Rozwój postaci - balans
No i tak dokończę tak jak gram i postaram wydawane pkt jakoś zbalansować, dzięki za pomoc.
Odpowiedz
(30.07.2016, 14:52:11)TaKeoo0 napisał(a): No i tak dokończę tak jak gram i postaram wydawane pkt jakoś zbalansować, dzięki za pomoc.

Gra pod zręczność w przeznaczeniu ma swoje znaczące plusy. Jakie ?? przekonasz się sam :)
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
(30.07.2016, 14:52:11)TaKeoo0 napisał(a): No i tak dokończę tak jak gram i postaram wydawane pkt jakoś zbalansować, dzięki za pomoc.

Da się grać full zręczność, bo ja tak grałem. Żadnych punktów nauki w STR nie dałem. Tylko tyle co z miksturek i bonusów.
Odpowiedz
Jak dla mnie poziom trudności jest idealny obecnie w grze mam 9 poziom 38 siły, 30% walki bronią 1h, 125 hp i otwieranie zamków, jestem gdzieś w połowie R1. W returningu mając 9 poziom miałem 55 siły, 40 zręczności, kradzież kieszonkową, otwieranie zamków, 250 hp i 50 walki mieczem co sprawiało że w R2 było za łatwo. Ogólnie to lubię mody w których trzeba trochę się trochę pomęczyć z walką,ale to tylko moja opinia i inni nie muszą się z nią zgadzać ;)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Mod bardzo fajny :D gram dopiero 2h i juz mnie wciągnął mam tylko jedno pytanie czy można grać bez problemu łącznikiem i nie bede miał w jakimś etapie gry trudności?
Odpowiedz
(30.07.2016, 17:19:34)patoxxx napisał(a): Mod bardzo fajny :D gram dopiero 2h i juz mnie wciągnął mam tylko jedno pytanie czy można grać bez problemu łącznikiem i nie bede miał w jakimś etapie gry trudności?

Łącznikiem możesz mieć problemy, ale łucznikiem możesz grać jak najbardziej. :)
Odpowiedz
Dokładnie wykorzystywanie tabliczek itd to co innego niż inwestowanie PN w siłę
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
(30.07.2016, 18:13:45)Beathrax napisał(a): jak to zrobiłeś że masz 125 hp ? ja też mam 9 lvl i mam 34 siły otwieranie zamkow skory i skradanie bronie 10% no i 28pkt nie wydanych a i mam pytanko czy robienie miksturek jest tak samo ważne jak w returningu ?
Dałem Daronowi 10 razy po 100 sztuk złota. Raz dostałem punkt nauki a 9 razy +5 hp. Ogólnie to opłacało się bo gra mi się troche łatwiej ;)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Jeżeli dam czysto w zręczność wszystko to nie będę mógł żałożyć Żadnego pancerza gildyjnego? :o serio?! :o
Odpowiedz
Będziesz mógł. Nie dałem ani jednego punktu w siłę, a miałem jej pod koniec gry grubo ponad 100.
Odpowiedz
Trochę siły będziesz miał z tabliczek, jedzenia, mikstur itp.
Odpowiedz
przecież kapliczki nie dają hp daronowi płaciłem i mam 100 hp a tez mam 9 lvl jak ten kolega co pisał ze ma 125 hp
Odpowiedz
no wlasnie a u darona po ile hajsu dawac zeby byly bonusy?
Odpowiedz
po 100 aż do 1000 potem już nie będziesz mógł
Odpowiedz
Kapliczki powinny dawać hp, a przynajmniej dawały w G2NK.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości