Korzenie Zła - problem z zadaniem...
(18.10.2018, 23:13:00)nalcix napisał(a): Nie widzę szansy na samodzielne odnalezienie, przeleciałam 5 razy mapę w poszukiwaniu ostatniego geparda, także brak pomysłów gdzie może być... :/  Z góry dziękuje. :)
Jak dobrze pamiętam to:
Jeden jest po lewej stronie jak się schodzi z tej pochylni przy wejściu do DP i poszukaj za byłą chatą Irwina, za stawem koło krzyżyka ze skarbem.
Odpowiedz
A najlepiej powiedz, których już odnalazłaś. Tylko nie mów znowu, że nie pamiętasz...  Troll
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(19.10.2018, 12:26:11)Tituf napisał(a): A najlepiej powiedz, których już odnalazłaś. Tylko nie mów znowu, że nie pamiętasz...  Troll



@Erwin, @Tituf - ziomki, przepraszam Was bardzo! :/ Źle skonstruowałam pytanie, chodziło mi o tabliczki kamienne że nie widzę szans na odnalezienie, gdyż przeleciałam mapę z 5 razy w poszukiwaniu ostatniego geparda, ale go znalazłam! :D I po prostu nie mam pomysłu już gdzie znaleźć tę ostatnią TABLICZKĘ. Język

(19.10.2018, 05:58:05)Wiwir napisał(a):
(18.10.2018, 23:13:00)nalcix napisał(a):
(17.10.2018, 18:31:50)Tituf napisał(a): Jestem ciekaw, czy pamiętasz dialog z Dianą:
'Jeśli chcesz zobaczyć jak tańczę, to przyjdź w nocy...'

I to nie jest tylko literacka zapchaj-dziura...

A gdzie najlepiej poszukać towarów dla gildii Tireona? Przecież nie tylko farmy takowe wytwarzają, co nie?


No nie pamiętam, nie da się wszystkiego zapamiętać. Smutny
Zadanie zrobione - dziękuję!
Ale myślę ze nie ruszę reszty póki nie zdobędę czwartej tabliczki.
Myślę (nie dam sobie ręki uciąć czy czegoś tam) że pierwsza była znaleziona w obozie.
Może podałby ktoś lokalizacje wszystkich (chociażby na pw jak nie chce spojlerować)?
Nie widzę szansy na samodzielne odnalezienie, przeleciałam 5 razy mapę w poszukiwaniu ostatniego geparda, także brak pomysłów gdzie może być... :/  Z góry dziękuje. :)

Jako żę; "Użytkownik nalcix, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana."

Zielona jest w świątyni.

Wykonaj; Cenniejsze niż złoto" Tak jak ja nie masz  "Vanadium "

Geparda, niestety nie pamiętam.

Właśnie tą ze świątyni wyjęłam chyba pierwszą i dostałam opierdziel od Saturasa.
A wiesz skąd Vanadium? Mam Anturium i Chromium nawet nie pamiętam skąd. :o :/
Odpowiedz
Nie mogłaś wyjąść z świątyni gdyż tam się dostaniesz później, na razie musisz wykonać inne zadania .
Vanadium poszukaj w skrzyni w kopalnii.
Odpowiedz
(19.10.2018, 15:31:42)Wiwir napisał(a): Nie mogłaś wyjąść z świątyni gdyż tam się dostaniesz później, na razie musisz wykonać inne zadania .
Vanadium poszukaj w skrzyni w kopalnii.

Chodziło mi o świątynię tą małą obok spalonej farmy. Język

Ehh, jak mogłam przegapić. Facepalm  Dziękuję.  OK

Przeszukałam wszystkie farmy itd i nie mogę dalej znaleźć dostawców dla Tireona. Z tabliczkami tak samo stoję, mam też neibezpieczną okolicę do zrobienia... Pomoże ktoś? Chociazby na pw, żeby już nie spamować tutaj dłużej... Ale po prostu nie wiem, a chciałabym wreszcie skończyć tę grę.
Odpowiedz
(21.10.2018, 15:00:38)nalcix napisał(a): Przeszukałam wszystkie farmy itd i nie mogę dalej znaleźć dostawców dla Tireona.
kolejni dostawcy to
Agerholm
Fortuno
oraz Martel jeśli załatwiony jest ostatecznie deal z Fortuno
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(21.10.2018, 16:05:10)Memorius napisał(a):
(21.10.2018, 15:00:38)nalcix napisał(a): Przeszukałam wszystkie farmy itd i nie mogę dalej znaleźć dostawców dla Tireona.
kolejni dostawcy to
Agerholm
Fortuno
oraz Martel jeśli załatwiony jest ostatecznie deal z Fortuno

Nie mogę znaleźć Agerholma.. Z Fortunem nie mam dialogu.. Zostały mi 3 misje do zrobienia, świątynia, tabliczki i to.  Płacz
Odpowiedz
(21.10.2018, 22:13:52)nalcix napisał(a): Nie mogę znaleźć Agerholma..
To specjalista od kiełbasek i szyneczek - pomogłaś mu z czarnym trollem - a teraz przebywa w tym małym obozie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jak można nie znaleźć Agerholma i mieć trzy zadania do końca. Przecież jest w oboziku wygnanych przez Czarnego Trolla rzemieślników.

(21.10.2018, 22:13:52)nalcix napisał(a): Z Fortunem nie mam dialogu.
to pomyśl dlaczego nie masz z nim dialogu
wyraźnie grasz po łebkach i stąd te problemy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(21.10.2018, 22:17:34)Memorius napisał(a): Jak można nie znaleźć Agerholma i mieć trzy zadania do końca. Przecież jest w oboziku wygnanych przez Czarnego Trolla rzemieślników.

(21.10.2018, 22:13:52)nalcix napisał(a): Z Fortunem nie mam dialogu.
to pomyśl dlaczego nie masz z nim dialogu
wyraźnie grasz po łebkach i stąd te problemy

No nie ma, jest Lombardi, ten co skupuje kły na wieżyczce i jakiś Menhard.
A co do Fortuna nie wiem o co Ci chodzi, co najwyżej mogę z nim robić interesy sprzedając zioło.
 Zrobiłam misje ze szkatułkami jeśli o to chodzi.
Odpowiedz
(21.10.2018, 23:06:44)nalcix napisał(a): jakiś Menhard
dlaczego jakiś? przecież już nim wcześniej rozmawiałaś
Agerholm jest tam też.

Fortuno nie zrobi interesu dla Tireona dopóki nie załatwisz spraw z Agerholmem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(21.10.2018, 23:12:59)Memorius napisał(a):
(21.10.2018, 23:06:44)nalcix napisał(a): jakiś Menhard
dlaczego jakiś? przecież już nim wcześniej rozmawiałaś
Agerholm jest tam też.

Fortuno nie zrobi interesu dla Tireona dopóki nie załatwisz spraw z Agerholmem.

''Jakiś'' ponieważ nie jestem pewna czy dobrze nazwę jego wpisałam.
Tak rozmawiałam, z tego co pamiętam robił mi amulet cynowy..
Odpowiedz
Jak możesz to wrzuć save.

Wszystko jasne, Agerholm po prostu technicznie zniknął. (olaboga!)

Wpisz se koda na niego będąc w ich oboziku:
COL_944_AGERHOLM

Zagadaj z nim i gra ruszy do przodu, nic innego nie da rady zrobic.
Odpowiedz
Pobiegł walczyć z trollem albo golemem piaskowym.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Niestety ta wyprawa mu się nie powiodła, gdyż nie wrócił na swój łejpojnt o żadnej porze dnia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości