Przebieg prac nad Imperium Popiołów
#31
A co to jest Zenit Team?
Nie znam. 

Cytat:Możemy też namówić inny team aby wam pomogli,

aż się boję zapytać jaki

i ogólnie - w czym chcielibyście nam pomóc , skoro np mnie się już nie chce pomagać nawet sobie w kontynuacji Sagi Destiny?

Oczywiście mówię WYŁĄCZNIE za siebie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#32
(08.01.2018, 13:59:53)Tituf napisał(a): Widzę, że Zenit Team poszukuje skryptera i sam ma chwilowe problemy. Kto wie, czy taka fuzja nie przyniosłaby obopólnych korzyści.

No napewno kożyści byłyby duże.
Może jak znajde skryptera, to wtedy byśmy mogli sobie nawzajem pomóc, bo napewno przydałby sie wam jakiś jeszcze skrypter, bo może sam jestem skrypterem, ale troche mi brakuje, aby być zaawansowanym.

(08.01.2018, 18:20:49)Memorius napisał(a): A co to jest Zenit Team?
Nie znam. 

Cytat:Możemy też namówić inny team aby wam pomogli,

aż się boję zapytać jaki

i ogólnie - w czym chcielibyście nam pomóc , skoro np mnie się już nie chce pomagać nawet sobie w kontynuacji Sagi Destiny?

Oczywiście mówię WYŁĄCZNIE za siebie.

Ten drugi team jest pod znakiem zapytania, więc nie wiem czy sie uda go przekonać.
A jeśli chodzi o tą pomoc, to już zależy jak zadecydujecie. To jest tylko propozycja. :) No i jeszcze byście musieli nam dać jakąś liste w czym pomóc, a my byśmy sprawdzili w naszych szeregach, kto by sie czym zają. Bo to trzeba wtedy ustalić i zobaczyć, czy mamy na to moce w aktualnym składzie.
Ale pomoc zawsze jest każdemu na ręke. ;)
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#33
(09.01.2018, 13:09:19)Zertin napisał(a): No napewno kożyści...
Cytat:bo napewno
Cytat:kto by sie czym zają.

sam nie wiem...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#34
Heh. To już sami zdecydujecie.
Ale narazie mój team chce wydać moda, więc praca jest, ale po jego premierze, będziemy mieć z miesiąc lub dwa na pomoc wam. Oczywiście jednocześnie robiąc swoje modyfikacje.
No i jak będzie sie nam dobrze współpracowało, to na dłużej zostaniemy
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#35
Profeska pełną gębą.
Odpowiedz
#36
No, nie inaczej. :>

wyjaśnijmy sobie jedno Relaks
Destiny Team nie potrzebuje pomocy tylko PALIWA.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
Spoko. Licze na was. Będe obserwował przebiegi prac, ale aby zagrać w imperium popiołów, będe musia przejść całą serie przeznaczenia. Więc po ukończeniu Returninga biorę się za Przeznaczenie.
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#38
Nadal nie rozumiesz.
Z jakiegoś powodu temat powędrował do Offtopu.
Ja nikomu z Teamu drogi w tej kwestii nie zamykam, ale tym razem to już na poważnie żegnam się z gothicowym moddingiem.
Wracam do recenzji muzycznych, marynistycznych badań historycznych i pisania swojej powieści, która powinna zostać już dawno ukończona.
Wszystko ma swój początek i koniec, a Saga Destiny nie ma wystarczająco dużo słońca, by wypuścić kolejny owoc.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
Trochę mnie zaskoczyliście. Myślałem, że Wasze mody będą taką gotycką Odyseją Język

Ok, teraz jak czytam to widzę, że największy problem macie z testerami. Czy konieczne dla Was jest to, żeby ktoś ograł całą antologię czy po prostu zagrał w tego moda? Nie jestem mistrzem jeśli chodzi o tempo. Robię po swojemu, ale z pewnością też mam najwięcej uwag co do dialogów, logiki, błędów czy całości gameplayu. Jeśli potrzeba Wam takiej osoby, piszcie.
Odpowiedz
#40
Testowanie to nie "zagranie". :>
Odpowiedz
#41
Akurat Simen zna się na rzeczy, jeśli chodzi o testy, więc takie łapanie za słówka jest zbędne w tym przypadku.
Odpowiedz
#42
No jeśli tak to zwracam honor. OK
Odpowiedz
#43
Nie wiem po co ta dyskusja, skoro gra nie powstanie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Ale nie mów tak, wierzymy w Ciebie i Twoje chęci :d
Odpowiedz
#45
Jestem już stary i nieporadny, stawiam przecinki nie tam gdzie trzeba, a dzieci nie rozumieją moich dialogów i zadań, więc pozostaje odejść dostojnie do wyplatania koszyków i wpierdalania papki obiadowej przez słomkę Troll Nestor

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że anulowaliśmy ten projekt.
Zapewne dalibyśmy się wpuścić w jeszcze większy kanał, niż w przypadku Korzeni Zła.
Na szczęście zgodnie z lore Destiny Story Jarkendar został ponownie zniszczony.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości