Imperium Popiołów - problemy techniczne
#1
Na razie wszystko w jednym temacie, bo niewiele tego, mam nadzieję, będzie. :>
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#2
Cóż moja przygoda z tą modyfikacją dobiegła końca. W trakcie mojej przygody napotkałem 2 błędy, o których chciałbym wspomnieć. Pierwszy błąd znalazłem w zadaniu z oddziałem paladyna Konrada. W pewnym momencie ruszyli oni do budynku z teleportem aczkolwiek nie zniknęli oni z jaskini a ich ciała były w tejże świątyni. W skrócie byli żywi i martwi w dwóch różnych miejscach. Drugim błędem był błąd w zadaniu Artefakty Jarkendaru. W świątyni z pełzaczami obok Vasco po otwarciu skrzyni z artefaktem zabiłem warga i zebrałem, które jak się później dowiedziałem po jego zjedzeniu miały się otworzyć drzwi. Jednak tak się nie stało. W sumie to tyle błędów zauważyłem.
Odpowiedz
#3
Witam. Mam pytanie, a mianowicie czy to normalne jest, że po tym jak pierwszy raz wracam na okręt i Wilk mówi że ma już dość tej bezczynności i opuszcza okręt i wtedy mam przekazać Diego żeby rozdzielił jego racje żywności na resztę załogi, a więc udaję się do Diego i za każdym razem po tym dialogu Wilk leży martwy. Czy to jakiś bug czy tak ma być?
Odpowiedz
#4
tak być nie powinno - Wilk znika ze statku, ale nie powinien leżeć martwy - gdy wrócisz do Jarkendaru - spotkasz go znowu
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#5
Hey it's me again. Everything has worked very smoothly so far, but now there occurs a problem. When I want to enter the temple in the swamp an Error-Function occurs. I think I am missing some file:

[Obrazek: Screenshot-2021-08-28-194648.png]
Odpowiedz
#6
Maybe reinstall the mod? And install it from our forum.
http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=3063
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#7
Can you maybe send me the missing file here in the forum?
The file is probably located in _work/Data/Music
Odpowiedz
#8
https://www.mediafire.com/file/fsmqj0su6...d.sgt/file
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#9
Thank you very much. Now it works like a charm.
Odpowiedz
#10
Przepraszam, czy to normalne, że skrzynka z hełmem jarkendarczyka sobie leży pod teksturami? Gdyby nie animacja w życiu bym jej nie namierzył.

[Obrazek: g4OQ5cP.png]
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
#11
zrobiłeś zad Złoto dla zuchwałych i oddałeś kielich?
wskoczyło zad o artefaktach?
jeśli tak, to nie aktywowała ci się tam skrzynia
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#12
(14.01.2022, 21:45:15)Tituf napisał(a): zrobiłeś zad Złoto dla zuchwałych i oddałeś kielich?
wskoczyło zad o artefaktach?
jeśli tak, to nie aktywowała ci się tam skrzynia

Tak, oddałem nawet już tarczę i miecz, boli mnie jedynie, że przetrząsnąłem dolinę 3 razy w poszukiwaniu hełmu, a on tutaj heh
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
#13
Być może grasz z jakimś teksturpackiem, który zmienia modele i skrzynia zablokowała się o taki zmieniony element skoro "wyjechał" sam piorun.
Odpowiedz
#14
(14.01.2022, 22:02:42)Erwin napisał(a): Być może grasz z jakimś teksturpackiem, który zmienia modele i skrzynia zablokowała się o taki zmieniony element skoro "wyjechał" sam piorun.

Prawdopodobnie masz rację, panker mix, nie wiedziałem, że takie rzeczy są możliwe, będę czujniejszy w przyszłości. Jeśli polecacie jakiś textur pack, który jest mało kolidujący to też chętnie przyjmę.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości