Majes I Epilog
#46
Mi się wydaje, że to akurat ludzie, którzy oglądali tego yt ze śmiesznym wąsikiem którym tu kiedyś miał problem do was, a, że już nie nagrywał to tacy ludzie zaczęli oglądać Majesa, wątpię, żeby to był wpływ Majesa.
 
Odpowiedz
#47
I to tylko pokazuje poziom community Gothica i dlaczego returning jest tak popularny, a szkoda gadać.
Odpowiedz
#48
Spora liczba graczy jest zblazowana i znudzona. Bieganie po tych samych terenach, oglądanie tych samych tekstur i do tego czytanie nudnych, często niezrozumiałych dialogów powoduje, że wolą oglądać, niż grać sami. A my nadal powtarzamy, że nasze modyfikacje są trudne i wymagające. I mamy świadomość, że nie wszystkim się spodobają.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#49
A ja zauważyłem, że jedyne sensowne komentarze u Majesa to komentarze Braci Kamratów z naszego forum.
Wyróżnia je spójność i logika wypowiedzi oraz  znajomość języka polskiego wykraczająca poza pisanie "1" lub stawianie emotek.
Nie wymieniam z nicków, bo wskazani wiedzą o kogo chodzi. OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
Trzeba też przyznać, że jest pewna symbioza. Skoro są komentarze, że zajebisty odcineczek, zajebisty mod i najlepsza seria Majesa, to daje tylko obraz możliwości jakie dostaje, najważniejszy w tym wszystkim, gracz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#51
Najnowszy odcinek "Atak na Klasztor" to już "tfurcza" katastrofa Facepalm
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#52
Aż spojrzałem. Majes, nie rozumiem po co czytasz te dialogi, jeśli zamierzasz czytać je tak na odwal? Już lepiej sobie odpuścić i skupić się na innych aspektach, może starać się jakoś ciekawie komentować sytuację etc... Obecnie trochę się to mija z celem. :))
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#53
Tam już nawet fun-fani zaczęli się burzyć  nie tylko o dialogi ale i o pokazywanie walk.
Ponadto chodzą słuchy, że mu się ogniste pancerze nie pokazały...  padaka popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#54
Tak stoją na golasa o dziwo. Ostatni odcinek został Jonxx Język akurat jak nagrywałem i czytałem to było jakoś 5-8 rano więc byłem jakiś taki Język
Odpowiedz
#55
(27.12.2017, 20:01:17)Majes napisał(a): Ostatni odcinek został Jonxx
aha
zamierzasz pokazać cały skomplikowany długi finał w jednym odcinku.... jasne

(27.12.2017, 20:01:17)Majes napisał(a): akurat jak nagrywałem i czytałem to było jakoś 5-8 rano więc byłem jakiś taki Język
i ty płaczesz przed swoimi widzami, że uważamy cię za amatora
no po prostu się nie pogrążaj dalej, bo profesjonalista NIGDY by czegoś takiego nie zrobił
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#56
Najbardziej przykre jest to, że on nawet nie próbuje, nie stara się wczuć w klimat Epilogu, nie robi nic w tym kierunku, w trakcie trwania dialogów sprawia wrażenie męczennika, który musi czytać je za karę. Delikatnie mówiąc gameplay w jego wykonaniu nie jest tym, czego po nim oczekiwałem.
Odpowiedz
#57
"Kończ Waść, wstydu oszczędź"
Chyba wszyscy znają tę słynną kwestię z ... "Batmana"? popcorn 

Tym razem to było do Majesa.
Jednak zrobił jedną dobrą rzecz - wrzucił świeżutki link do forum i pojawili się natychmiast nowi zawodnicy.

Ciekawe, czy potrafią napisać tu choć jedno poprawne zdanie w ojczystym języku.
Na temat, rzecz jasna. Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#58
Dobra teraz to ja się zdenerwowałem.
Jak można było nie pokazać pożegnań z mieszkańcami wyspy po pokonaniu Mrocznego Zakonu? JAK? To jest brak szacunku dla tych, którzy pisali oddzielną kwestie końcowe z każdą postacią... 
Cóż mam nadzieję Majes, że chociaż nie przeskipowałeś tych dialogów  Relaks
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#59
Sam jestem ciekawy jak sobie Wagon by poradził ;) . Co z Przebudzeniem rozumiem że nie życzycie sobie nagrywania ? bo mimo wszystko ludzie pytali
Odpowiedz
#60
Jak dla mnie to nie ma problemu abyś nagrywał, ale wtedy prosiłbym o większe zaangażowanie w czytanie dialogów, nie skipowanie całości czyszczenia mapy, nie skipowanie trasy (czas przepłynięcia morza itd. rozumiem, ale wycinianie drogi od paladynów do klasztoru to lekka przesada), przez to skipowanie gra traciła na wartości na nagraniu przez nagłe dialogi z dupy na przykład. Ogólnie wycinanie strasznie popsuło materiały. Wycięcie walki ze Smokiem czy ostatnich dialogów pożegnalnych z mieszkańcami było co najmniej żałosne. Ja wiem, że pewnie chciałeś dobrze... Nagrałeś serię, bo cię o to prosili i właśnie tak to wyglądało - granie tylko, po to, aby sobie "odhaczyć" Epilog. Jeśli więc tak samo ma wyglądać Przebudzenie to mija się to z celem. Jednak jeśli byłaby poprawa w wyżej wymienionych aspektach to czemu nie... W końcu ma to też korzyści dla nas. Zobaczymy co Memorius i Tifuf powiedzą.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości