Easter egg i ciekawostki
#1
Trochę tego jest i mam nadzieję, że zostanie to dostrzeżone. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#2
Ok, zacznę więc prosto - dobry krupnik potrzebuje przyprawy knorr. I nie zapomnijmy o góralach i ich gwarze. :>
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#3
No tak, nie inaczej... grill
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#4
Rzuciła się w oczy jeszcze orkowa wersja pogo :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#5
Zadanie "Do krwi ostatniej" czy to nawiązanie do Roty w której padają te słowa ? :>
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#6
też, choć nie tylko, ale to prawidłowe skojarzenie OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#7
Duma i uprzedzenie, to oczywiście tytuł pewnej książki, a także później filmu.

No i rozmowa z Gilbertem i tekst 'gdzie jest Dobar', prawdziwie zaśmiałem się czytając to :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#8
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pienią.. ARTEFAKTY of course, ładnie wyszło
Odpowiedz
#9
Magnat opowiada nam o Spartanach, którzy obronili swój kraj przed liczniejszą armią wroga, jest to oczywiście nawiązanie do realnych wydarzeń z naszego świata a mianowicie do Bitwy pod Termopilami (albo pod Platejami, nie jestem pewien do której dokładnie :D )
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#10
oczywiście, że tak i jest to jasne odniesienie do 300 Spartan pod Termopilami OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#11
Ok, panowie w sukienkach dobrze kombinują, że ELEKTRYCZNOŚĆ to żadna magia, a świat składa się z takich małych cząsteczek. Bardzo mądrzy panowie!
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#12
Zadanie Głupi i Głupszy, oczywiście do komedii o tym tytule
Odpowiedz
#13
rzygam takimi filmami ale tytuł musiałem zapożyczyć , no bo jaki inny tu pasuje? :D

tymczasem - wyraźnie widać, że kupcy z Gildii Araxos noszą włoskie nazwiska - a jakie jest pochodzenie nazwisk i imion w Kompanii Górniczej -poza Górnikami rzecz jasna
no bo jakie jest pochodzenie imion Najemników Araxos to oczywiste...
ogólnie w imionach w grze kryje się kopalnia ee i do każdej nowej frakcji jest jakiś KLUCZ Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#14
Toudi? Kabi? Może jeszcze sok z gumijagód? :D
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#15
Właśnie mi się przypomniało, że "Do krwi ostatniej" to również nawiązanie do filmu o tym samym tytule :D
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości