Korzenie Zła - screeny
#16
Wy też tak czasem lubicie sobie w Gothicu "posimsikować"? Troll
Posiedzieć na ławce, pograć na lutni, popiłować drewno, popalić skręty, pić piwo w knajpie, jeść żarcie przy ognisku, posiedzieć przy fajce wodnej, pozamiatać podłogę i tego typu inne bezsensowne czynności? Przyznam, że czasem jest to dla mnie relaksujące aby nawet w grze oderwać się od głównej akcji i pobawić się w takie "zwyczajne życie". :>
Odpowiedz
#17
Zdarza się, szczególnie fajnie czasem przysiąść gdzieś blisko wody i obejrzeć zachód czy wschód słońca, zwłaszcza na Dx11. :)

[Obrazek: Korzenie_zachod.png]
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#18
@Klimek, ja jak mam ochotę to nawet gadam do siebie 'och jakie to jest piękne, a to powinienem zrobić, np. usiąść sobie na ławce, pomyśle o swoim życiu' i pofantazjować, i zastanawiam się, co by w danej sytuacji odpowiedział Bezi. Chyba jestem tego typu człowiekiem. Ale bez przesady. Oczywiście, widoczki też lubię pooglądać. A tym bardziej na Directx. Język
Odpowiedz
#19
Możliwe, że to było już w Przeznaczenie i po prostu tego nie zauważyłem. Niemniej Korzenie nieźle nagradzają za sporty ekstremalne. Skokowi towarzyszył też pewien specjalny dźwięk.  popcorn Polecam wypróbować.

[Obrazek: FreeFall.png]
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#20
Było w Przeznaczeniu, ale skromniej wynagradzane.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#21
Uff, o mały włos! Miałem wrażenie, jakby mi coś nogawkę szczypnęło gdy wchodziłem na tę drabinę. Lol

[Obrazek: UXSG6Sy.jpg]

Czy u was w tej sytuacji zawsze się powtarza pytanie "kur...wa, skąd on się tu wziął?!"

[Obrazek: 5kIKJpE.jpg]
Odpowiedz
#22
Tak, dokładnie. Miałem chęć go zgłosić do usunięcia. Ale w sumie szkoda exp...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#23
Ja bym go nie usuwał! Rzepa! Życie jest ciekawsze, gdy jest się zaskakiwanym w podobny sposób. :> W Przeznaczeniu chyba też się tutaj pojawia.

Jestem tylko ciekaw, czy on jest schowany gdzieś w teksturach i dopiero z nich wychodzi gdy nas zobaczy czy insertuje się po wejściu w jakiś trigger?
Odpowiedz
#24
U mnie siedział w teksturach, jeżeli o Przeznaczenie chodzi.
Odpowiedz
#25
I po co bić potforki, czy okradać ludzi, kiedy można i doświadczenie i złotko zdobyć w inny sposób? :>

[Obrazek: 8vAxE0r.png]

Różne dziwne rzeczy można znaleźć, gdy się eksploruje Dolinę Przodków

[Obrazek: Dljsyqn.png]
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości