Korzenie Zła - problem z zadaniem...
(16.10.2018, 07:56:42)Tituf napisał(a): Przeszukaj dokładnie okolicę! Na nabrzeżu są przecież resztki zabudowań i zawalonych chałup.

Poddaję się. Nie wiem czy gramy w tę samą grę ale ja nie widzę tu żadnych zawalonych chałup, chyba że w okolicach farmy Ariel i Artura, ale to wszystko zostało sprawdzone. Tak samo jak okolice miejsca w których ukrywał się Clyde, nawet sprawdzałam tę spaloną farmę w akcie desperacji. Zostawiam tę misję, mam nadzieję że nie jest potrzebna do ukończenia modyfikacji. Smutny

Szukając Alberga wpadłam na trop orków. Wie ktoś może skąd język ognistego jaszczura i ząb błotnego węża? Jeśli mnie pamięć nie zwodzi to dało się ukraść ząb od kogoś, ale nie jestem pewna czy węża. Niestety handlarze nie mają, ja też nie mam.. :/

Co do kamiennych tabliczek - znalazłam w ekwipunku czerwoną, nie wiem jak nawet, 2 razy przejrzałam ekwipunek nie było, a szukając zęba błotnego węża przypadkiem ją zauważyłam. Język     Także brakuje jednej, tylko gdzie ona jest? Jakieś podpowiedzi?
Odpowiedz
Jesteś na przystani - tam gdzie rybacy. Wchodzisz na górę i idziesz wzdłuż nabrzeża. Tam stoją zrujnowane chatki.

(16.10.2018, 08:37:43)nalcix napisał(a): Niestety handlarze nie mają
to się naucz pozyskiwania albo ukradnij (to musisz zrobić!)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(16.10.2018, 08:47:42)Tituf napisał(a): Jesteś na przystani - tam gdzie rybacy. Wchodzisz na górę i idziesz wzdłuż nabrzeża. Tam stoją zrujnowane chatki.

(16.10.2018, 08:37:43)nalcix napisał(a): Niestety handlarze nie mają
to się naucz pozyskiwania albo ukradnij (to musisz zrobić!)

Ehh kur...de serio? O to jezioro chodziło? Gdzie niby tam jest opuszczona farma, czytałam że w okolicach.... Ehhh, tak, znalazłam..
PS. rybaków już nie ma. Mimo wszystko dzięki za to. Smutny

Co do kła węża jednak mam, ale języka nie posiadam, jeden kupiłam od tej kobitki w wieży Starca, ale oddałam Eleonorze na miksturkę wieki temu. Jaszczury pod wieżą mgieł wybite.... Nie miałam umiejętności wydobywania języków....
Odpowiedz
(16.10.2018, 08:54:08)nalcix napisał(a): Ehh kur...de serio? O to jezioro chodziło? Gdzie niby tam jest opuszczona farma, czytałam że w okolicach...
Przecież mowa o zrujnowanym małym gospodarstwie nad brzegiem jeziora


Nocni Łowcy są w obozie czy nie? Bo jak nie, to już chyba przegrałaś.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(16.10.2018, 08:59:26)Tituf napisał(a):
(16.10.2018, 08:54:08)nalcix napisał(a): Ehh kur...de serio? O to jezioro chodziło? Gdzie niby tam jest opuszczona farma, czytałam że w okolicach...
Przecież mowa o zrujnowanym małym gospodarstwie nad brzegiem jeziora


Nocni Łowcy są w obozie czy nie? Bo jak nie, to już chyba przegrałaś.


No mi to nie wyglądało na gospodarstwo, tylko kilka małych chatek rozwalonych, ale każdy to interpretuje inaczej. Język

Tak są w obozie, czemu miałoby ich nie być? Tylko jeśli chodzi o kradzieże to za późno - wszyscy porozkradani.
Odpowiedz
Nie nauczyłaś się pozyskiwania języka, a ukradziony Helgardowi nie zużyłaś do ulu-mulu, tylko oddałaś. Duży problem jest teraz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(16.10.2018, 09:19:56)Tituf napisał(a): Nie nauczyłaś się pozyskiwania języka, a ukradziony Helgardowi nie zużyłaś do ulu-mulu, tylko oddałaś. Duży problem jest teraz.

O kurde. Dałabym sobie rękę uciąć że kupiłam go w wieży starca, z tego co pamiętam jeden język oddałam Eleonorze. Ale kurcze...  język mało przydatny był zawsze, 5 punktów, modyfikacja nie należy do najprostszych.. To logiczne że nie chciałam marnować dodatkowych punktów nauki, tym bardziej że trochę późno się dowiedziałam że jest potrzebny... Da radę zrespawnić jednego jaszczura? Nauczę się tego pozyskiwania ..

A co z resztą? Demona prawdy sama postaram się znaleźć, ale szkatułki ze skarbem? Co z nimi? No i brakuje mi jednej tablicy.. Mam czerwoną, żółtą i fioletową. :)
Odpowiedz
(16.10.2018, 09:33:44)nalcix napisał(a): ale szkatułki ze skarbem? Co z nimi?
zbierz 12 i oddaj zleceniodawcy

(16.10.2018, 09:33:44)nalcix napisał(a): No i brakuje mi jednej tablicy.
gdzie je odnalazłaś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(16.10.2018, 09:48:52)Tituf napisał(a):
(16.10.2018, 09:33:44)nalcix napisał(a): ale szkatułki ze skarbem? Co z nimi?
zbierz 12 i oddaj zleceniodawcy

(16.10.2018, 09:33:44)nalcix napisał(a): No i brakuje mi jednej tablicy.
gdzie je odnalazłaś?

Kurde nie wiem... Jedna na kamiennym kręgu, druga chyba na teleporcie przy farmie Ariel i Artura, więcej nie pamiętam..
Cholera mam 11 tych skrzynek, szukaj teraz ostatniej kryjówki. :D Ahhh

EDIT.
Szok i niedowierzanie! Znalazłam ostatni z wymarłych gatunków ognistego jaszczura, nie wiem jakim cudem ale to chyba znak od gry. :D Biegnę zakuwać wyrywanie języków. Język

No i jak można się domyśleć, szukając ostatniego zakopanego skarbu znalazłam też Demona Prawdy. ^^ Dwie pieczenie na jednym ogniu. Jeszcze znaleźć ten skarb to już w ogóle super będzie. ;)

Nikt nic nie wie? Smutny Oddałam Ulu-Mulu, oddałam 12 skrzynek, sprzedałam monety, brakuje mi 1 tablicy, u łowców przyszłość pozostaje niejasna, dostawców dla Tireona mam od Ariel i Artura. Co dalej?
Odpowiedz
Kufer w obozie?
Zadanie pokaż i wpisy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gwiazdka 
Kufry to chyba wszystkie obskoczyłam, przy figurce (innosa?) wszystko obleciałam, jedna zdobyta na teleporcie, druga na kamiennych kręgach, trzeciej nie pamiętam. :/ 

[Obrazek: 1dbd6465d0a43.jpg.html][Obrazek: 820e77da29fb5.jpg.html][Obrazek: 20e7ab65d8a74.jpg.html][Obrazek: 180622e89a0c0.jpg.html][Obrazek: e0e362b773a58.jpg.html][Obrazek: fefa4abb6c207.jpg.html][Obrazek: 99b8005a162d9.jpg.html]
Odpowiedz
Jestem ciekaw, czy pamiętasz dialog z Dianą:
'Jeśli chcesz zobaczyć jak tańczę, to przyjdź w nocy...'

I to nie jest tylko literacka zapchaj-dziura...

A gdzie najlepiej poszukać towarów dla gildii Tireona? Przecież nie tylko farmy takowe wytwarzają, co nie?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(17.10.2018, 18:31:50)Tituf napisał(a): Jestem ciekaw, czy pamiętasz dialog z Dianą:
'Jeśli chcesz zobaczyć jak tańczę, to przyjdź w nocy...'

I to nie jest tylko literacka zapchaj-dziura...

A gdzie najlepiej poszukać towarów dla gildii Tireona? Przecież nie tylko farmy takowe wytwarzają, co nie?


No nie pamiętam, nie da się wszystkiego zapamiętać. Smutny
Zadanie zrobione - dziękuję!
Ale myślę ze nie ruszę reszty póki nie zdobędę czwartej tabliczki.
Myślę (nie dam sobie ręki uciąć czy czegoś tam) że pierwsza była znaleziona w obozie.
Może podałby ktoś lokalizacje wszystkich (chociażby na pw jak nie chce spojlerować)?
Nie widzę szansy na samodzielne odnalezienie, przeleciałam 5 razy mapę w poszukiwaniu ostatniego geparda, także brak pomysłów gdzie może być... :/  Z góry dziękuje. :)
Odpowiedz
(18.10.2018, 23:13:00)nalcix napisał(a):
(17.10.2018, 18:31:50)Tituf napisał(a): Jestem ciekaw, czy pamiętasz dialog z Dianą:
'Jeśli chcesz zobaczyć jak tańczę, to przyjdź w nocy...'

I to nie jest tylko literacka zapchaj-dziura...

A gdzie najlepiej poszukać towarów dla gildii Tireona? Przecież nie tylko farmy takowe wytwarzają, co nie?


No nie pamiętam, nie da się wszystkiego zapamiętać. Smutny
Zadanie zrobione - dziękuję!
Ale myślę ze nie ruszę reszty póki nie zdobędę czwartej tabliczki.
Myślę (nie dam sobie ręki uciąć czy czegoś tam) że pierwsza była znaleziona w obozie.
Może podałby ktoś lokalizacje wszystkich (chociażby na pw jak nie chce spojlerować)?
Nie widzę szansy na samodzielne odnalezienie, przeleciałam 5 razy mapę w poszukiwaniu ostatniego geparda, także brak pomysłów gdzie może być... :/  Z góry dziękuje. :)

Jako żę; "Użytkownik nalcix, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana."

Zielona jest w świątyni.

Wykonaj; Cenniejsze niż złoto" Tak jak ja nie masz  "Vanadium "

Geparda, niestety nie pamiętam.
Odpowiedz
(18.10.2018, 23:13:00)nalcix napisał(a): Nie widzę szansy na samodzielne odnalezienie, przeleciałam 5 razy mapę w poszukiwaniu ostatniego geparda, także brak pomysłów gdzie może być...
i zobacz jak nielogicznie się wrażasz
skąd mamy wiedzieć, który gepard jest "ostatni"?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości