Ciekawostki w 'Korzeniach Zła'
#46
Całkiem rozbawiło mnie imię lichwiarza, który pożyczał pieniądze temu kupcowi Gildii Araxos xD Mi-lian Ju-lian od angielskich słów "me" i "you".

Aigaion jest związany z grecką mitologią. https://pl.qwe.wiki/wiki/Aegaeon_(mythology) słówko "burzliwy" w sumie dobrze pasuje do fabuły związanej z Jarkendarczykami.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#47
Tak, dokładnie o to chodziło! :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#48
Nie wiem zbytnio jak wysłać screena, ale może podpowiem może komuś się uda. Dosłownie przed chwilą znalazłem. Będąc w wieżach idąc do sali z demonami jak jest krata zamknięta trzeba się wcisnąć zbugować w prawą stronę kraty jak się patrzy na wejście do demona i wciskać ctrl alt f8 kilka razy a być może przeniesie was do kręconych schodów z tekstem po angielsku na szczycie tych schodów.
Odpowiedz
#49
Olaf Tryggvason - wiking, król Norwegii, podobno kochał się w siostrze Chrobrego - Sigrydzie
Odpowiedz
#50
Z tego co pobieżnie przejrzałem temat, to nikt nie zwrócił uwagę na podmieniony napis. ^^
W Przeznaczeniu o ile dobrze pamiętam, był z tych strzał ułożony napis "Midlas" po rosyjsku.
[Obrazek: GZY0Lxz.png]
Odpowiedz
#51
Michał bardzo się napracował and zmianami wizualnymi w różnych lokacjach, które zostały nieraz znacząco odświeżone. Takich różnic w stosunku do Przeznaczenia uważny gracz wyłapie bardzo dużo.

z tytułów nawiązujących wprost do czegoś jest tu jeszcze "Tylko jeden" / To także tytuł filmu akcji sf z 2001 w reżyserii słynnego Jamesa Wonga.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#52
(21.06.2023, 18:03:53)Dota napisał(a): Z tego co pobieżnie przejrzałem temat, to nikt nie zwrócił uwagę na podmieniony napis. ^^
W Przeznaczeniu o ile dobrze pamiętam, był z tych strzał ułożony napis "Midlas" po rosyjsku.
[Obrazek: GZY0Lxz.png]

Skąd masz poprawioną wersję? To jest 1.1?
Odpowiedz
#53
(21.06.2023, 18:32:09)Urudin napisał(a): Skąd masz poprawioną wersję? To jest 1.1?

Tak, to jest 1.1, tutaj z forum ją pobrałem: KLIK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości