Przebieg prac nad Imperium Popiołów
Erwin i Tituf zakończyli testy bieżącej wersji.
Wprowadzono ogólnie 75 poprawek, w tym kilka niezwykle istotnych, naprawiony został błąd krytyczny. Teraz pozostaje żmudne poprawienie zakończenia gry, ale jesteśmy na bardzo dobrej drodze, żeby to zrobić. Jest możliwe, że jutro, pojutrze da się stworzyć content dla wersji KLUB, która niestety musi być jeszcze raz przetestowana przez ekipę DT.

Balans jak mi się wydaje wyszedł doskonale, wręcz wycyzelowany jest idealnie, ale to efekt wcześniejszych doświadczeń przy jego układaniu. Może testerzy też tu napiszą parę słów bez zdradzania szczegółów fabularnych.

Dziś przekazałem swój ostatni Content do Imperium Popiołów. Teraz pewne poprawki naniesie jeszcze N1kX , zostanie on skompilowany , pewne rzeczy posprawdza jeszcze Michał i złożymy wersję, która zapewne będzie taką, jaka pojawi się dla graczy w Klubie. W jaki sposób zostanie ona sprawdzona pozostaje do ustalenia w ekipie w ciągu kilku dni.
Jest mój oficjalny koniec pracy modderskiej w nowych projektach, których jak sądzę już więcej nie będzie, mimo wcześniejszych zapowiedzi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
"Jest mój oficjalny koniec pracy modderskiej w nowych projektach" Znaczy to że masz jakieś na warsztacie które czekają na dokończenie?
Odpowiedz
Były ustalone "stare, nowe projekty", ale zapewne nic z nich będzie. Trochę szkoda, ale są inne sprawy do realizacji.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie wiem za bardzo co by tu napisać w taki sposób, aby nie zdradzać elementów fabuły.
Na pewno Imperium Popiołów nie odbiega jakością od poprzednich części Sagi i gracz nie będzie modem zawiedziony. Wartka akcja, ciekawe zadania i moim zdaniem bardzo dobre dialogi, niektóre wybitne i „chwytające za serduszko”. Według mnie, to świetne zakończenie historii, przy której niejeden z nas spędził wiele godzin, przemierzył mnóstwo ścieżek i poznał wiele ciekawych postaci. Niektóre i tym razem przyjdzie nam spotkać na swojej drodze.
Na pewno jeśli ktoś jest fanem Sagi Przeznaczenie, to jest to dla niego pozycja obowiązkowa i jak ma możliwość, to gorąco zachęcam do dołączenia do Areny.
Żeby nie było, że sobie zachwalam dialogi moda, którego w jakimś tam stopniu współtworzyłem, to zdradzę, że na całą grę jest może z 5-6 linijek mojego tekstu i nie dotyczą one rozmów.
 
Co dalej?
Wersja „przedklubowa” będzie ostatnią wersją, którą przetestuję i mam nadzieję, że uda mi się to zrobić w całości, bo inne rzeczy zaczęły mi się kumulować i mogę mieć z tym problemy, ale mimo wszystko postaram się jakoś to wszystko pogodzić. Potem muszę odpocząć trochę od Gothic’a i być może ruszę z własnym projektem.

No i trzeba zagrać, żeby się dowiedzieć czym jest to tytułowe Imperium Popiołów  :)
Odpowiedz
Michał złożył właśnie wersję KLUB, która zostanie niebawem przetestowana :> OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pysznie, napięcie wzrasta z każdym dniem!  Rzepa!
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Dziś zostały oficjalnie zakończone prace związane z produkcją "Imperium Popiołów|" i graczom Klubu udostępniona została wersja końcowa.
Z tego miejsca chciałbym podziękować całej ekipie wymienionej w Credits za ogromny wkład i zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia, którego dokończenie jak wiecie stało przez długi czas pod znakiem zapytania. Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dziś złożona została ostateczna wersja Imperium Popiołów dla graczy. Uwzględnia ona kilka zmian zaproponowanych przez Klub Arena oraz pewne sugestie, które omówiliśmy w dziale roboczym.
To tyle.Temat zamykam :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości