Przebieg prac nad Imperium Popiołów
#16
A może to dobra okazja do otwartej wymiany poglądów na temat sytuacji w teamie?
Bo punkty 2 i 3 to już mamy omówione i wnioski wyciągnięte.
Z pewnością członkowie ekipy będą tu mieli coś do powiedzenia na temat perspektyw.
Ode mnie tylko tyle - DT nigdy nie była chyba tak silna profesjonalnie i tylko tyle powiem... Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#17
Od zawsze dobre projekty wymagały poświęcenia, czasu i pasji.
Zgadzam się, że ekipa jest silna - ale nadal zbyt mała. A główny powód to wyżej wymienione elementy, których coraz częściej brakuje i u obecnych 'Destiniaków'.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#18
Akurat jeśli chodzi o punkt trzeci to w głównej mierze jest to zasługa waszej polityki dotyczącej kasowania kont po 24 godzinach, braku jakiejkolwiek reklamy i do tego krytykowania graczy za wszystko co się da. Dobry przykład to chociażby ta akcja z Majesem, którego wszyscy tutaj opluwają za to, że nagrywa waszego moda nie tak jak sobie to wyobrażaliście. Zresztą trzeci punkt ściśle łączy się z drugim, a drugi zaś z pierwszym. Ot cała zagadka rozwiązana.
Odpowiedz
#19
Cytat:kasowania kont po 24 godzinach

Twoje też bym chętnie skasował, ale za dużo dziur by się narobiło.

Ostatnio utrzymywaliśmy puste konta nowych użytkowników(ponad 100) przez cały miesiąc i nie zaowocowało to więcej niż 3 postami.
Na FB mamy dwa razy tyle obserwujących użytkowników niż pobrań Przebudzenia.
Na forum gdzie stale jest zarejestrowanych prawie 300 osób w ankiecie ostatniej wzięło udział chyba raptem 25 osób.
W grupie osób z największa ilością postów ponad połowa od dawna nie napisała ani jednego posta lub od miesięcy nie była na forum.

Masz tendencję do zabierania głosu tam, gdzie twoja znajomość faktów jest skromna.
Wspominam o tym ot tak, na przyszłość.
Jeszcze odnośnie oceny dzieła Majesa.
Gdzieś tu mam Dota twoje foto.
Dorobię gołą dupę zamiast twojej twarzy i puszczę w eter z podpisem
Wasza Docia <3
chyba nie będziesz miał nic przeciwko temu, że twój wizerunek będzie nieco inny niż sobie to wyobrażasz Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#20
Póki nie wytworzy się przynajmniej trzy osobowa grupka testerów z Lewkooo jako naczelnym nadzorcą, to tak naprawdę kroczenie po omacku z wiarą, że wszystko sprawnie działa i niemiłymi niespodziankami po czasie, gdy pole manewru jest już ograniczone postępami. Po Wiśni nie było testera, który wykonywałby swoje zadanie z oddaniem, a ten przecież pracował i to po nocach musiał siedzieć. Lewkooo jak wiadomo to już zaawansowany tester w ekipie, ale wiadomym jest, że nie ma chęci jak nie wiadomo, czego się chwycić, bo jak wszystko, to i nic. Tituf ma już wystarczająco zadań, bo jeszcze ogarnia sprawy społecznościowe, a jako jedyny potrafi coś ładnie narysować, a nie może rozwijać swojej pasji, bo musi jeszcze testować. :> A Memorius wiadomo, musi robić praktycznie wszystko. Smutny Na ten moment, jeśli któraś z osób zniknęłaby w tajemniczych okolicznościach, to domek z kart się przewróci.

Jak był temat, czy warto robić Korzenie Zła i kto może pomóc, to oczywiście chętnych było paru, ale po czasie i tak zostały te same twarze. Prawdę mówiąc, to w porównaniu do Epilogu przy pracach bierze udział dwóch członków mniej.

Korzenie Zła pewnie uda się wydać, kto wie, w jakim stopniu sprawdzone, ale nowy projekt znowu miałby się opierać na grupce Skazańców? xD

Pojawiają się narzekania, że dialogi takie i owakie, ale ile jeden człowiek może mieć osobowości, żeby improwizować inne sposoby myślenia i wyrażania się. Poza tym o czym mowa, gdy wiele osób w ogóle nie stawia kropek w swoich wypowiedziach.

Do KZ dodałem dwie zagadki, ale to z myślą o paru osobach, które tutaj wykazują się chęcią podjęcia jakiegoś wyzwania. Wiadomym jest, że młodsi nawet nie ogarniają, o co ten NPC w ogóle ich pyta, ale niestety i starsi szukają po forach odpowiedzi, bo co to tu jest, jakieś czytanie. No chyba, że gra ma odprężyć po ciężkiej pracy, ale to wtedy nie RPG, bo to z definicji wymaga jakiegoś zaangażowania. Szacuneczek dla tych, którzy ukończyli mody DT bez siedzenia nosem w tematach. OK 

No, dobrze. Pytaniem było: czy warto robić kolejnego moda? Odrzucamy jakiekolwiek zyski materialne. Pozostaje więc radość dzielenia się. Lol  Problem pojawia się, gdy radość zanika, bo nie da się ruszyć z miejsca przez brak ludzi albo jeszcze ktoś ci wytyka, że jednak słabo zrobione.

Także, kto jest realnie chętny do dzielenia się radością? Dłużej niż tydzień? Dla paru miłych osób? Z językiem, którego połowa naszego społeczeństwa jak ktoś powiedział, nie rozumie w ogóle? xD

Pytania retoryczne.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
#21
sama prawda
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
A MrLisek nie jest u was już testerem?
 
Odpowiedz
#23
Jeśli podszedłbym do tego na trzeźwo, to ze względu na absencję Lisek, Prorok i Sparrow nie są już w ekipie. Zostało pięciu ludzi.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#24
Imperium Popiołów miał być w założeniu dynamicznym modem bitewnym , pełnym dymów, trupów bitew i potyczek z udziałem sporych grup NPC, szturmów i utrzymywania zdobytych pozycji, misji zwiadowczych i bardzo ostro zarysowanych postaci.
Czy sądzicie, że to można zrobić z jednym Konsultantem Zena?
Czy wiecie ile jejst pracy przy ustalaniu WP, rutyn , przemieszczeń , reakcji NPC itd?
Jakiego to wymaga stałego i ciągłego reżimu uczestnictwa członków Teamu w pracach prowadzonych praktycznie na żywo?

Gdy namówiony zostałem w jakiś tam sposób na Korzenie Zła ustaliłem pewien zakres czasu, który mogę na to poświęcić.
Został on wielokrotnie przekroczony i ja się po raz drugi na takie przekroczenia nie piszę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#25
Wy to jesteście wytrwali. Licze na was, i gdy przejde Przeznaczenie, to będe miał wiele kolejnych godzin gry w resztę części.
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#26
No ale już nie w tę, niestety.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#27
Czemu nie w tę?
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#28
Czytaj kilka postów wyżej lel.
Odpowiedz
#29
Ogólnie chciałbym wam pomóc, ale mam narazie na głowie innego moda. Nój tem mógłby wam pomóc przy imperium popiołów, ale musiałbym to z nimi obgadać no i dopiero po premierze naszego moda.
Możemy też namówić inny team aby wam pomogli, ale to wymaga czasu i ustalenia czy się zgodzą, czy nie.
Ale i tak życzę wam powodzenia i może uda mi sie namówić swoich i inny team fo pomocy.
Pozdrawiam Twórca Zenit Team. Zertin
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#30
Widzę, że Zenit Team poszukuje skryptera i sam ma chwilowe problemy. Kto wie, czy taka fuzja nie przyniosłaby obopólnych korzyści.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości