Przebieg prac nad Imperium Popiołów
#61
Bardzo się cieszę, z powodu wznowienia prac czy długość modyfikacji będzie porównywalna mniej więcej do   Epilog PrzebudzenieKorzenie Zła ?
Odpowiedz
#62
Tak, planujemy podobny czas gry - co najmniej 40 godzin.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#63
Jeśli kogoś zainteresował ten projekt - ma jakieś pomysły lub chciałby po prostu pomóc w jego tworzeniu - to też zapraszamy...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#64
Aktualnie przygotowujemy zestaw NPC, broni, ubiorów , zwierzaczków itd niezbędnych do gry.
Tym razem liczba wizualnych nowinek będzie bardzo ograniczona i gracze zobaczą to, co już widzieli w poprzednich częściach.
Dodawanie nowych "niewiadomoczego" mija sie z celem, bo gracze i tak mają na to wyjebane, co widać po braku reakcji na niemal wszystko, co nowego dodaliśmy od Przeznaczenia po Korzenie Zła.
Szkoda naszego czasu na wodotryski wizualne. Te można będzie zobaczyć w dziele Paradoxala ( o ile w ogóle powstanie) oraz na konsoli z grą Battlefield 5.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#65
Nie mam nic przeciwko wodotryskom wizualnym, ale wiem też, że ich brak po prostu zostanie przyćmiony fabułą, o której wysoki poziom na pewno nie trzeba się martwić. :>
A może to właśnie z tego powodu dotychczasowe efektowne wizuale nie były zbyt mocno dostrzegane właśnie przez to, że wysoki poziom fabularny mocno zakręcił w głowie i wszystko inne spychał na dalszy plan? OK

Spodziewam się, że Jarkendar nie obędzie się bez kamiennych tabliczek podnoszących statystki, a więc zapewne będzie kolejne spore wyzwanie nad perfekcyjnym zbalansowaniem rozwoju postaci.

No i te wszystkie kamienne pulpity, które dotąd były tylko ozdobnikiem aż proszą się o dodanie tekstu... :>
Odpowiedz
#66
Fabuła bez wątpienia będzie stała na wysokim poziomie, natomiast ja liczę znowu na jakiś kolejny arcyciekawy wątek detektywistyczny, bo jednak tego rodzaju questy wychodzą Wam zdecydowanie najlepiej.
Odpowiedz
#67
tak to wygląda wstępnie po złożeniu planszy startowej:

[Obrazek: f7AJVhn.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#68
gotowych jest pierwsze 100 NPC imiennych oraz pierwsza grupa NPC randomowych
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#69
Taka ilość NPC robi wrażenie... I to dopiero pierwsze 100, oby ta liczba jak najwięcej razy się powtórzyła :>
Odpowiedz
#70
No nie wiem jak inni bo ja zawsze wole pogadać z npc poznać jakieś historię niż bić się z potworkami :D
To oby tych npc jak najwięcej jak mówi kolega wyżej.
Odpowiedz
#71
Nigdy do końca nie wiadomo ilu NPC imiennych będzie w grze. To czasem kwestia nawet ostatnich szlifów.
Ta setka to postacie znane i lubiane z poprzednich części, ponadto planujemy około 50 nowych imiennych - nad nimi trwa aktualnie dyskusja.
Jarkendar to nie jest tak wielki zen, żeby tu upychać jakieś multum NPC imiennych, ale myślę,że 150 łącznie takich NPC będzie w sam raz.
Jeśli NPC imiennych będzie mniej niż 150 to zwiększy się na pewno liczba dialogowych interakcji z istniejącymi.
Z drugiej strony jednak, ze względu na specyfikę akcji chcielibyśmy, żeby w grze były i postacie imienne, ale zdecydowanie trzecioplanowe.
Sama fabuła zasadnicza jest dosyć prosta, dlatego bardzo duży nacisk położymy na dopowiedzenie pewnych rzeczy, które nadal nie znalazły wyjaśnienia czy zakończenia w poprzednich częściach.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#72
Na pewno spodziewam sie zobaczyc pewnego sympatycznego handlarza. :>
A także jeszcze jednego, którego Bezi zna już z czasów kolonii ale zabrakło go do tej pory jedynie w Dolinie Przodków ;) Nie wyobrazam sobie, aby teraz nie wrócił do Jarkendaru aby nie przepuścić kolejnego dobrego interesu.
Odpowiedz
#73
kolejna cześć Sagi bez Hipolita to jak tańce bez muzyki - więc oczywiście będzie Troll


Cytat: A także jeszcze jednego, którego Bezi zna już z czasów kolonii ale zabrakło go do tej pory jedynie w Dolinie Przodków

o Fisku nie myślelismy, ale generalnie to jest dla niego miejsce i owszem - chyba też dodamy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#74
A tak się zastanawiam, czy pożegnalna Arena miałaby wzięcie wśród graczy...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#75
Po Arenie Korzeni mam co do tego mieszane uczucia. Sam chętnie wziąłbym w niej udział, ale jeżeli Arena miałaby się rozpaść z hukiem to może lepiej jej nie organizować. Chyba, że naprawdę sporo graczy zadeklarowałoby w niej udział.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości