mentalnym komunistą?
kasowała cenzura w czasach komuny, których nie pamiętasz

na tym forum nigdy nic nie było kasowane w kwestiach dla kogoś niewygodnych, akurat tego tu nam nikt nie zarzuci

tyle
dyskusję o tym ewentualnie proszę kontynuować w Kucykach, bo tu nie jest na to miejsce

taka uwaga ogólna - ta Ekipa Gladiatorów to rzeczywiście musi być strasznie zmanipulowana

Token nie mógł odpalić gry, a połowa Gladiatorów zamiast wyjść na piwo to siedziała w necie i na swoich kompach, szukając dla niego rozwiązania problemu TAK DŁUGO AŻ JE ZNALEŹLI

frajerzy i mentalna gimbaza co nie?

Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#60
Przecież dzieci i gimbaza nie może chodzić na piwo :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości