Majes I Epilog
#61
Właśnie co do tego to przemyślałem sprawę i może faktycznie mogłem do tego podejść lepiej , nawet jak już sklejałem to trzymać wątek zadania po kolei a nie przeskakiwać ( chyba że nie było by takiej możliwości ) Co do finału to sporo było tych postaci i zastanawiałem się finalnie czy nie zrobić 31 odcinków ale chciałem to spiąć w 30 ładnie wyglądało jednak chyba nie potrzebnie , walka ze smokiem to mnie wnerwia zawsze ten aspekt bo smok nas odpycha i to jest taki spaming że głowa mała się z nim bawiłem trochę czasu Język . Pływanie na wyspę złodziei i z powrotem tutaj bym się zastanowił bo jednak trochę na tym czasu tracimy ;/ , wybijanie potworków nie ma problemu mogę zostawić mi to tam rybka czy wybije je offline czy normalnie ale ludzi pytałem to pisali żeby zostawiać ważniejsze walki i tak było w sumie Język . Raczej jak bym miał od was zgodę na Przebudzenie to mogę spróbować do tego podejść lepiej i zrobić tak jak mówicie zobaczymy wtedy jak będzie z odbiorem co ludzie będą pisać zdam się na was zobaczymy. Czekam na odpowiedź reszty ekipy.
Odpowiedz
#62
Ja swoje zdanie już wyraziłem, a całość twojej Majes wypowiedzi (już z litości nie będę się odnosił do konkretów) jeszcze bardziej mnie w moim zdaniu utwierdza.
Nagraj Quake 2.
Chętnie popatrzę. Cool Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#63
Widzę, że ktoś próbował nagrać Przebudzenie.


 
Odpowiedz
#64
Koleś w ogóle nie skumał, że ma Kostur Porozumienia, zero odniesienia. Facepalm Tylko rozterki 2h czy 1h?
Czuję ogromne zażenowanie... dalej nie chciało mi się oglądać.

Skoro nie poznał, że ma TEN kostur to ja już wiem, że przejdzie gorszym zakończeniem. :> Szkoda czasu na ten "lets plejik".
Odpowiedz
#65
Ostatni odcinek to jakaś parodia.
Widać było, że robił to już na siłe.
Odpowiedz
#66
Wiesz, Klimek może chciał najpierw przejść jednym a potem drugim zakńczeniem? Różnie ludzie grają, nie można oceniać po jednym filmiku z gry :)
Odpowiedz
#67
Ok, kilka rzeczy.
1. Let's play jest z końca października, a dalej nie ukazał się kolejny odcinek. Podejrzewam, że nie dał rady opuścić obozu i odinstalował moda. :>
2. @up Tu nie chodzi o to które zakończenie wybierze, chodzi o fakt, że zabiera się za Przebudzenie nie grając ani w Przeznaczenie, ani w Epilog.
3. Pomijając brak mutacji, akurat czytanie ujdzie, w porównaniu do konkurencji. Troll
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#68
Panowie.... nie zbaczajcie z tematu zasadniczego. włeb

Tymczasem randomek Jan Kowalski zarzucił mi hipokryzję w naginaniu Regulaminu Forum.
Po namyśle muszę przyznać mu rację.
Ostatnio nagminnie i z premedytacją naruszałem 19 punkt Regulaminu Forum, za co przepraszam i składam samokrytykę.
Wszelkie błędy i wypaczenia w tym zakresie zostaną dziś naprawione. szacun

Temat generalnie uważam za wyczerpany.
Kopanie leżącego i kibicowanie temu w milczeniu tzw Ziewaków to nie do końca to, co jest na tym Forum mile widziane.

Co do kwestii współpracy z wagonem - zostały poczynione odpowiednie kroki, ale jak wiadomo, ostateczna decyzja tu nie należy do nas.
Sprawę prowadzi oficjalnie Tituf i jeśli będzie coś konkretnego do powiedzenia, to będzie oficjalne info w specjalnym temacie.

To tyle.
Zamykam temat.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#69
Jestem ciekaw waszej opinii o nowym yt-berze nagrywającym modyfikacje Gothic.

https://www.youtube.com/watch?v=EaSRG04U...tuTkdOhIO_
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#70
No całkiem nieźle. Szczerze jeden z lepszych gothicowych ytberów z tych co ostatnio widziałem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#71
Ponoć wyraża się o mnie niepochlebnie,że jakoby jestem chamski w odpowiedziach na pytania dotyczące problemów z zadaniami.

Na pewno?
Choć tu miękka pizdo i wytłumacz się z tego jak masz jaja, bo podobno masz konto na naszym forum.

Nic ci nie zrobię, co najwyżej zetnę twój głupi łeb toporem. kat
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#72
Przejrzałem trochę.
Nie pochwalam tego, że w Przeznaczeniu przed Irdorath wyciął wszystkich w pień, ale są pożegnania w Epilogu i czyta dialogi.
Muszę obejrzeć dokładniej kilka odcinków.
Odpowiedz
#73
(19.07.2018, 20:26:25)Erwin napisał(a): Nie pochwalam tego, że w Przeznaczeniu przed Irdorath wyciął wszystkich w pień,
to jakiś żart?

No i co tak gały wywalacie studiując ten temat? popcorn 

A może to po prostu jakiś dzieciak jest?
Ja tam dzieci nie lubię, więc wychodzę jakby co.
Dzieci są ukarane tym, że są dziećmi i to im wystarczy. Dodatkowa orka tu niepotrzebna. zieew
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#74
Pooglądałem trochę Przeznaczenia i trochę Epilogu i ogólnie mam pozytywne wrażenia.
Wróciło wiele wspomnień miłych chwil spędzonych przy tych modach.

Nie mówię tu o twórcy, ale widzę, że cały czas wśród większości graczy panuje błędne przeświadczenie, że wszystkie mody czerpią pomysły, zadania, zeny itd. z Returninga, jak to Returning jest w dużej mierze "ulepem".
Odpowiedz
#75
(22.07.2018, 21:39:57)Erwin napisał(a): cały czas wśród większości graczy panuje błędne przeświadczenie

Jak się od razu gra w Returniga to tak jest i to się raczej nie zmieni.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości