Korzenie Zła - wrażenia i opinie
Oczywiście, że Saga jest tak budowana, Epilog nie miałby racji bytu w takiej formie, gdyby nie została wybrana ścieżka Mrocznego(i złodzieja).

Jednak Gothic to rozbudowany świat, który Wy dodatkowo rozszerzyliście i pogłębiliście, a każda ścieżka w Przeznaczniu odkrywa pewne inne sekrety tego świata i ludzi w nim zamieszkujących. Gdzieś wyczytałem np, że jedna ścieżka może bardziej zbliżyć się do prawdy odnośnie krypty Inubisa. Stąd zacząłem się zastanawiać, czy nie przemyciliście jakichś smaczków dla osób które rozegrały różne warianty Przeznaczenia. Tym bardziej właśnie, że DP i Jarkendar to domeny Mysliwych i Magów Wody, a niestety obecnie nie znam ich ścieżek.

Interesuje mnie to bardzo ze względu na to, że bardzo powoli przymierzam się do kolejnego podejścia do całej Sagi i jako, że Mrocznym już grałem, to chciałbym najwięcej ile się da wyciągnąć z gry jakąś inną gildią. Wybór pewnie padnie na Myśliwego właśnie ze względu na Korzenie w takim razie.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Owszem są takie fabularne detale, które w pełni zrozumieją tylko ci którzy przeszli grę jako Myśliwy (takich nawiązań jest chyba nawet więcej niż do gildii Mrocznego) ale pamiętaj też, że na przykład w takim Epilogu są również nawiązania do gildii Strażnika czy Najemnika. :>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości