Problemy z zadaniami
#91
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#92
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#93
nie wiem jak dalej coś ruszyć w zadaniach czy w grze nawet
misji podczas czytania dalogów bylo mówione by znalaźć hełm znawcy na wyspie przeklętych niestety tam znalazłem RIGOR MORTIS co ruszyło mi w innych zadaniach
portal w zadania wpisie mam już klucz z tej drogi nie ma powrotu jedynie co zauważyłem że dźwignie mogę przekręcić i w jaskini obok rybaków po wejściu tam to nie wiem nawet co zrobić bo są jakieś dźwignie i przyciski ale tam nie zauważyłem po naciśnięciu by coś stało jedynie tego że moje zabjia przy dźwigniach kolce a przyciskach ogień
Odpowiedz
#94
Na wyspie przeklętych musisz znaleźć hełm. Podpowiedzi są zarówno obok lokalizacji startowej bohatera na wraku jak i na płonącym stosie w ,,wiosce''. Szukaj listu i książki.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#95
książkę tylko tam znalazłem przeklętych ale listu żadnego nie widzę tam
Odpowiedz
#96
Cześć, właśnie przechodzę moda i mam problem z zadaniem "Złodziej". Jestem w katakumbach, już przy klatkach i nie ma tego gościa. Co zrobic? Jest na niego jakiś kod?
Odpowiedz
#97
Ile razy mam powtarzać, że nie podajemy żadnych kodów w takich sytuacjach. skoro nie wystąpił błąd techniczny.
Ponadto - jakiego znowu gościa i skąd wiesz że tam ma być?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#98
(08.08.2020, 11:35:54)Memorius napisał(a): Ile razy mam powtarzać, że nie podajemy żadnych kodów w takich sytuacjach. skoro nie wystąpił błąd techniczny.
Ponadto - jakiego znowu gościa i skąd wiesz że tam ma być?

Utknąłem, to zobaczyłem na stream archiego jak przechodził moda i miał on tam gościa o imieniu eutarion
Odpowiedz
#99
Najlepiej dokładnie opisz to zadanie. Jakie masz wpisy, co zrobiłeś do tej pory. Czasem kogoś nie ma, wystarczy porozmawiać, przeczytać i fabuła rusza. Może nie pociągnąłeś innego zadania? Wielu zadań nie da się rozwiązać od deski do deski tuż po jego rozpoczęciu i skupieniu się tylko na nim...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Więc tak, ostatni wpis w tym zadaniu mam "wszystko, czego nauczyłem się od Cirrusa, doprowadziło mnie ostatecznie do katakumb, których sekret mam dla niego odkryć. Dla niego... A może także dla mnie?". Po powrocie z wysypy przeklętych okradłem opata, po czym pogadałem z normiciusem i Cirrusem, który kazał mi iść do tych katakumb
Odpowiedz
Wyjątkowo podałem kod na PW, bo wygląda to na indywidualny błąd.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ten NPC (eutarion) jest zawsze tam, jedyne, co mogę sobie wyobrazić, to to, że w trakcie wstawiania mógł umrzeć od kolców.
Odpowiedz
To możliwe, bo sprawdziłem i układ jest taki, że ta postać znajduje się w grze od samego początku i jej pojawienie nie zależy od żadnych akcji skryptowych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cześć, zadanie Dormitorium.
Jestem aktualnie w jaskini niedaleko wierzy, przeszedłem trzy próby po czym w kufrze po lewej pojawiły się dwa przedmioty, gdy je wezmę z kufra i nacisnę 4 przycisk(czerwony) pojawia się napis i zabija mnie, gdy ich nie wezmę to nic się nie dzieje, jakaś podpowiedź?
Odpowiedz
Zachowaj umiar i skromność...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości