KLASZTOR - wrażenia
Cytat:Jako że jednak wolę mody z większą możliwością eksploracji to oceniam na 6,5/10.
ta, 6,5/10 OK
wolisz mody z większa ilością eksploracji? pokazałeś na przykładzie nieudolnej rozgrywki w KZ jak wygląda ta twoja "eksploracja"


Cytat:Zakończenie takie sobie-.ale to chyba to że stereotypem w większości gier walka finałowa.
trochę cię to wszystko przerosło chyba. prawda?
no widzisz nie wszystko jest łatwą rozywką jaką lubisz (disco polo ^0^), czasem trzeba się zmierzyć z Clve Barkerem albo nawet Umberto Eco.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(20.10.2018, 20:57:10)Wiwir napisał(a): Jako że jednak wolę mody z większą możliwością eksploracji to oceniam na  6,5/10.
Zadania jak zwykle rozbudowane - chyba najlepsze to" Złodziej"
Zakończenie takie sobie-.ale to chyba to że stereotypem w większości gier walka finałowa.
Dzięki za trud włożony i czekam "2"

Pozdrawiam

Powiedz mi Wiwir czy istnieje jakiś mod do Gothica, oferujący większą ilość eksploracji? Jeśli tak, to podaj konkretny przykład proszę.
Odpowiedz
(21.10.2018, 14:15:58)Kravis napisał(a):
(20.10.2018, 20:57:10)Wiwir napisał(a): Jako że jednak wolę mody z większą możliwością eksploracji to oceniam na  6,5/10.
Zadania jak zwykle rozbudowane - chyba najlepsze to" Złodziej"
Zakończenie takie sobie-.ale to chyba to że stereotypem w większości gier walka finałowa.
Dzięki za trud włożony i czekam "2"

Pozdrawiam

Powiedz mi Wiwir czy istnieje jakiś mod do Gothica, oferujący większą ilość eksploracji? Jeśli tak, to podaj konkretny przykład proszę.
"a bo Returning 2.0" 
Tylko na to czekam.
Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko po to żeby móc pocałować Gomeza w d*pę. 

Za Gomeza! 
Odpowiedz
Memorius

Nie wypominaj KZ bo jak było widać nie tylko ja miałem problemy.
Nie napisałem że lubię słuchać disco polo tylko że się przy nim bawię (wesela zabawy sylwester)
Cytat:
Zakończenie takie sobie-.ale to chyba to że stereotypem w większości gier walka finałowa.

"trochę cię to wszystko przerosło chyba. prawda? ".- nie zrozumiałeś o co mi chodzi .Przez ponad połowę latało się po malej wysepce a na koniec wielki
pusty teren i wielki fort.

Kravis

Juran, Xeres return, Siostry ,Dirty swamp ,Przeznaczenie,Podróżnik za liniami wroga itd


Doktorszalony M

Akurat Returning 2.0" był W/g mnie słabszy niż 1 i ukończyłem (zaliczyłem) go po łebkach.
Odpowiedz
(21.10.2018, 19:13:53)Wiwir napisał(a): "trochę cię to wszystko przerosło chyba. prawda? ".- nie zrozumiałeś o co mi chodzi .Przez ponad połowę latało się po malej wysepce a na koniec wielki
pusty teren i wielki fort.
czyli skoro piszesz w ten sposób to cię to jednak przerosło...
po prostu nie zrozumiałeś przesłania i głównych idei, na szczęście jesteś w mniejszości
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie panowie .To WY nie potraficie zrozumieć że większość graczy uważa gry komputerowe za zabawę a nie wielkie wyzwanie.
To że wasze ostatnie mody wręcz zmuszają do logicznego myślenia nie znaczy że wiele osób je kończy-po prostu porzuca.
Wiem wiem zaraz mi odpiszecie że: ...................



Pozdrawiam .
Odpowiedz
(21.10.2018, 19:54:58)Wiwir napisał(a): Nie panowie .To WY nie potraficie zrozumieć że większość graczy uważa gry komputerowe za zabawę a nie wielkie wyzwanie.
To że wasze ostatnie mody wręcz zmuszają do logicznego myślenia nie znaczy że wiele osób je kończy-po prostu porzuca.

no właśnie to się spodziewałem usłyszeć - choć korci mnie zapytać - czy wiesz, że naszym celem nie było tu "logiczne myślenie" a coś zupełnie innego - wiesz może co?

tak przy okazji - większość wpierdala też hamburgery z Maca, a mniejszość woli wykwintny domowy obiad
większośc w tym układzie to masowi konsumenci, mniejszość - smakosze
do kogo się zaliszasz?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Z jednym się zgadzam z Wiwirem. To, że te modyfikacje zmuszają do myślenia - nie oznacza, że wszyscy je kończą.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jakbym chciał tworzyć coś dla bezmyślnych mas to..
Zostałbym politykiem i robił karierę
Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko po to żeby móc pocałować Gomeza w d*pę. 

Za Gomeza! 
Odpowiedz
Zauważcie , inne opinie nie wywołały tak dużo kontrowersji jak  moje wypowiedzi.
"No More Lies " ocena 6,5 tak was ubodła -czyli wolicie aby wam kadzono?
"Amamos la vida" -Tak kocham życie i pozwólcie że po ciężkim dniu pracy będę szukał jednak zabawy a wyzwaniem jest życie
i jego problemy.
Odpowiedz
(21.10.2018, 21:37:32)Wiwir napisał(a): ocena 6,5 tak was ubodła -czyli wolicie aby wam kadzono?
[Obrazek: lRuVsUL.gif]
Dla mnie wystaw 1/10 - tylko nie twórz ogólnej definicji zabawy dla wszystkich.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
kocham przepych, pochlebstwem nie gardze, czasem kłamie żeby chronić swoją prawdę.
Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko po to żeby móc pocałować Gomeza w d*pę. 

Za Gomeza! 
Odpowiedz
(21.10.2018, 21:47:27)Tituf napisał(a): Dla mnie wystaw 1/10 - tylko nie twórz ogólnej definicji zabawy dla wszystkich.
true, true
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(21.10.2018, 21:49:13)Memorius napisał(a):
(21.10.2018, 21:47:27)Tituf napisał(a): Dla mnie wystaw 1/10 - tylko nie twórz ogólnej definicji zabawy dla wszystkich.
true, true

Więc po co to było;;   ta, 6,5/10 OK
Odpowiedz
Wiwir, ty albo jestem prowokiem, albo jesteś tępy...
jak z tym jest u ciebie?
bo ja widzę, że ty się uchylasz od odpowiedzi na zadane ci pytania konkretne
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości