Pancerze i Broń
#46
(30.07.2016, 14:45:05)TaKeoo0 napisał(a): Czyli idąc pod zrękę i myśliwego nie założę gildijnego ubrania, chyba że to jest np 30 siły i zdobęde tyle z mikstur/ksiązek/roślin i bez wydawania pkt w siłę się obedzie, czy też nie??

Ja na siłę wydałem dokładnie 20 pkt (10pkt siły ) nauki i to w 1 rozdziale a na sam koniec nosiłem ich najlepszą zbroję. więc jeśli wszystko dobrze rozplanujesz starczy ci ze spokojem

(30.07.2016, 14:46:01)Dota napisał(a): Generalnie idąc w zręczność nie założysz najlepszych pancerzy gildyjnych.

U myśliwych akurat założy, ale nie tak szybko jak idąc w siłę potrzeba trochę cierpliwości
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#47
Wychodzi na to że gra pod zrękę staje się bez sensu, no szkoda.
Odpowiedz
#48
(30.07.2016, 14:49:30)TaKeoo0 napisał(a): Wychodzi na to że gra pod zrękę staje się bez sensu, no szkoda.

Nie jest bez sensu gwarantuję. Ja tak grałem i zaje...iście dobrze mi się grało

(30.07.2016, 14:56:31)Dota napisał(a):
(30.07.2016, 14:52:11)TaKeoo0 napisał(a): No i tak dokończę tak jak gram i postaram wydawane pkt jakoś zbalansować, dzięki za pomoc.

Da się grać full zręczność, bo ja tak grałem. Żadnych punktów nauki w STR nie dałem. Tylko tyle co z miksturek i bonusów.

I dota na koniec gry miał wystarczająco siły by założyć najlepszy pancerz myśliwych. ale oczywiście go nie miał :D
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#49
Żeby was nie oszukać w wersji klubowej grając myśliwym nie trzeba było ale jeśli chciało się nosić pancerze czy to poboczne czy to gildyjne potrzeba było inwestować w siłę albo chociaż nauczyć się tworzenia mikstur siły i pobiegać za tabliczki na siłę,  kto nie chce spoiler niech nie otwiera 
Odpowiedz
#50
Toś dojebał. rotl
Przy okazji polecam słuchać Adriana wszystkim, którzy nie chcą tak jak on ukończyć gry. :>
Odpowiedz
#51
Nie no Adrian ale ty wgl nie zwracasz uwagi na to co piszemy tylko od dwóch miesięcy piszesz swoje :>
Odpowiedz
#52
Magazyn po lewej pilnowany przez strażnika, jest tam mnóstwo pancerza, dzięki którym można wykonać na początku gry dwa zadania:
[-Dla Gora i Donato]
Można tam się dostać używając zwoju uśpienia na strażniku lub wskoczyć z murku na dach sklepu Matteo(nie trzeba umieć akrobatyki wystarczy wyczuć moment skoku)
Odpowiedz
#53
Jaskinia pod słonecznym kręgiem (ta w której znajduje Zorex) jest w niej "mecz demonów" (dwuręczna, zasięg: 100, obrażenia: 120, wymagana siła: 90).
Odpowiedz
#54
Liczę że pytam w dobrym dziale:
Mianowicie czy jako czeladnik Bospera po wyuczeniu się kowalstwa mam dostęp do tworzenia mieczy dwuręcznych ? U Benneta zauważyłem opcje tworzenia toporów ale mi chodzi o miecze dwuręczne??
Odpowiedz
#55
Miecze dwuręczne są dostępne tylko u Harada.
Odpowiedz
#56
Ech chyba wczytam save przed wyborem czeladnika, a czy Harad skupuje od nas naostrzone zardzewiałe miecze ?
Odpowiedz
#57
Naostrz i sprawdź. Czy to naprawdę wymaga pytań?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#58
Czy po zabiciu szkieleta kosturem Starca powinien być naliczany exp czy nie? Bo czasem nalicza a czasem nie :)
Odpowiedz
#59
Nalicza zawsze, ale nie zawsze pokazuje.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#60
To w takim razie trochę OP jest ta broń ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości