Przebieg prac nad Imperium Popiołów
Pracuje nad tym Tituf i Erwin, a skryptowo wprowadzi to zapewne Michał. Mnie pozostanie umiejscowić ich uruchomienie w akcjach dialogowych i innych.
Na razie są wstawione rutyny wstępne, zrobione przeze mnie i po części przez Lewkooo.

Zmieniliśmy nieco strategię tworzenia wersji i przeszliśmy na metodę "małych kroków".
Związane jest to z tym , że zaproszeni do teamu testerzy-konsultanci zawiedli na całej linii i jakoś chyłkiem uciekli z forum.
Została złożona pierwsza jeszcze bardzo niepełna wersja IP Action1, zawierająca nowe zestawy rutyn, część dialogów wstępnych i nauki oraz pewną liczbę rozpoczętych nowych zadań i spec-akcji oraz pewne kolejne poprawki w zenie.
Wersję tę sprawdzą Tituf i Erwin.
Wobec szczupłości ekipy i małej ilości czasu jaką mogę poświęcić na prace skryptowe i scenariuszowe należy wątpić, by wstępnie proponowany termin koniec 2019 jako data premiery został dotrzymany.
Znacznie bardziej realny wydaje się termin lato 2020, ale wszystko może jeszcze ulec zmianie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Szkoda, że kolejni ludzie wzięli na swoje barki odpowiedzialność i nie potrafiąc jej udźwignąć po prostu uciekli. Mimo wszystko nadal miło jest otrzymywać newsy o kolejnych postępach, nawet tych najdrobniejszych.
Odpowiedz
Imperium będzie rozgrywać się w Jarkendarze. Tym samym świecie, który już doskonale znacie. Nie planujemy i tu żadnej ingerencji w zen - jego ulepszania, dodawania obozów, nowych budowli, zagród, spalonych farm czy oazy z palemkami. Tylko na potrzeby zadań i fabuły Erwin dokonuje małych korekt. Ta modyfikacja - podobnie jak poprzednie części - będzie bazowała na zadaniach, ciekawej fabule i części finałowej całej sagi.
Metodą małych kroczków całość mozolnie idzie do przodu. Handel, magia, alchemia, rutyny, wstępne dialogi, itd...

„Adanos wysłuchuje wszystkich, którzy błagają o łaskę zapomnienia, lecz głuchy jest na głosy tych, którzy chcą zapomnieć o swoim przeznaczeniu.”
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
W poprzednich częściach również nie było jakichś rewolucyjnych zmian w zenach i nie było to wcale odczuwalne. Najwięcej kosmetycznych zmian było chyba w Korzeniach. Tak więc radykalne przebudowy moze faktycznie nie będą potrzebne, bo oryginalny zen ma ogromny potencjał do wykorzystania (sam czesto podczas grania wyobrażałem co i kogo można ustawić w danych lokacjach).
Tak jak wspomnialem kiedyś - dla mnie numer jeden to fabuła, a zaraz za nią rutyny :>
Odpowiedz
Takich graczy jak Klimek, czyli kładących głównie nacisk na fabułę jest jak na lekarstwo. Obecnie dzieciarnia zachwyca się Alternatywnym Balansem do Returninga kosztem choćby takiego Legend of Ahssun, co dla mnie jest jakąś totalną abstrakcją. Do czego to doszło...
Odpowiedz
Trwają testy kolejnej wersji Action 2, którą zrobiliśmy dosyć niespodziewanie, bo planowana była na początek maja.
Trzeba było jednak sprawdzić pewne rzeczy, głównie w opcji rozbudowanych rutyn i ich zmiany na inne oraz kompletnej na ten moment nauki.
Tak czy inaczej kolejna wersja Action 3 pojawi się zgodnie z planem na początku maja.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Lol
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości