Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Kup sobie klucz, drogi jest, ale mosiężny.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam wielką prośbę. Mianowicie, jestem już w Świątyni i mam znaleźć resztę kolorowych tabliczek. Dopadłem wszystkie - poza Czerwoną. Wiem, że ten temat był już poruszany, ale obszedłem całą okolicę miejsca gdzie wg. innych użytkowników powinna być - czyli Kamienny Krąg zaraz koło obozowiska bandy Rutgera - i za nic nie mogę tej tabliczki znaleźć. Czyli albo czegoś nie zrozumiałem i jest ona całkiem gdzie indziej, albo wystąpił błąd i już jej nie znajdę - a trochę szkoda tych dwudziestu paru godzin żeby zaczynać od nowa. Proszę zatem o dokładną lokalizację tej tabliczki, albo w ostateczności kod na jej przywołanie ;)
P.S. Nawet niemieckie poradniki, które zdobyłem, nie podają lokalizacji trzech pozostałych tabliczek, także będę wdzięczny za pomoc :)
Odpowiedz
Przycisnąłeś wszystkie przyciski na tym kamiennym kręgu?
Powinny pojawić się takie wizualne efekty i tabliczka.
Odpowiedz
(11.04.2024, 16:15:05)Erwin napisał(a): Przycisnąłeś wszystkie przyciski na tym kamiennym kręgu?
Powinny pojawić się takie wizualne efekty i tabliczka.

Dzięki za podpowiedź :) Przyciskałem te przyciski wcześniej, ale chyba jakiś pominąłem, bo tym razem było tak jak mówisz. Dzięki raz jeszcze :)
Odpowiedz
OK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości