Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Zachodzi pytanie, czy czasem tak się nie stało za pierwszym razem. Zginął, ciało zniknęło... Trzeba w czasie gry pilnować takich rzeczy, bo w KZ żadne postacie nie znikają z tzw "powodów skryptowych".
Nie można dopuścić by ci rzemieślnicy dołączą się do walki z Czranym Trollem, bo są słabi i na pewno zostaną zabici.
To zostało tak zrobione celowo, żeby gracz nie ściągał na nich silnych przeciwników (troll) i nie bugował w ten sposób gry.
Trolla nie można wypuścić z kanionu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(22.10.2018, 15:43:53)Memorius napisał(a): Zachodzi pytanie, czy czasem tak się nie stało za pierwszym razem. Zginął, ciało zniknęło... Trzeba w czasie gry pilnować takich rzeczy, bo w KZ żadne postacie nie znikają z tzw "powodów skryptowych".
Nie można dopuścić by ci rzemieślnicy dołączą się do walki z Czranym Trollem, bo są słabi i na pewno zostaną zabici.
To zostało tak zrobione celowo, żeby gracz nie ściągał na nich silnych przeciwników (troll) i nie bugował w ten sposób gry.
Trolla nie można wypuścić z kanionu.

Spokojnie, nie wypuściłam. Dałam na niego magię ''zmniejszenie potwora'' (z tego co pamiętam) i zabiłam go sama. :)
Raz właśnie pozdychali mi, wczytałam grę  :)    Boję się że nie zauważyłam tego i naprawdę któryś zginął, czego nie chcę do siebie dopuścić bo, jak już powiedziałam  - zabiłam trolla sama, podchodząc do niego tam gdzie stał.  ;(

(22.10.2018, 09:27:33)Klimek napisał(a): Jak możesz to wrzuć save.

Wszystko jasne, Agerholm po prostu technicznie zniknął. (olaboga!)

Wpisz se koda na niego będąc w ich oboziku:
COL_944_AGERHOLM

Zagadaj z nim i gra ruszy do przodu, nic innego nie da rady zrobic.

Dziękuję bardzo! 
Przepraszam za kłopoty!   blee
Odpowiedz
Co mam znaleźć na cmentarzu dla Iljii? Znalazłem Likier na kościach, pare drobiazgów i jakieś serce zepsucia, ale żadnego dialogu.

I gdzie są nocni łowcy po tym, jak Diana kazała mi ich zabić?
Odpowiedz
jeszcze grobowy mech i mięsko z zombiaczka
łowcy się rozpierzchli po świecie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No kawał świata już przeszukałem a łowców nie znalazłem Smutny

I co dalej w zadaniu Siła Strachu i anatomia zbrodni?

W Siła Strachu znalazłem ,,bombe" i płócienny woreczek wybuchowy w skrzyni Midlasa, pogadałem z szefem górników na ten temat i Midlas też już wie, ale twierdzi, że w obozie poza tymi dwiema rzeczami musi być coś jeszcze, ale przeszukałem wszystko i nic nie znalazłem więcej.

W anatomia zbrodni, że Alex i Rey widzieli całą sytuacje i tyle, nikt więcej nie ma żadnego dialogu.
Odpowiedz
szukaj gepardów
cydr próbowałeś?
Facepalm
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Zapomniana Magia - gdzie znajde ,,Moc Adanosa'' ktora zleca mi saturas ? obleciałem cała rzeka i niczego nie znalazlem
Odpowiedz
Na samym początku tejże rzeki.

Czy przypomniałby ktoś gdzie znajdę klucz do skrzyni Kartaginy?
Odpowiedz
Poszukaj za Hipciem.
Odpowiedz
Dzięki. +1
Jednak muszę zadać kolejne pytanie. Kiedy pojawi się siniak szlachetny? Starzec kazał zająć się sprawami Doliny i jestem po rozmowie z Robinem a grzybek nadal nie wyrósł. Chyba, że źle zapamiętałem jego lokalizację z poprzedniej gry. Powinien pojawić się przy wodospadzie?

Mam zadania Świątynia, Puszcza i zwierzyna, Cenniejsze niż złoto, Znaki czasu, Tajemnice bogów
Odpowiedz
Nie przy wodospadzie. Poszukaj koło mostku :)
Odpowiedz
Ponownie dzięki za pomoc. Mam jednak kolejne pytanie: gdzie mogę znaleźć piątego z poszukiwanych? Dotychczas znalazlem ich we wraku statku, za chatą Ilji, na szczycie wieży i za posągiem Innosa.
Odpowiedz
Poszukujesz jeszcze Titufa. Myślałem, że to miejsce będzie łatwe do odnalezienia dla prawdziwych eksploratorów. Być może kolejna gra utrudnia wręcz te poszukiwania.
Skoro Klimek ma z tym problem, to faktycznie wątpię, czy szybko znalazłby się gracz, który odszukałby list gończy. Zadanie Horenona zaliczyłeś... W nagrodę podpowiedź - poszukiwania należy prowadzić w okolicach obozów Przybyszów i Rzemieślników.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jest mi ktoś w stanie dać jakieś podpowiedzi w zadaniu "Mędrzec Micheasz"? Bo chyba jestem ułomny i nie potrafię poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Odpowiedz
W zadaniach zagadkowych niestety nikt pomocy nie udziela. A to dlatego, że te zadania to głównie ciekawostka, które nie wpływają na zakończenie gry. Należy próbować samodzielnie a jeżeli się nie uda no to trudno, gra nadal będzie taka sama. OK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości