Imperium Popiołów (Vol. V)
Ponadto nie możemy byc gorsi od ekipy Sentariona. Jak oni mogą wydać Prolog to my też możemy. Nie stać nas niestety na rozlepianie plakatów reklamowych po Warszawie.
Ponadto interesuje nas liczba poborów Prologu. Jak będzie niska to znaczy że macie nas wyjebane a wówczas vice versa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jeżeli zapewniacie, że prace nad modem nie zostaną definitywnie przerwane to wam wierzę i nie mam nic przeciwko rozegraniu takiego wstępu. To pewnie jeszcze bardziej wzmocni moją niecierpliwość podczas oczekiwania na premierę "pełniaka". :>

A może nawet będzie można się wymienić z graczami uwagami o zarysie świata i fabuły i coś doszlifować, poprawić, dodać albo zmienić?
Odpowiedz
(Wczoraj, 11:26:20)Klimek napisał(a): A może nawet będzie można się wymienić z graczami uwagami o zarysie świata i fabuły i coś doszlifować, poprawić, dodać albo zmienić?
tym razem gra będzie się składała z dwóch zenów, a może z trzech
w Prologu gracz zobaczy tylko pierwszą mini lokację i grupę NPC, która tam się znajduje, więc okazji do dyskusji nad Jarkendarem nie będzie, zaś zarys fabularny będzie ogólny i przerwany oczywiście w najciekawszym miejscu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przerwy burzą w pewien sposób immersję, dlatego o wiele bardziej wyczekuję pełnej wersji, choć Prolog jako przedsmaczek nie jest złym pomysłem.

(Wczoraj, 11:57:26)Memorius napisał(a): tym razem gra będzie się składała z dwóch zenów, a może z trzech

A jakie to zeny będą?
Pojawi się coś ciekawego od doktorka? Ostatnio go na forum nie widuję
Odpowiedz
(Wczoraj, 14:23:04)XaroN napisał(a): Przerwy burzą w pewien sposób immersję, dlatego o wiele bardziej wyczekuję pełnej wersji, choć Prolog jako przedsmaczek nie jest złym pomysłem.
To będzie jakieś kilkanaście minut skipowania, a prolog będzie oczywiście potem integralną częścią całości. Nie jest to więc oddzielna mini-gra.
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                      Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości