Przebieg prac nad Imperium Popiołów
#46
Bezi i Vatras - wstęp

B- Przecież to niemożliwe!
V- Dla bogów nie ma rzeczy niemożliwych.
B- Tak? To do czego jestem im potrzebny?
B- Dlaczego właśnie ja?
V- Bo tylko ty jesteś jednocześnie Wybrańcem Innosa, Strażnikiem Równowagi i Sługą Beliara.
B- Znowu Jarkendar...
B- Myślałem, że już na dobre uwolniłem się od tego miejsca, coraz bardziej mi nienawistnego.
V- W Dolinie Przodków nie dokończyłeś tego, co zacząłeś.
B- Zrobiłem to, co było w mojej mocy.
V- Wiem. Zrobiłeś jednak za mało.
V- Musiałem cię tu zabrać z "Esmeraldy" ze sobą, bo bez ciebie moja teleportacja nie miałaby żadnego sensu.
B- Co mnie tu teraz czeka?
V- Wojna, przyjacielu. Wojna.


Wznowiłem prace nad content "Imperium Popiołów", na razie dla siebie, do szuflady, by nie wyjść z wprawy i utrwalić jakoś to co zamierzałem jeszcze zrobić w ramach Sagi i doprowadzenia do końca pewnych wątków i spraw w tej epopei.

Sporo ostatnio po cichu zrobiłem w kwestii ogólnego zestawu skryptów nadrzędnych oraz zasobów z grupy item, oraz głównych założeń dla Startup.
Przygotowane są też zarysy fabularne.
Kto wie, może z czasem znajdą się ludzie chętni zrealizować to, nad czym teraz powoli sobe dłubię
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#47
Bardzo dobrze, że nie możesz się powstrzymać. :D
Odpowiedz
#48
Tak mi coś mówiło ostatnio, że ten pomysł zostanie odkopany i dla mnie to oczywiście bardzo dobra wiadomość  :>
Jednak patrząc z perspektywy czasu, wydaje mi się, że byłaby niszowa produkcja, raczej dla osób związanych z forum DS.
Nie chcę nikogo zniechęcać, ale takie mam teraz odczucia.
Chyba, że może znalazłyby się w niej lepsze "fiuczery" niż w Klasztorze. Nie wiem.
Odpowiedz
#49
Raz jeszcze, nie chcę się kłócić ale xD Nie wydaje Ci się, że te zdania nie pasują do Bezimiennego? W Twoim dialogu brzmi on tak jakby trochę za bardzo literacko. Bezimienny raczej mówi prostymi zdaniami i jak swój chłop.
Odpowiedz
#50
Gdzie? W Returning 2? Na pewno.
Rozegraj całą dotychczasową Sagę i może dojrzysz określoną ewolucję głównego bohatera.
Sorry Simon, ale twoje uwagi w tej materii są na ten moment zupełnie bezwartościowe.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#51
Dla mnie jest ok. Bezimienny, jak każdy z nas z biegiem czasu "ewoluuje" i się rozwija.
Odpowiedz
#52
Kiedyś Bezi mówił "Kobiety i gnijące mumie przodem" a teraz po prostu spoważniał. Jednak coś w tym jest, że jak czyta się takie uber-poważne kwestie Beziego to cięzko wymusić sobie w głowie jego głos. :>
Odpowiedz
#53
No cóż, przeprowadziłem wczoraj z Michałem długą rozmowę na temat jego ewentualnego udziału w jakimś tam popychaniu tego projektu do przodu lecz niestety odmówił z powodu braku czasu.
Pozostaje więc chyba tylko zabawa z rozwojem content jako "szuka dla sztuki", no chyba że kiedyś tam zgłosi się ktoś posiadający stosowne umiejętności.
10 lat temu zapewne niezbyt długo by się czekało, ale dziś... Faja

Istnieje pewna szansa, że Imperium Popiołów jednak powstanie.
N1kX to doskonały skrypter i jeśli się z nim jakoś w tej kwestii dogadam, to może poskłada moje wypociny, te które już mam i te które do tego moda powstać powinny.
Rzecz jasna priorytetem jest tłumaczenie Przeznaczenia i kolejnych jego części, ale mnie naprawdę nie potrzeba wielkiej pomocy, bo wszystkie elementy wizualizacyjne są gotowe, a ingerencja w zen Jarkendar będzie minimalna w stosunku do Przeznaczenia.
Zaznaczam jednak, że produkcja tego moda będzie miała priorytet raczej niewysoki, bo jak zapewne wszyscy zauważyli absorbują mnie teraz inne sprawy, i o jakichś konkretach będzie można mówić dopiero w roku przyszłym, zapewne z premierą w 2020.
N1kX składa wszystko i montuje w błyskawicznym tempie, ja jednak nie jestem już w stanie siedzieć nad tym wszystkim całymi dniami.
Jednak, jak powiedziałem jakiś cień szansy istnieje.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#54
To ja zacznę się rozglądać za nowym komputerem, który udźwignie te walki grupowe  :)
Odpowiedz
#55
Projekt został wznowiony.
Przygotowaniem zena zajmie się Doktorszalony M
Zasadnicze założenia nie uległy zmianie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#56
(12.12.2018, 11:58:02)Memorius napisał(a): Projekt został wznowiony.
Przygotowaniem zena zajmie się Doktorszalony M
Zasadnicze założenia nie uległy zmianie.

Miło to czytać.
Odpowiedz
#57
Podnieśliśta mi ciśnienie po raz kolejny, chłopy :> serducho zabiło mocniej jak zobaczyłem nowy post w tym temacie i nie zawiodlem sie. Przecie to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra!
Odpowiedz
#58
Aktualnie trwają już realne prace nad stworzeniem pierwszej testowej wersji poglądowej Pre-Alfa.
Jak będzie gotowa to w obroty wezmą ją testerzy-konsultanci.
Jeżeli pewną rzecz się uda zrobić technicznie, to graczy czeka mega niespodzianka fabularna. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#59
Wydaje mi się, że Jarkendar to najmniejszy zen z tych podstawowych, a przede wszystkim najładniejszy. To zapewne sprawi, że nie powinno być nużącej bieganiny no chyba, że pod koniec gry przy wyczyszczonym zenie trafią nam się ulubione questy typu "gdzieś w dolinie pojawił się demon, trza go znaleźć i ubić" Lol
Ciekawe czy będzie działał system teleportów czy też kanonicznie z Korzeniami Zła te również zostaną uśpione?
Odpowiedz
#60
(12.12.2018, 17:00:12)Klimek napisał(a): Ciekawe czy będzie działał system teleportów czy też kanonicznie z Korzeniami Zła te również zostaną uśpione?
tyle mogę zdradzić - teleporterów znanych z tej lokacji nie będzie, głównie z powodów technicznych, związanych ze stylem rozgrywki jaki tu będzie dominował (mod bitewny z przemieszczeniami grupowymi i bitwami rodzaju tej na zamku w GD w Przebudzeniu czy bitwie na plaży w Przeznaczeniu)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości