Korzenie Zła - wrażenia i opinie
#16
Mysle ze to ogromna szkoda, ze to juz ostatnia z modyfikacji spod szyldu D.T. 
Przyzwyczailiscie nas, graczy zakochanych w Gothicu, do modyfikacji klasy MERCEDES wsrod innych modow. Wasze historie byly dojrzale, przemyslane, zroznicowane i refleksyjne. Pozwole sobie miec nadzieje, ze moze kiedys jeszcze obdarujecie nas jakims "diamentem".
Dziekuje za Wasz czas i Wasz wysilek wlozony w kazda z czesci.
Pozdrowienia dla calej Ekipy.
Odpowiedz
#17
Również ja zakończyłem swoje drugie podejście. Niestety to już prawdopodobnie ostatnia produkcja od DT jaką miałem przyjemność testować. Mam nadzieję, że modyfikacja wam się spodoba i będziecie z chęcią wracali do Sagi Destiny :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#18
A więc czas na to aby podzielić się pierwszymi wrażeniami. Z wielkim trudem prześlizgnąłem się do Obozu Mysliwych, zapoznalem się z panującą trudną sytuacją. Klimat jest podobny jak w Epilogu: bardzo gęsty i cieżki, rozmawiając z postaciami odczuwa się spory niepokoj. Jednak dla rownowagi mamy niezawodnego Hipolita z towarzyszem, który idealnie do niego pasuje. Lol A takze cięte uwagi Snafa o Hworze rowniez spowodowaly u mnie wybuch śmiechu. :>  Jednak w chwili obecnej najbardziej intryguje mnie, co tam porabiają rybacy... 

Zaopatrzyłem sie w zapas żywnosci, trochę lepszy miecz i nauczylem się pozyskiwania podstawowych trofeów. Wyruszylem w las, poznałem przybyszów z dalekiej wyspy. Troll Odnalazłem tajemniczą bandę w zniszczonym obozowisku i jak na razie nie chcą zdradzić kim są i co planują. Na tym przerwałem swą przygodę ale nie mogę sie doczekać aby do niej powrocic OK
Odpowiedz
#19
Jestem po jakiś 3-4 godzinach gry. Rozgrywka naprawdę wciąga. Spotykamy ponownie naszych najdroższych znajomych, którzy tworzą super atmosferę. Postanowiłem nauczyć się złodziejstwa już na wstępnym etapie gry, choć zwykle rozdawałem punkty na umiejętność posługiwania się bronią. Większość czasu spędziłem na polowaniu na ścierwojady i inne małe stworzonka. Poziom gry bardzo podobny jak w Przebudzeniu, trudno dostać się gdziekolwiek przez ten wielki las z silnymi przeciwnikami, także super :D A towarzyszom broni polecam Laskę Hipolita, najlepsza broń na początek gry Troll Troll
Odpowiedz
#20
A ja tradycyjnie mam problem ze znalezieniem nauczyciela umiejętności złodziejskich Lol
Odpowiedz
#21
(12.02.2018, 14:28:20)Klimek napisał(a): mam problem ze znalezieniem nauczyciela umiejętności złodziejskich
a więc wszystko przebiega na razie po naszej myśli  nght
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#22
Zauważcie, że chyba w żadnej części nie pojawia się na raz tak wiele tajemnic i zagadek...
No i dobrze słuchajcie, co do was mówią!
To BARDZO ważne.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#23
Krótki raport:
- 2h33min
- 2 level, 10PN wpakowane w broń 1-ręczną
- Udało się, po kilku próbach (nie tracąc cennych bestii no poza 1 wilkiem) dotrzeć do obozu myśliwych i na razie staram się rozeznać w sytuacji.

[Obrazek: 5714fc8b1184a.jpg.html]
Bolt Thrower
Odpowiedz
#24
9 godzin, 8 lvl i uwaga, aż jedno zadanie wykonane, w dzienniku oczywiście. Poza tym wiele dobrych uczynków jak na beziego przystało. Mnogość zadań "niedziennikowych" zadziwia, zrobiłem tak wiele, a tak niewiele zostało zapisane, oczywiście nie jest to żadna wada. Dzięki prezencikowi, który pozwala na zapędzenie owiec beliara na jego łono Dolina staje się czystsza z plugastwa, nieliczne stwory nie okazują szacunku tej lasce. Super broń, nie tylko ze względu na obrażenia, ale mechanice, którą dodaje dzięki swojej właściwości. Zagadek i tajemnic coraz więcej, a odpowiedzi tak mało. Klimat chwilami naprawdę mroczny.
Odpowiedz
#25
Ta broń wzbudziła poważne kontrowersje w czasie testów.
Być może trzeba ją będzie jeszcze bardziej osłabić, bo dopiero pod koniec produkcji odkryliśmy pewne contants cechy nadrzędne, które nam się nie bardzo0 podobały.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#26
8lvl? No no Xaron, pędzisz. Ja mam dopiero 3 :>
I dlaczego ja tu się dowiaduję o tylu rzeczach które już powinienem wiedzieć a jedynie robie oczy w pięć złoty jak o nich czytam? Płacz
Odpowiedz
#27
(12.02.2018, 21:48:18)Memorius napisał(a): Ta broń wzbudziła poważne kontrowersje w czasie testów.
Być może trzeba ją będzie jeszcze bardziej osłabić, bo dopiero pod koniec produkcji odkryliśmy pewne contants cechy nadrzędne, które nam się nie bardzo0 podobały.

Z tego co zauważyłem to większość stworów jest "wrażliwsza" na tę broń niż na zwykłe ostrze, na przykład taki "groźny" krwawy ogar, który klęka już po 3-4 uderzeniach.

Tymczasem chciałem pochwalić bardzo zadanie "Surowy Ojciec", mega klimatyczne zadanko, a przede wszystkim pouczające! Aż chciałoby się pozostać wśród tych ludzi na dłużej (i zasadzić rzepę). Mam wrażenie, że Korzenie Zła są trudniejsze od poprzednich części, bardzo szybko doznałem kompletnego postoju, gdzie "nikt nie chce ze mną rozmawiać, nikt nie ma dialogu" Troll  Chyba będę zmuszony niedługo żebrać o pomoc.
Pieniądze są, a później ich nie ma, choć doznaję czasem biedy w kieszeni, nie jest tak źle, żekłbym, bardzo dobrze zrównoważony poziom ekonomiczny.
Odpowiedz
#28
Wydaje mi się, że XaroN jest modelowym zawodnikiem. Właśnie pod takiego rodzaju graczy to wszystko zostało zrobione.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#29
Temat wydał mi się najodpowiedniejszy, więc zapytam tutaj :D Czy da radę zagrać w Korzenie Zła bez dobrej znajomości Przebudzenia? W sensie czy jest dużo jakichś nawiązań i smaczków, które ewentualnie stracę?
Odpowiedz
#30
To jest kolejna część - no jest wiele nawiązań, ale pewnie, że się da.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości