Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
A tego że do dzisiaj nie skasowano konta które podszywa się pod moją osobę nie podaruję i osobiście was dojadę.
Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko po to żeby móc pocałować Gomeza w d*pę. 

Za Gomeza! 
Odpowiedz
Ano nie było.
Dwa światy.
Odpowiedz
To jak odbierać twój pobyt na tym forum kilka miesięcy wstecz? Wtedy to byl twój świat a teraz nie? Wystawiasz się na opinię postronnych widzów...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Na początku była arena Przeznaczenia z której odpadłem.
Potem po kilku miesiącach wróciłem by ponownie ograć moda ale sie nie udzielałem bo nie miałem nic do powiedzenia. Potem znowu nastąpiła przerwa, a na BG zarejestrowalem sie bo chciałem spróbować zagrać jakąś postać w dowolnym modzie. Nawet nie wchodze na czaty teamu ani nic bo jedyne po co wchodze na to forum to sprawdzenie czy przyszły jakieś nowe kwestie. A teraz tu zawitałem ze zwykłej ludzkiej ciekawości.
Tyle, wiecej grzechów już nie pamiętam.
A i nie musicie mówić o żadnych łącznikach bo jak już wspomniałem mój kontakt z BG to jedynie pytania o nowe kwestie do Ducha i czasem jakieś głupie paplanie na SB wynikające z nudów.
Odpowiedz
(12.11.2018, 23:36:27)Hosni napisał(a): A teraz tu zawitałem ze zwykłej ludzkiej ciekawości.
ciekawości czego?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tej całej sytuacji dotyczącej dubbingu Ducha a waszego tłumaczenia, panie władzo.
Odpowiedz
Na tym właśnie polega problem. Ploty z sb, temat "Bany i ostrzeżenia", przepychanki z nasłanymi od was trollami...
To wszystko, co interesowało członków BG od dłuższego czasu na naszym forum. Nic więcej.
Dlatego waszej obecności nie będzie nam brakować.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jestem tego świadomy.
Jak chcesz mnie zbanować to zrób to, nie wywrze to na mnie wrażenia.
Tematy o downloadzie modów są i tak raczej dostępne publicznie więc jak najdzie ochota to sie ściągnie z poziomu gościa.
Odpowiedz
Dawno tu nikt nic nie pisał, no bo przecież nie macie nic do powiedzenia.
Wobec tego ja napiszę, że jesteście beznadziejni drodzy Stali Bywalcy.
Wisicie w oczekiwaniu na nowy modzik do ogrania, a przyszło kilka nowych osób, zadało bardzo proste pytania, które wisiały ponad godzinę i nikomu się nie chciało na nie odpowiedzieć.
Odpowiedziałem w końcu ja i Tituf. Jeszcze na pomoc Klimka można tu liczyć w tej kwestii.
Jak macie tylko przychodzić i wisieć bez celu w oczekiwaniu na cud to po prostu wypierdalać.
Będzie modzik do ogrania to sobie pobierzecie we właściwym czasie.
Mnie osobiście od czasu niesławnej Areny Korzeni Zła po prostu wkurwiacie i straciłem dla was resztki szacunku.
I nie piszcie tutaj, że Gothic to stara gra i się przejadła i takie tam. Skoro tak uważacie to po prostu tu nie przychodźcie i nie wkurwiajcie Administracji, a zwłaszcza mnie.
Nawet w głupim sb nie umiecie sklecić paru zdań na dzień.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Переводчик года
Ur-Trall- 12
Adept - 11
N1kx - 10

Gratulacje N1kX. W tym roku wygrasz tę kategorię.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(08.01.2019, 16:27:13)Tituf napisał(a): W tym roku wygrasz tę kategorię.
Zdecydowanie tak. Z wiadomego powodu.

Przypominam, ze trwają prace nad rosyjską wersją Przeznaczenia, i chociaż radzieccy towarzysze są równie forumowo beznadziejni jak i nasi Użytkownicy to wierzę, że znajdzie się grupa ludzi, która doceni ogrom pracy naszego tłumacza, oczywiście w przerwie na fejsbuczkowe klikanie na srajfonku do Tamary czy innej Nataszy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To chyba nie na fejsbuku a na odnoklassniki czy jakoś tak.
Odpowiedz
Napisał z sensem czy napisał coś, co Ci się po prostu spodobało? Poważnie, jak masz zamiar jęczeć za każdym razem, że ktoś śmie mieć uwagi do Twoich modyfikacji i te osoby od razu plasujesz w kategorii idiotów/nieznających się, to po prostu odpuść sobie robienie modów. Bo o ile doceniam fakt, że wydajesz te mody i są to przeważnie tytuły obfite, a w przypadku takiego Klasztoru mamy do czynienia z małym arcydziełem, tak uważam, że bezmyślne bicie Ci pokłonów, bo wydajesz mody i zgadzanie się ze wszystkim co robisz jest bez sensu.
Odpowiedz
Mylisz się. Każda właściwa ocena mojego Geniuszu jest miodem lanym na moje Ego.
Wskaz mi kogokolwiek, kto w polskim moddingu zrobił w ostatnich latach tyle, co ja.
Tych którzy nie doceniają tego co robię, lub co gorsza nie rozumieją uważam za idiotów, z Paradoxalem na czele, rzecz jasna.

Ponadto Simen. Skończ z tym "twoje mody". To są mody ekipy, tworzone wspólnie, cyzelowane wspólnie  każdym słowie i każdym przecinku przez całą ekipę, która w danym momencie ją tworzy.

Co do tego czy przestanę. Może nie, póki jest choć jeden inteligentny człowiek, który rozumie o, co chcę czasem przekazać.

Ponadto, gdybyś był Twórcą jak ja, myślałbyś tak samo jak ja, bo dla Twórcy liczy się zrozumienie przekazu i przesłania dzieła,a nie to ile ma siły ścierwojad na Rzeźniku.
Komprewu? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam Ci wskazać, kto zrobił dla polskiego moddingu więcej niż Ty? Okej, proszę:
1) Bractwo Spolszczenia wydało ostatnimi czasy bardzo dużo modów, może i różnej jakości, ale zdarzały się też tytuły ciekawe, które w dodatku wspiera swoje dalsze tytuły dodając im dubbing, kwestię, którą moim zdaniem kompletnie zlewasz.
2) Bractwo Gothica i choć z pewnością po ich stronie znajdzie się o wiele mniej tytułów niż BS, także wprowadziły quality content na polski rynek.
3) Ekipa Ducha, która wzięła się za poprawianie i dubbingowanie modów, czemu oczywiście się sprzeciwiasz, bo choć znajomości rosyjskiego Ci nie odmówię, tak Twoja zbytnia fascynacja Mickiewiczem przesłania Ci umiejętność naturalnego budowania dialogów.
4) Ekipa Dziejów Khorinis i Kronik Myrtany, które pomimo początkowej dramy, obecnie obydwie w znaczący sposób reklamują mody do Gothica i samą grę, a także profesjonalne podejście do tworzenia.
5) OrtegaX, który samodzielnie wydał parę ciekawych pozycji na rynku i choć zgadzam się, że były one różnej jakości, przynajmniej nie uważa się za Jezusa Chrystusa moddingu :)
6) Na sam koniec moi, gdyż nie wiem czy zauważyłeś, ale od jakiegoś czasu wziąłem na siebie obowiązek archiwisty modów do Gothica. Sporo tytułów razem z Nefario udało mi się odzyskać i dalej poszukuję. Do tego stworzyłem parę recenzji modów i moje opus magnum na YouTube, czyli Przegląd Modów. Biorąc pod uwagę wyświetlenia, prawdopodobnie filmy mają większy zasięg, niż większość Twoich obecnych modów, a sama forma też pozwala upamiętniać wszystko, co się działa w moddingu. Nie wspomnę nawet o takim wydarzeniu, jak Dzień Screena, który zebrał mnóstwo osób na Zapomniane Forum i mnóstwo ciekawych projektów, które się ukazały w ramach konkursu.

Ponadto Memorius. Skończ z tym Paradoxalem, bo jedyne co chłopak zrobił to wytknął Ci poważne błędy na jakie pozwoliłeś na etapie produkcyjnym i się nimi nie zająłeś. Zwrócił uwagę na dziwnie napisane postacie i bardzo brzydki świat, co Ci mówiłem już w ramach Globala i nie pomyślałeś o tym, by ten świat odświeżyć na rzecz Korzeni.

Mody są "Twoje". Oczywiście nie dosłownie, natomiast wszystko z Sagi Destiny jest najbardziej kojarzona z Tobą i kontrowersjami, jakie wzbudzasz. Poza tym to Ty masz największą władzę na tym forum, wśród swoich ludzi i to Ty decydujesz, w jakim kierunku zmierza seria. I nie mówię, że to źle, bo taka osoba jest jak najbardziej potrzebna.

Twórca powinien się cieszyć, że ludziom się podoba, ale powinien też być osobą, która na krytykę zaczyna dostrzegać problem i go niwelować, z kolei Ty jedyne co robisz to izolujesz się na swoim forum i wydaje Ci się, że każdy chce iść na wojnę z Tobą. Mylisz się.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości