Gildia Kupców Tireona
Oczywiście domyślam się, do czego ci jest potrzebny luz2 
Niestety nikt go nie sprzedaje na tym etapie. Zgodnie z lore jest to dziwaczny potwór, który przedostał się z Górniczej Doliny i nawet tak doświadczony myśliwy jak Gaan widzi coś takiego po raz pierwszy. Sprawa Asteriady musi niestety w tym przypadku poczekać do R 2, co w samej rozgrywce gildii Kupców niczego na gorsze nie zmienia.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Smocze zębacze są jeszcze w Dolinie Przodków obok wieży starca, więc nawet jak ubiłeś tego koło farmy Bengara i nie zebrałeś z niego trofeum, to możesz to zadanie jeszcze wykonać w pierwszym rozdziale. Chyba, że tamte też wytłukłeś, no to już nie da rady. xd

@edit
W sumie trochę nie ten temat tak się teraz zaczaiłem, ale jak już takie pytanie padło, to odpowiedziałem.
Odpowiedz
@Dota Właśnie odwiedziłem Dolinę Przodków i miałem zamiar napisać, że @Memorius-owi musiało to wylecieć z pamięci, bo natknąłem się na dwa Smocze Zębacze obok cmentarza, przy półce skalnej. Ja to sobie tłumaczę w taki sposób, że DP nie do końca została odkryta ( nawet przez Myśliwych ) i dwa S. Zębacze mogły się jakimś cudem uchować. No, ale mniejsza, bo najważniejsze, że są. Szczerze ? Szkoda mi trochę marnować aż 5 PN w celu pozyskania rogu. 

Chyba będę musiał użyć zwoju przemiany w Warga, bo inaczej będzie mi ciężko dotrzeć do Irwina, a przy okazji wytłukę grasujące po Dolinie potwory. Znów robi się ze mnie typowy Janusz, bo szkoda mi trofeów  zieew

@Dota Myślę, że temat jest odpowiedni, bo dotyczy trofea S. Zębacza, które jest niezbędne przy ukończeniu zadania dla gildii kupców Tireona  :)
Odpowiedz
Cytat:@Memorius-owi musiało to wylecieć z pamięci,


albowiem jestem już stary i sklerotyczny Nestor :))- faktycznie są i nawet więcej, tyle że na terenie niedostępnym w R1
uczy pozyskiwania Midlas, ale tylko Myśliwego niestety
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Skleroza nie boli ;)

Owszem, pozyskania uczy Midlas, o czym wspomina podczas rozmowy o możliwej nauce u niego ( aczkolwiek nie zamierzam dołączać do Myśliwych ), ale też Gaan. Warunkiem jest ubicie prychającej istoty.
Odpowiedz
Jeśli chcesz być czeladnikiem Constantino to warto nauczyć się pozyskiwać te rogi :>
Odpowiedz
Ogólnie w przeznaczeniu warto nauczyć się wszystkich trofeów, punktów nauki będzie aż nadto. I lepiej wcześniej niż później, to wcale nie jest strata PN. Dodatkowo warto mieć w zanadrzu że 2 sztuki droższych roślinek, bo nigdy nie wiadomo kiedy wpadnie quest.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Gdzie znajdę bandytów tych co napadli Ersta ?
Odpowiedz
post siedemnaście
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Panowie dwie sprawy
1.Czy jest możliwość zdobyć róg smoczego zębacza w pierwszym rozdziale bez konieczności walki z nim??(jak tak to gdzie)??
2.Gdzie kupię dwa antałki miodu dwa już mam sam nie wiem skąd a potrzebuje jeszcze dwa żaden kupiec ich nie ma.
Odpowiedz
Cytat:1.Czy jest możliwość zdobyć róg smoczego zębacza w pierwszym rozdziale bez konieczności walki z nim??(jak tak to gdzie)??


nie ma, trzeba się nauczyć pozyskiwania i upolować w Khorinis (Prychająca Istota) lub w Dolinie Przodków.
a ten miód to dla kogo, dla Rukhara?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Miodzik dla Rukhara ale już ukradłem z bogatych domostw :) teraz tylko pozostaje nierówna walka ze smoczym zębaczem :)

A czy jak nauczę się wycinania rogu cieniostwora to i będę róg smoczego zębacza mógł wycinać ?? bo u Groma jest tylko nauka wycinania rogu cieniostwora
Odpowiedz
To są dwie różne umiejętności. Gaan uczy po wykonaniu dla niego zadania.
Odpowiedz
What skills do u need for the Santinno cave mission ?
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości